Tema: Stejkanje

Eto igrao bi The bigger 55 $
75/25 a FT 70/30 za stejkere pa ak netko želi
može po 10 udjela po 5,5 $ eto

Zadnji popravljao BackDoor (11-03-2012 19:41:14)

01

Re: Stejkanje

Krivo si napisao nick na starsu, i jesi li uopce koji turnir igrao, po prolabsu nisi ?

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Stejkanje

pantelija1 napisao:

Krivo si napisao nick na starsu, i jesi li uopce koji turnir igrao, po prolabsu nisi ?

ma odigrao sam puno turnira na starsima  al neznam zašt me ne pronađe i ne pokaže statistiku i grafiku  na starsima mi je nick DEJO1986CR  a neznam zaš na tim poker datebasama ne nađe nista

00

Re: Stejkanje

Pa daj neki link sa poker prolabsa, shark scope, official poker rankings ? Nemoguce da nigdi nisi u bazi podataka... Daj neke grafove iz hema od turnira...

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

5

Re: Stejkanje

DEJO1986 CR

DEJO1986 CR             2.204    -$0.2      $5      -14%    -$364      -    57    PokerStars    SNG Only     x

DEJO1986 CR             874    $0.3      $6      -8%    $225      -    58    PokerStars    Sch. Only     x

Zadnji popravljao Pajk (11-03-2012 15:48:58)

00

Re: Stejkanje

Pajk jeli to sa SS ?

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

7

Re: Stejkanje

da,moras stavit razmak izmedju imena i CR (da bi imo dejo1985MESSI več bi prodo, ak me berete)

Zadnji popravljao Pajk (11-03-2012 15:52:30)

40

Re: Stejkanje

Back door nije bas impresivna statistika al evo ja cu uzest 1 share iz pristojnosti...

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Stejkanje

Znaš u čem ti je problem šta u zadnje vrijeme ne igram puno jer em nemam vremena a i u stisci sam s lovom al mogu ti rec da sam imao dobrih rezultata ka šta su 2 puta 13 mjesto na the bigger pa drugo mjesto na satelitu za bahame heh pušiona zarade 700 dolara a prvi nosio upad na PCA i tak al to se odvijalo prije god i pol kad sam igrao konstantnije smile

00

Re: Stejkanje

Sve je ok, rezerviraj mi jedan share od 4.4$ i javi ako prodas ostalo da posaljem, i gl naravno...

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Stejkanje

Okey štima sam neznam zaš mi ne radi PM ovdje

00

Re: Stejkanje

Hahahah Pajk Ovo CR ne znači ono šta si ti mislio hahah smile))

00