Tema: Kad znas da si beatan

http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/4141371

Mrzim dok ostavi behind neku sicu, a ako shoveam precesto se bace. Saka udara po stolu, znam da sam beatan (ili mozda nisam  big_smile ) i callam. DA ili NE?

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Kad znas da si beatan

Meni bi tu chipovi izgorjeli u glavi i pojeo bi stol.

Ali je zanimljivo da se mogu naci ribe koje rade takve greske. Ali je jos interesantije dali su te ribe kaznjene ili nisu. Taj totti je ili jako bogat ili kockar teski.

Ali je interesantno da njegovi callovi ovdje i nisu toliko losi ako te je covjek procitao.

00

Re: Kad znas da si beatan

Posto nema puno odogovora mozda da objasnim svoju akciju:

standardni squezze  protiv dvije pasivne ribetine (cca 40-10). Na flopu cbet za value gdje se 90% ekipe baca. Njegov call govori da je na drawu- FD, GS+ nekad mali par... Na turnu betam puno nadajući da će  on shipati. Moj overbet ship ne dolazi u obzir jer onda baca sve drawove. Dolazi karta za njegov range ali oddsi govore da moram callati. Ili ne?

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Kad znas da si beatan

sta ocekujes da ti netko napise?odigrao si odlicno,frajer je donk..pogodio je jbg,moras callat, picis dalje

00

5

Re: Kad znas da si beatan

callaš ako ništa, onda da vidiš šta ima

00

6

Re: Kad znas da si beatan

nemos betat puno nadajuci se da ce on shipat, jednostavno nema logike. nece on nikad zashipat zrak kad moras callat tako malo. trebao si ili betat malo pa da onda zashipa jer izgleda kao da ima fe, ili jednostavno zashipat (sto je sigurno puno bolja opcija buduci da je ocito da je pasivan i da nece on rejzat nikakve drawove) i naplatit sve losije 8x i drawove

tvoj turn bet jednostavno nema nikakvog smisla, izvisio si za 10$. nece on x/c turn i onda shipat 10 u 60 kad sve zbricka

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
10