Tema: Buffalo fights for $ on cash tables

evo nakon sto sam probao igrati i sngove i MTT i cash odlucio sam se posvetiti samo jednom podrucju.
Pocinjem igrati cash na PokerStarsu
.. pocinjem sa NL2 ( trenutni bankroll $60 - 30 buyinova)
.. igrat cu min 12 stolova
..pokusat cu redovito praviti update..

...na veci level tj. na NL5 idem kada skupim 30 buyinova..itd

eto..to bilo bilo to..
Let the game begin  cool

10

Re: Buffalo fights for $ on cash tables

Zašto PokerStars?
Zašto 12 stolova?

10

Re: Buffalo fights for $ on cash tables

roba59 napisao:

Zašto PokerStars?
Zašto 12 stolova?

PokerStars zato sto je tamo moguc PTP transfer a nemam drugog nacina da uplatim novce ( neznam podrzava li jos koja druga kuca ptp transfer..) .. a i nekako se najugodnije osjecam na PS iako su igraci tamo puno bolji cak i na NL2

12 stolova zato sto kada igram vise  nemogu  se bas najbolje snaci a kada igram manje bude mi preedosadno tj. onda radim neke glupe poteze sto neprolazi na NL2, a ovako igram kolko tolko premium handove i ne pokusavam izvoditi fancy playeve

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (17-12-2011 20:08:42)

00

Re: Buffalo fights for $ on cash tables

sretno!

"In order to live, you must be willing to die"
00

Re: Buffalo fights for $ on cash tables

immortal napisao:

sretno!

ty

00

Re: Buffalo fights for $ on cash tables

sretno  wink

00

Re: Buffalo fights for $ on cash tables

bafalo a da probas fixed limit, mislim da bi puno prije ispunio taj cilj od 30 bi za veci lvl. jer su igraci katastrofalno losi, placati ce sa bottom pairom sva tri streeta, i jos ako ih je vise u potu tim bolje smile samo biras stolove sa najvecim avg. potom. pa ako vec igras 12 stolova upali 6 fixed i iznenadit ces se kolicinom fisheva. igraju ko za play money smile GL

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/387994_304720319561623_143791405654516_956132_963683172_n.jpg

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Buffalo fights for $ on cash tables

madafaka napisao:

sretno  wink

ty

Chidambar napisao:

bafalo a da probas fixed limit, mislim da bi puno prije ispunio taj cilj od 30 bi za veci lvl. jer su igraci katastrofalno losi, placati ce sa bottom pairom sva tri streeta, i jos ako ih je vise u potu tim bolje smile samo biras stolove sa najvecim avg. potom. pa ako vec igras 12 stolova upali 6 fixed i iznenadit ces se kolicinom fisheva. igraju ko za play money smile GL

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/387994_304720319561623_143791405654516_956132_963683172_n.jpg

pa evo sada cu pregledati ove videe sto koji su tu na forumu za 6max NLHE, pa cu pokusati i NLHE i fixed limit.. hvala na savjetu. smile

00

Re: Buffalo fights for $ on cash tables

evo imao sam namjeru sada poslje Bozica uplatiti $60 i poceti s ovim projektom, ali nisam morao nista uplacivati jer sam u subotu bio 3. na  freerolu od pokerpro-a na PokerStarsu i uzeo $20..
malo sam igrao i evo sada je stanje bankrolla $70 i krecem s ovim projektom

00

Re: Buffalo fights for $ on cash tables

nice GL !

00

Re: Buffalo fights for $ on cash tables

BuffaloBill44 napisao:

evo imao sam namjeru sada poslje Bozica uplatiti $60 i poceti s ovim projektom, ali nisam morao nista uplacivati jer sam u subotu bio 3. na  freerolu od pokerpro-a na PokerStarsu i uzeo $20..
malo sam igrao i evo sada je stanje bankrolla $70 i krecem s ovim projektom

jesi još živ GL

ili jesi ili nisi
00

Re: Buffalo fights for $ on cash tables

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.p … 43#p100943

trenutno igram ovo

00