Tema: Hand histories

vidim da ljudi spominju da kupuju handove. postoje i sajtovi koji se bavem tim.
cini mi se pametno nabavit par K handova prije prelaska na veci limit.

zanima me vase misljenje o tome. dali se netko sa istih limita mjenja za handove, mozda kupujete itd...

00

Re: Hand histories

Stas kupovat.Nakon par dana igranja vec ces imat par k ruku na igracima.

31

Re: Hand histories

ja kad god sam prelazio na veci limit kupovao sam handove i nijednom nisam pozalio jer se jako brzo vrati ulozeno, to te izade 10-20$ s obzirom na limit koji igras, i jako se brzo vrati, samo jedna dobra odluka na temelju toga ti spasi BI i vec si na 0 sto se tice uloga u to, a vjeruj mi da ce ti spasit puno vise BI od 1 ako se dobro koristis HUDom..

naravno ovo pricam samo za 6 max , za HU mislim da nema smisla..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
10

Re: Hand histories

puki86 napisao:

ja kad god sam prelazio na veci limit kupovao sam handove i nijednom nisam pozalio jer se jako brzo vrati ulozeno, to te izade 10-20$ s obzirom na limit koji igras, i jako se brzo vrati, samo jedna dobra odluka na temelju toga ti spasi BI i vec si na 0 sto se tice uloga u to, a vjeruj mi da ce ti spasit puno vise BI od 1 ako se dobro koristis HUDom..

naravno ovo pricam samo za 6 max , za HU mislim da nema smisla..

+1

00

Re: Hand histories

rounder1984 napisao:
puki86 napisao:

ja kad god sam prelazio na veci limit kupovao sam handove i nijednom nisam pozalio jer se jako brzo vrati ulozeno, to te izade 10-20$ s obzirom na limit koji igras, i jako se brzo vrati, samo jedna dobra odluka na temelju toga ti spasi BI i vec si na 0 sto se tice uloga u to, a vjeruj mi da ce ti spasit puno vise BI od 1 ako se dobro koristis HUDom..

naravno ovo pricam samo za 6 max , za HU mislim da nema smisla..

+1

+1

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00