276

Re: PokerStars - Promocije

official!  big_smile

http://www.pokerstars.com/poker/room/rake/

Zadnji popravljao Maki (01-02-2012 16:08:43)

00

Re: PokerStars - Promocije

Inace ne igram turnire ali igrao bi satelit za milju dolara freeroll. Samo nije mi jasno kako je satelit  za turnir (21.00) poslije pocetka samog turnira (20.00)

http://i.imgur.com/ZrvcZ.jpg

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

278

Re: PokerStars - Promocije

zato jer je to satelit za freeroll koji se igra 18.8.

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

279

Re: PokerStars - Promocije

To je quarterly million freeroll za supernova + igrače,sa garantiranim fondom 1 000 000 $.Održava se 4 puta godišnje i freeroll je za supernova i supernova elite igrače.Igrati ga mogu i goldstar i platinum star igrači koji su osvojili ulaznicu putem ovih satelita koje ti želiš igrati.Sateliti se igraju svake subote,upad je 1500 FPP-a.U 20.00 je gold star satelit,jedno mjesto za svakih 7500 FPP-a,u 21.00 platinum star,jedno mjesto za svakih 6250 FPP-a.Satelite uopće ne možeš igrati ako nemaš minimalno gold star status.

00

Re: PokerStars - Promocije

marac9 napisao:

To je quarterly million freeroll za supernova + igrače,sa garantiranim fondom 1 000 000 $.Održava se 4 puta godišnje i freeroll je za supernova i supernova elite igrače.Igrati ga mogu i goldstar i platinum star igrači koji su osvojili ulaznicu putem ovih satelita koje ti želiš igrati.Sateliti se igraju svake subote,upad je 1500 FPP-a.U 20.00 je gold star satelit,jedno mjesto za svakih 7500 FPP-a,u 21.00 platinum star,jedno mjesto za svakih 6250 FPP-a.Satelite uopće ne možeš igrati ako nemaš minimalno gold star status.

Pogledaj moj screenshot jos jednom, pise ti status.

@Adzi hvala na obrazlozenju, sad vidim datum u opsu turnira

Nista od ovog prvog onda. moram paziti da ne fulam i drugi

Zadnji popravljao ajspingvin (07-02-2012 14:41:00)

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

281

Re: PokerStars - Promocije

Pogledaj svoj screenshot još jednom,piše ti da je satelit 11.02. a freeroll 18.08.    tongue

00

282

Re: PokerStars - Promocije

I tako pretvorin ja danas par dolara u eure i zaigram satellit za eurku u zg-u rd1 od 3.3 eura, i dobijen tiket za rd2 55eura 1R1A i cili sritan vidin da je taj turnir vec poce, i da je u njemu bilo samo 6 ljudi koji su ukupno potrosili 750eura a karta je jedna garantirana od 1100... Nema veze rekoh, odo se prijavit na neki drugi, ali na moje opce zaprepastenje nema nijednog takvog u bliskoj buducnosti, ima samo jedan od 109eura za paket od 1800eura a to mi stvarno ne treba...
Jel netko iskusan moze reci postoji li mogucnost da se vrati takav turnir s obzirom da su upravo podjelili 5 ulaznica za njega, ili mi je ovih 55t eura ostalo visit u zraku?

00

Re: PokerStars - Promocije

Muva napisao:

I tako pretvorin ja danas par dolara u eure i zaigram satellit za eurku u zg-u rd1 od 3.3 eura, i dobijen tiket za rd2 55eura 1R1A i cili sritan vidin da je taj turnir vec poce, i da je u njemu bilo samo 6 ljudi koji su ukupno potrosili 750eura a karta je jedna garantirana od 1100... Nema veze rekoh, odo se prijavit na neki drugi, ali na moje opce zaprepastenje nema nijednog takvog u bliskoj buducnosti, ima samo jedan od 109eura za paket od 1800eura a to mi stvarno ne treba...
Jel netko iskusan moze reci postoji li mogucnost da se vrati takav turnir s obzirom da su upravo podjelili 5 ulaznica za njega, ili mi je ovih 55t eura ostalo visit u zraku?

bit će ti sutra opet taj od 55 vjerojatno u 20 00

00

284

Re: PokerStars - Promocije

Nije sutra ali biti će ih sigurno još dosta,Zagreb je tek za dva mjeseca.U lobbyu imaju samo za slijedećih par dana.Sigurno će biti bar jedna 55-ica tjedno.

00

Re: PokerStars - Promocije

marac9 napisao:

Nije sutra ali biti će ih sigurno još dosta,Zagreb je tek za dva mjeseca.U lobbyu imaju samo za slijedećih par dana.Sigurno će biti bar jedna 55-ica tjedno.

bio je i u ponedjeljak i utorak, pa sam pretpostavio da će i dns bit...

00

Re: PokerStars - Promocije

mozete testirat zoom ovdje http://www.testpokerstars.com/instructions.html

00

287

Re: PokerStars - Promocije

Jel mogu napraviti depozit s tuđom karticom? Jucer sam htio s curinom karticom uplatiti 11$ da igram onaj micro million,ali onda me trazio da verificiram moje podatke i kao mora se poklapati s podacima na kartici...pa nisam nastavio da se ne desi neko sranje...Uglavnom da znam za ubuduce:jel se moze ili ne?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: PokerStars - Promocije

Nema šanse.
podaci sa accounta se moraju poklapati sa onima na kartici/skrilu i svim ostalim transferima.

ali mozes napravit account na curino ime pa peglat njenu karticu  big_smile

Zadnji popravljao whitewalk3r (20-03-2012 11:33:53)

00

Re: PokerStars - Promocije

nezz za pokerstars ali vjerojatno ne kao ni na drugim stranicama..kartice moraju bit na tvoje ime,i nemoj to više radit jer će ti bannat account i onda ćeš imat sranja jer ćeš im se morat opravdat i čekat 100godina na njihov odgovor..okusio.. smile

ili jesi ili nisi
00

290

Re: PokerStars - Promocije

Pa nek ti cura otvori moneybookers account, napravi uplatu na njega sa kartice i prebaci lovu na tvoj moneybookers account i ti onda napraviš uplatu na starse ili još jednostavnije nek ona otvori account na starsima napravi uplatu na svoj i sa svog prebaci lovu na tvoj acconut da ne moraš igrat na njenom accountu.

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience.
00

291

Re: PokerStars - Promocije

whitewalk3r napisao:

ali mozes napravit account na curino ime pa peglat njenu karticu  big_smile

This!

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: PokerStars - Promocije

dok cistim prvi deposit bonus znam da ne smijem cashoutat ali jel smijem slat $ preko player transfera a da ne ugrozi first deposit bonus?
mislim da se moze ali nek mi samo jos netko potvrdi

00

293

Re: PokerStars - Promocije

http://www.pokerstars.com/poker/promotions/bonus/terms/

Ako sam dobro shvatio mislim da ne bi smio (12. tocka).

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

294

Re: PokerStars - Promocije

Kolko ja znam možeš.

@Bile
Ta točka ti kaže da se player to player transfer ne računa kao deposit i da na temelju ptp transfera nemožeš dobiti deposit bonus.

00

295

Re: PokerStars - Promocije

Aha,krivo sam shvatio...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: PokerStars - Promocije

hvala!

00

297

Re: PokerStars - Promocije

Koliko traje transfer T$ na starsima?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: PokerStars - Promocije

misliš player to player

instant ti se to prebaci

00

299

Re: PokerStars - Promocije

ivica5261 napisao:

misliš player to player

instant ti se to prebaci

Stvarno instant...thanx!

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: PokerStars - Promocije

Imam jedno pitanje za ovaj satelit na poker starsu, GoldenSun Croatia - Satellite, buy in 5eura. Na starsu igram preko tuđeg imena, pa me zanima ako osvojim ulaz za taj turnir da li mora ići ta osoba koja je prijavljena na akauntu na starsu ili može netko drugi (tj. ja)??

00