Tema: PLO10k HU nuts OOP in 3bet -turn line?

http://www.pokerhand.org/?6607954

Villain je sb:75 bb:61 4bet:6 Fold to flop cbet u 3betanom 40 na 190 ruku
Tip je prilicno straightforward, imam 3k ruku na njemu sigurno, ali statsi su mi na kompu do kojeg ne mogu tako da od tih stvari imam ovo.

Turn line? River line?

Slobodno mogu pisati i ljudi koji igraju low stakese, od svakog se moze dobit nesto zanimljivo...

Zadnji popravljao knez (14-09-2013 19:39:10)

00

2

Re: PLO10k HU nuts OOP in 3bet -turn line?

po hsdb villain je -700k na 35k hendova u 2.godine, znaci vjerojatno neki turnirski donk... mislim da je najjaci bet/call na turnu, c/r ti je hand faced up isto kao i bet/raise, a sad koji sajzing neznam kako inace betas i kako reagira na manje ili pot betove...

edit: ne mora bit turnirski donk, mozda je midstakes reg, pa shota, al opet sumnjam da neko shota vs drugih regova

Zadnji popravljao trc (14-09-2013 21:55:34)

00

3

Re: PLO10k HU nuts OOP in 3bet -turn line?

villain je fish, nije najgori, ali definitivno nije reg. mislim da ako betam turn da je sizing takav da se setupa river shove. ako betas ovo, koje druge handove tu betamo koji nisu nuts i koji nas balansiraju?
slazem se da je c/r uzasan, ali sta je s check callom?

00

4

Re: PLO10k HU nuts OOP in 3bet -turn line?

na turnu betam samo strajtove, sa c/c uz nuts, skale, repamo i setove, na turnu nema puno drawova osim full housa,znaci ako calla ili rejza ima made hand, sa checkom mu dajemo opciju blefa nekog retardiranog tak da su b/c i c/c blizu, osobno mislim da je b/c nesto bolji od c/c, jer gubimo street value-a od seta


edit: pod ovo gubimo street value-a od seta mislim na to da ce valjda check behindad set

edit2: bez obzira na daljnu diskusiju, mada je i nema, ak ti nije problem postaj svoj thought proces za turn i river

Zadnji popravljao trc (15-09-2013 19:45:04)

00