Tema: QQ fold flop

jel dobro odigrano?

villan SB, 17 16 4, 3bet:3,8 cbet:33, c/r:33
- 60 handova

____________________                  

PokerStars, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $0.05
Big Blind: $0.10

CO ($10)
BTN (money_tra1n) ($17.94)
SB ($10)
BB ($10)
UTG ($4.55)

Dealt to BTN (money_tra1n)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/QH.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/QD.png

Preflop: (Pot is: $0.15)

UTG & CO fold, BTN (money_tra1n) raises to $0.35, SB raises to $1, BB folds, BTN (money_tra1n) calls $0.65

Flop: (Pot is $2.1, 2 players)

http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/6S.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/3D.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JS.png
SB checks, BTN (money_tra1n) bets $1.5, SB raises to $6, BTN (money_tra1n) folds,

                                                                     
Total Pot: $5.1 | Rake: $0.23

Winners:
SB wins $4.87




00

2

Re: QQ fold flop

whitewalk3r napisao:

jel dobro odigrano?

da...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: QQ fold flop

imo nikako... 100 bb deep overpar fold u 3b protiv igraca koji se cini agro je lose... on tu ovo moze radit sa KJ, AJ, raznim sjutanim smecem koje 3b preflop jer vjerojatno abjusas button... bita te jedino JJ, KK+ a ima manje kombinacija tih karata nego ostalih koje c/r a 3beta sa blindova vs. btn... meni ovo nikak ne moze bit fold 100bb deep

Zadnji popravljao Mrtvi Jazavac (01-03-2012 23:52:49)

00

Re: QQ fold flop

Ma neznam, nemozes ovo foldat. Ne shvacam sta on repa ovim lineom, do 6 chek raisa..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: QQ fold flop

Mislim da će uvijek tu betat AJ/QQ+, c/c neke slabije Jx, TT itd. handove,  a sa c/r bi mogao nekakav FD odigrat. Vjerojatno bi ja callao

EDIT:

tj zgurao se

Zadnji popravljao AlphaScorpii (02-03-2012 01:55:17)

00

6

Re: QQ fold flop

kriss napisao:

da...

ne...

00

7

Re: QQ fold flop

a sta beata osim AJ i mozda KJ??? sta ce villian c/r u 3b potu kao PFR ovdje???
po meni je ovdje fold ok, jer mislim da je u najboljem slucaju flip...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

8

Re: QQ fold flop

Board: Js 6s 3d
Dead: 

    equity     win     tie           pots won     pots tied   
Hand 0:     52.093%      50.90%     01.19%             120939          2835.00   { QQ }
Hand 1:     47.907%      46.71%     01.19%             110991          2835.00   { JJ+, AJs, KJs, AJo, KJo }

00

9

Re: QQ fold flop

sjebo sam se zesce onda... mislio sam da hero ima puno manje equitya ovdje... smile
zanemari onda moj prvi post...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: QQ fold flop

hmm zasto mislis da ima AJ i KJ u rangeu i jel bi radio c/r s takvim handom ovdje?

00

Re: QQ fold flop

Fold ovdje mora biti jako los.

00

12

Re: QQ fold flop

Andre_787 napisao:

hmm zasto mislis da ima AJ i KJ u rangeu i jel bi radio c/r s takvim handom ovdje?

Kriss misli, samo sam htio pokazat da sta god stavis uz JJ+ imamo easy call. Ja se ne bi uopce zamaro s tim sta ima, fold je velika greska.

00

Re: QQ fold flop

Tilt napisao:

Ja se ne bi uopce zamaro s tim sta ima, fold je velika greska.

+1

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: QQ fold flop

Neki igrači svaki protivničkov potez vide kao nuts i uvijek im daju top top rangea..
Ako si vidovnjak i znaš da ima AA/KK, onda fold preflop pošto nemaš oddove za flopati set.
Ako si poker igrač koji pokušava biti winning - onda je, ovako odigrano, ovo nobrainer stackoff.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

15

Re: QQ fold flop

Tilt napisao:
Andre_787 napisao:

hmm zasto mislis da ima AJ i KJ u rangeu i jel bi radio c/r s takvim handom ovdje?

Kriss misli, samo sam htio pokazat da sta god stavis uz JJ+ imamo easy call. Ja se ne bi uopce zamaro s tim sta ima, fold je velika greska.

da, sjebo sam se ja dosta...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: QQ fold flop

u mojoj prethodnoj temi AQ - 3bet pot sam dobio odgovor da je AQ na c/r cisti fold posto SB flat calla 3bet sa jakim handovima
i da skoro nista ne bitam.

pak ovdje kazete da je ovo cisti shove, a ovaj frajer ima 3% 3bet i jos je 3bet sa SB-a. bolji igrac od ovog iznad.
sta ja ovdje bitam ako je njegov range 3%? aposlutno nista, osim bluff i FD.
da netko stavi skoro cijeli stack za bluff na NL10 ili radi ovakav c/r sa AJ nisam siguran.

i ja sam stavljo u poker stove range, i dobio da smo 53 - 47 za njega.
bez KJ AJ...
mozda sam pretjero sa 3+% ali mi je izgledao stvarno tight.

e sad, s obzirom na equity jer ispravno napraviti shove kad sam vec stavio 25bb u pot?
pretpostavljam da je  big_smile

Zadnji popravljao whitewalk3r (02-03-2012 09:07:05)

00

Re: QQ fold flop

AQ spot je skroz drugačiji od ovoga. Tamo si ti 3betao UTG-a i velike su šanse da će BB samo flatat JJ/QQ ili neke druge jake handove dok ovdje ti kradeš s BTN-a pa će SB imat dosta širi range nego lik u AQ spotu.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (02-03-2012 11:33:17)

00

Re: QQ fold flop

to nebi ni phil helmuth folda big_smile

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: QQ fold flop

zarinjo napisao:

to nebi ni phil helmuth folda big_smile

no Coward Folderer

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
20