Tema: Hem ne radi na starsima

Ne znam da li pravila zabranjuju raspravu o crackanom softveru, no posto sam vidio na par mjesta vec valjda je ok.

Uglavnom, prestao je raditi crackani Hem na starsu, uopce ne importa handove, pa me zanima postoji li neka druga solucija za nas pliceg dzepa?  Bude li to uvijek tako nakon nekog veceg updatea i sto bude poslije?

Hvala unaprijed.

00

Re: Hem ne radi na starsima

Po meni ti je najbolje nabaviti orginal hem a ne se zajebavat s ovim crackanim, a za to imaš dvije solucije il da ga s nekim popola kupiš (dobiješ licencu za dva kompa) to ti je 40$, mislim da prek pokerpro-a čak 10% manje. A imaš i drugu soluciju, imaš jednu stranicu (neznam jel smijem reklamirat, ak te zanima na pm) možeš birat hem ili pt3 i prek njih se regaš npr, na partypoker min. uplata ti je 30$ (koje ti party još podupla) i kad skupiš 200 bodova dobiješ kod za hem, i da ne zaboravim, na partyu ti radi crackani hem (još uvijek).

Bolje pješke u birtiju, nek mercedesom na posel!
00

Re: Hem ne radi na starsima

Imam key na hemu al neradi,na starsima,znam netko možda zašto?
Jel imaju neki update ili???

00

4

Re: Hem ne radi na starsima

ako imas original verziju ovo je rjesenje:  http://wpc.0997.edgecastcdn.net/000997/HM/Downloads/Holdem_Manager_Update1.12.09a.exe

ako se to nesmije stavljat neka moderator obrise.. smile

00

Re: Hem ne radi na starsima

Hvala,tražio sam na hemovoj stranici al nisam uspio nać

00

Re: Hem ne radi na starsima

Nema se trenutno viska para za origigi, ima li neki drugi nacin?

00

7

Re: Hem ne radi na starsima

ima. poketracker, 60 dana free trial.

00

Re: Hem ne radi na starsima

4ladX napisao:

ima. poketracker, 60 dana free trial.

Hvala care.

00

Re: Hem ne radi na starsima

kakve vi to crackove nabavljate. ja koji god crackani hem imao na svakom je update radia normalno

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

10

Re: Hem ne radi na starsima

inb4: 20ak PMova sadrzaja "e, ajd mi crackaj hem pls"

00

11

Re: Hem ne radi na starsima

jeste uspili riješit ovaj problem?

00

Re: Hem ne radi na starsima

zamorano11 napisao:

kakve vi to crackove nabavljate. ja koji god crackani hem imao na svakom je update radia normalno

ja sam instalirao update na krekani hem i sjebalo mi  jer mi sad gleda na hem kao originalni i traži me kod...

izgleda da je najbolje uzet originalni, tak ću i ja uraditi...

00

Re: Hem ne radi na starsima

sejmen napisao:

jeste uspili riješit ovaj problem?

Ja jesam na nacin da sam skinuo PT3 kao sto je gospodin 4ladX sugerirao big_smile

00