Tema: NL100 HU, 1. hand matcha

kao sto naslov kaze, prvi hand u mecu je, neznam nista o protivniku osim sto sam ga PTR-ao i loosing player je

koji je vas play na turnu, a koji na riveru as played, obrazlozite zasto

(ne mogu postat hand iz hema pa evo ovako)

http://www.pokerhand.org/?6321534

00

Re: NL100 HU, 1. hand matcha

po meni je to easy fold na turnu..
jedino sta beatas je mis flush draw
ako te rejza sa open enderon ima J u rangeu..prema tome mislin da si tu dobar samo ako je on falia f draw,a to je jako rijetko...

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: NL100 HU, 1. hand matcha

meh.
Mrzim ovakve spotove, ako predpostavimo da 3beta qq, 99  onda te s flopa beata 22 i Q9, turn je completa jos par drawova  KTss  T8ss,
River je loš jer OE s flopa JT(sx) su tripsi na riveru (koje mislim da jednako odigrava. Dakle, na riveru nas beata 22, JT, KT,T8, QJ (ali i neki random Jxs  recimo KJss, J8ss, a beatamo samo zrak i busted fd. Mislim da je premalo podataka o villianu i da imaš premalo historya s njim da bi znlai perfektan play.
statsi koji nam trebaju su:
CR_flop (ako znamo koliko cr flop, mozemo znati koliki dio rangea su drawovi, airi i top pairovi
BB (koliko defenda BB, ako defenda BB 60%+ onda mu rangu lako mogu biti i handovi kao sto su Q2 i  J2ss(koji nas isto beata)
3B (ukoliko je nit i ima 3bet oko 5%, jednostavno može imati 99(iako stvarno jako malo i fisheva ne 3beta taj hand))
AF...

Buduci da nemamo nikakvog historya i znamo samo da je loosing player, river bet je 70bb čini mi se kako je ovo puno prije fold nego call, jer call spada u "hero" A high kategoriju!

Zadnji popravljao hendrixjimmi (14-02-2012 11:01:17)

00

4

Re: NL100 HU, 1. hand matcha

pazi frajera koji sastavak je napisao smile

meni je ovo isto (puno) blize foldu, do rivera te toliko hendova beata, a missane drawove mozes nabrojat na prste jedne ruke


edit: zaboravih napisat, mislim cak da se moze foldat i turn jer obicno fishevi x/mr i betaju 1/2 turn s drawom

Zadnji popravljao milac (14-02-2012 16:36:59)

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: NL100 HU, 1. hand matcha

snap! fishevi obicno CRmin sa drawom, bottom/middle parom i sl, fishevi ne znaju overbetat za value bas. Na riveru je polariziran na 10J/22 ili zrak. I to sto je prvi hand mi je + za call bez obzira sto neznas nista o njemu.

00

Re: NL100 HU, 1. hand matcha

pinpilinpi napisao:

snap! fishevi obicno CRmin sa drawom, bottom/middle parom i sl, fishevi ne znaju overbetat za value bas. Na riveru je polariziran na 10J/22 ili zrak. I to sto je prvi hand mi je + za call bez obzira sto neznas nista o njemu.


Mislis da Jxss, KT, T8 ne igra tako?
LOL za "polariziran na TJ/22, ima tu puno vise handova,  procitaj sto sam napisao!
Btw.slazem se s milcem da je zbog equitja dobar fold na turnu, previse je unknown villian i previse losih rivera, tak da mislim da je mozda ipak najboji play fold na turnu!
As played čist fold ipak!

00

Re: NL100 HU, 1. hand matcha

zahvaljujem se na analizi i komentarima

10