Tema: Propping????

Prijavijo sam se za neki affiliate, i vidim ovu ponudu:

"Being a poker prop could be the break you've been searching for indeed. With rakeback offers like 135%, you'll be able to make money even if you're normally a slightly losing player. Does 135% sound too good to be true? It won't once you find out what poker propping is about.

When you become a poker prop, you're basically hired by the poker room you join as a prop player (choose one of the offers above). The prop site won't pay you a set salary, instead they'll hit you with an unusually high rakeback deal. In other words, they will compensate you in direct proportion to your value to them which makes a lot more sense if you think about it."


Imali netko iskustvo s ovakvog deala?

10

Re: Propping????

Nemam iskustvo, al znam da ima dosta pravila i najčešće nećeš imati nekakve koristi od 135% rakebacka.
Glavna pravila su da moraš startati nove stolove i da nesmiješ sjediti za punim stolom.

00

Re: Propping????

roba59 napisao:

Nemam iskustvo, al znam da ima dosta pravila i najčešće nećeš imati nekakve koristi od 135% rakebacka.
Glavna pravila su da moraš startati nove stolove i da nesmiješ sjediti za punim stolom.

Pravila ovise od sajta do sajta, ali ne bih rekao da nemas koristi od 135% RB

Ako te interesira propping preporucam High Pulse Poker gdje su pravila puno blaza i ima dosta igraca za novi sajt

00

Re: Propping????

Roba je htio reci da nemas koristi od takvog rba jer ne mozes napraviti dovoljno rakea.
To su u pravili shiti siteovi na kojima nema bas prometa previse i nebi se zaljetao tamo depozitati lovu.
Ne smijes igrati na punim stolovima, a stolovi na kojima su najveci fishevi se popune brzo.
Ako bi igrao recimo nl50, rake ti je oko 8bb/100, sto znaci da bi ti imao 10ak ako si be, a ne mos ocekivati puno vise jer ne mos table selectati, a zbog malog prometa ne mos ni praviti puno rakea.

00

Re: Propping????

to je istina za dosta takvih sajtova ali za High Pulse mogu reci da nije jer ima u peak houru 7-10 NL25 i 3-4 NL50 (+2-3 stola PLO25/50), a ja sam u tjedan dana igrajuci samo NL25 napravio 300 eura rejka, a RB je 90% + igre su soft iako ne onoliko koliko sam mislio jer ima dosta nit/proppera.

I ovdje se moze igrati na punom stolu samo nesmijes sjesti na zadnje mjesto + moras uvijek moras igrati min 2 stola

00