Tema: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

ovo je sa slovenskog foruma  njihov administrator "pjer" kaže da ovaj mjesec neće bit valjana promocija, također da misli da nećemo dobit nagrade ni za prošli, kaj je moguće jer još nisu sijele, kao da se mijenja CEO i affiliate....

http://img221.imageshack.us/img221/3100/pjert.jpg

također post prije kaže da bi mogle bit promjene u svezi vip bodova, po novom da će se brisat svaki tjedan ili nešt tako, znači da bi ovi što imamo propali?

http://img846.imageshack.us/img846/2593/lucino.jpg


Jel može ko od naših modova malo provjerit te stvari, ili ak netko drugi zna kaj se događa?

Zadnji popravljao cgreen (08-02-2012 10:59:49)

00

2

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

a koja te to promocija zanima?

00

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

Ja nisam ni znao za ovo do sad...

Znači, kao što piše, CEO i affliate manager ne rade više za njim. Ovi novi baš ne odgovaraju na mailove tak da trenutno neznamo kakva je situacija.

00

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

Hvala roba, daj ako bude kakvih vijesti okačite.

Također ako šta saznate oko ovoga šta kažu da bi mogao bit novi vip program s početkom 2 mj. jer mi koji imamo rb deal ne možemo mijenjat vip bodove za cash.

Npr. ja sam pustio da se skupljaju, bilo bi šteta ako će se tjedno brisat da propadnu pa bi bilo dobro ih potrošit prije 2 mj.

2 puta sam poslo mail dal šalju iz vip storea u hrvatsku al ne odgovaraju, onda jedino preostaje ih potrošit kao mtt entry.

Uglavnom ko god bude nešt saznao nek posta.

00

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

Šalju u Hrvatsku ja sam dobio zippo upaljač, oko mjesec dana treba da dođe. Ja sam sa Carbon poker naručio.

00

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

Na tvojem mjestu bi ih potrošio na turnire što prije jer si onda barem siguran.

club  heart  diamond  spade
00

7

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

nema ništa od novog deala (300+ ukupnog rejka - 45% rb, 1000+ ukupnog - 50% rb)

stari igrači bi trebali dobit 35% rb (možda samo 25%), novi če moći mijenjat bodove u $

10k race nema veze s tim, trebao bi bit isplačen oko 10og


ni meni ne odg. na mail govna

00

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

Zono od kud ti te informacije?

npr. ja za taj novi deal nisam ni čuo....

jel znaš šta će bit s vip bodovima za RB igrače, hoće li nam i dalje ostajat ili će se brisat?

jel možeš stavit izvor ili link na stranicu di se da to pratit (ak nije bed naravano), ja sam danas surfo dosta al ništa nisam našao....

00

9

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

kontaktirao sam administratora, ovo što sam gore postao mi je on rekao
bilo je nešto govora oko novog boljeg rb deala ali ništa od toga zbog novog vodstva u nordici
kolk sam skužio stari igrači dobivaju 35% rb svakodnevno, novi imaju taj vip sistem mijenja bodova

Zadnji popravljao zono (08-02-2012 15:49:04)

00

10

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

ima li tko koji info o 10k januarskom rake raceu?kad misle nakazat?  neutral

00

11

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

http://si.pokerpro.cc/forum/viewtopic.p … 64#p123064

Za one koji ne razumiju:
Nordica nije isplatila promocije koje su obečali, ni našu proviziju. Tako da smo ih maknuli iz ponude i svim igračima koji igraju tamo savjetujemo da cashoutaju.

10

12

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

ja upravo prije 1h vremena cashoutal 2/3 rolla al izgleda da ništ od toga.

na slovenskom linku je netko stavil da j cashoutal 07.02 i još ništa, tak da se bojim da sam spušio roll, nice

10

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

cgreen sori ako ces mislit da ti sad nesta pametujem, i stvarno mi to nije namjera al zar nisi pratio na 2p2 da nordica treba zalec svaki tren (bilo je cak govora o laznim gaming licencama!!), prica se o tom mjesecima, a da ne pricam da je najpametnije na takvim mrezama imat 80% bra na mb, i ako te uhvati swing lako depositas, ja igram na enetu koji je ZASAD super sto se tice cashouta (dodje na mb za 5h) ali nepada mi napamet drzat sve na siteu, imam jedva 10 bi za igru tamo, deposit traje par min ak slucajno imas loš session/dan, lako depositas... najgore bi bilo da sad sve spusis, a jebeno ti ide, u svakom slucaju gl  smile

Zadnji popravljao BoyFromBalkans (16-02-2012 17:07:59)

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

Jel ima ko da mu je prošao cashout u zadnjih tjedan dana?

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

15

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

googlao sam zadnji tjedan dana svaki dan al ništa nisam našo, sad sam pogledo domene i oni jedini ostali na .com budale...

šta sam trebo, bila je promocija ovdije, niko ništa nije napisao , čak sam jaotvorio ovu temu

neznam povuko sam dobar dio rola pa ću vidjet, neki igrači još uvijek igraju kad ih pogledam na ptr za koje znam da su na nordici

samo ću reć da mi je muka jer mi je gore sve...

stavi taj link s 2+2 ja ne mogu nać, hvala

00

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

Možda ima kakva šema da se prebaci lova na neki drugi skin, preko player transfera? Jel bi to radilo, nisam nikad probao?

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

17

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

Mislim da sam ja jos prije probao s carbona slati na nordicu p2p i nisam mogao

00

18

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

brijem da je to isto sranje, ili imaju love ili nemaju, s istog računa trebaju vadit imo, kak kod pogledaš...

a i da imaju briem da to ne može

00

19

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

najgore kaj  site još radi, na račun svaki dan sjeda rb itd.

merge-u raste promet ko mutav, al izgleda da ne i nordici, mora da su zahebali oko strategije i svi ošli na njihove druge skinove

neću se više živcirat, nema svrhe, ako dobijem lovu dobro ako ne idem na nl2 lol

jel ko nudi stake  lol

samo mi je čudno da na netu nemoš ništa nać osim ovdije i na slovenskom pokerpro-u

ništa sretno nam svima

00

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

cgreen napisao:

samo mi je čudno da na netu nemoš ništa nać osim ovdije i na slovenskom pokerpro-u

valjda zato jer samo mi i slovenci igramo na tome...  hmm

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

21

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

7-karti pastuh napisao:

Jel ima ko da mu je prošao cashout u zadnjih tjedan dana?

meni, dobro da sam cashoutao veči dio što sam imao na accountu

00

22

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

Mislim da merge isplačuje. Tak da vjerujem da nebi trebali imati problema.

10

23

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

ja sam zadnje 6.2. povukao i proslo je

malo sam surfao i nisam naisao na nikakve probleme s isplatom osim sto je taj 1 frajer na pokerslo napisao da ceka od 7.2. tak da nema razloga za paniku (valjda)

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
10

24

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

7-karti pastuh napisao:

Jel ima ko da mu je prošao cashout u zadnjih tjedan dana?

ja sam u zadnjih tjedan dana imao dvije manje isplate na mb koje su odrađene u rodku 1-2 dana.

10

Re: Nordica-neisplata promocije i ostale promjene???

ja sam jucer stavio cashout sa Nordice i danas mi je vec isplaceno na MB  smile  ... tako da mislim da se netreba previse brinit oko cashouta

00