76

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

roba59 napisao:

'
Bolje da postaš statse, jer se iz grafa ne vidi ništa...

Reci mi koje točno statse?
Šta moram pogledati?
Sorry na neznanju i možda besmislenim pitanjima  big_smile

00

77

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

Ljava napisao:
Adzi napisao:

Crvena ti je non showdown winnings, dakle osvojena lova u handovima u kojima nije doslo do showdowna
Plava showdown winnings
Zelena - kombinacija te 2

Što se tiče navedenoga, pričamo o "tabu" winnings ili trending u HEM-u pod "tourney"?
Naime, pitao sam ovo jer meni i plava i crvena crta idu iznad zelene koja je naravno iznad nule...

a ti o turnirima pricas?
u turnirima ti je plava ROI% (retutn on investment), dakle ukupna zarada minus ukupni ulog / ukupni ulog
a zelena ITM% (in the money %) , znaci koliki % turnira zavrsis u lovi
crvena ti je EV$ ROI% (expected value in $ return on investment), isto kao prvo samo ajmo rec ovako, kolko bi ti bio ROI da je faktor srece 0 (da recimo nisi na bubbleu izgubio sa KK vs A3 itd)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

78

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

Adzi napisao:

u turnirima ti je plava ROI% (retutn on investment), dakle ukupna zarada minus ukupni ulog / ukupni ulog
a zelena ITM% (in the money %) , znaci koliki % turnira zavrsis u lovi
crvena ti je EV$ ROI% (expected value in $ return on investment), isto kao prvo samo ajmo rec ovako, kolko bi ti bio ROI da je faktor srece 0 (da recimo nisi na bubbleu izgubio sa KK vs A3 itd)

Znam i to Adzi... Mene je konkretno zanimalo na kojem bi segmentu svoje igre mogao proraditi te da li bi se to moglo vidjeti iz mog grafa ili statsa koje Roba spominje?
Tu bi mi ti mogao jako puno pomoći s obzirom da igram 27max i 45max...

00

79

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

Ajmeeee jeste čovijeku zaspamali temu  lol

...stalno gledam da vidim ima li sta novog a ono .... cool

Zadnji popravljao Vuco (28-01-2010 18:56:18)

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

80

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

Vuco napisao:

Ajmeeee jeste čovijeku zaspamali temu  lol
...stalno gledam da vidim ima li sta novog a ono .... cool

Imaš pravo. Sorry renatto

00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

smile  Meni ne smeta sve dok se prica o pokeru!

00

82

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

aj daj neki update

00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

Rekao sam na 20k ruku cu staviti izvjesce...nema smisla svakih par stotina ruku trpati grafove i sl...trenutno sam na 17k...
Sutra tokom dana planiram doci do 20k pa stavim sve!  smile

00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

Evo odigrao sam 18700 ruku na NL2, zadnjih  par tisuca (tocnije 6k) su me bad beatovi uzasno tukli, AA su prosli samo jednom, mozda dva puta, a ostalo.....prestrasno...danas sam presao na NL5 ali odigrano je premalo ruku za neke extra dojmove, za sada sam zadovoljan, ako nista drugo bar se bankroll na NL5 brze penje, ali bojim se da bi se isto tako ako naide los dan mogao brzo i spustiti ali u svakom slucaju bad beatova je bilo puno manje!

Evo i grafova od NL2 i ovo malo ruku sto sam danas odigrao na NL5, plan je da dalje nastavljam na NL5 osim ako zelenu liniju ne povuce gravitacija te bi se u tom slucaju morao vratiti na level nize...

Uskoro cu poceti ubacivati i S&G od 27 i 45 ljudi normal speed za 1,2$ jer mislim da mi to ide i vise nego ok, jucer sam ih odigrao 5, i bilo je jedno prvo mjesto, jedno drugo te jedno cetvrto, a i prije koji tjedan sam na njima dobro zaradio.

Bankroll je trenutno na 90$.

http://img704.imageshack.us/img704/5338/graf18700nl2.png

http://img191.imageshack.us/img191/4743/graf890nl5.png

00

85

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

Bravo za graf!
Nego, gledao te malo jučer na 27max i 45 max. Mogli bi se naći na msn-u pa da odigramo koji turnir zajedno.
Javi ako si za...

00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

Naravno da sam za, zasto ne...ali ne koristim MSN nego Skype...(Renato Divić)

00

87

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

koji si na kraju završio na Croatia Freerollu?

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

88

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

Renatto888 napisao:

Naravno da sam za, zasto ne...ali ne koristim MSN nego Skype...(Renato Divić)

Danas instalirao Skype pa se "nađemo gore" ovih dana...

00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

Svizac napisao:

koji si na kraju završio na Croatia Freerollu?

60., dobio cak 0,48$! Ali sam uspio prije koji tjedan cak do 3. mjesta dogurati!

00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

Ljava napisao:
Renatto888 napisao:

Naravno da sam za, zasto ne...ali ne koristim MSN nego Skype...(Renato Divić)

Danas instalirao Skype pa se "nađemo gore" ovih dana...

OK, danas necu igrati S&G ali ovih dana budem pa ti se javim!

00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

kakvi su na nl5? el ima vise regulara? el ima manje limpera i vise rejzera?

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

propast napisao:

kakvi su na nl5? el ima vise regulara? el ima manje limpera i vise rejzera?

Imam pre malo odigranih ruku na NL5 da bih primetio neku znatnu razliku....za sada je manje vise sve isto!

00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

GAME OVER

Evo zadnje izvjesce vezano za projekt, dojmovi, nedovrseni grafovi.....

Od zadnjeg update-anja nije islo dobro, zapravo nije islo nikako, jednostavno upao u neku crnu rupu iz koje nije bilo izlaza.
Bankroll je bio na solidnih 102$ te je nakon 11k ruku na NL5 zelena crta naglo krenula prema dolje tako da sam ubrzo bio prisiljen vratiti se na NL2. Prvi session prolazi dobro i pocelo mi se ciniti da je crna serija gotova no netko se samo malo salio sa mnom, bad beatova je bilo stalno, konstantno ali kako sam vec rekao uvijek je to bilo u kakvoj-takvoj ravnotezi, ali nakon 10k ruku stalno sam se vrtio oko iste tocke da bi na kraju (to se na zalost ne vidi u grafu jer mi je otkazao software) dozivio na stotine i stotine neobjasnjivih stvari koje su polako ali sigurno crpile zalihe moga bankrolla...

Cesto sam pomislio da mi ostali vide karte te da isto tako znaju koje se karte tek trebaju pojaviti na boardu te da njihovi 2 3o bez problema tuku moje asove...no, to je poker, kako sam vec rekao da nema takvih ljudi nebi bilo ni novca koji se moze zaraditi ali moram priznati da mi je malo krivo...
Prvenstveno jer se niti u jednom trenutku nisam prepustio tiltu, a razloga sam imao i to jako dobrog, postivao bankroll managment, kada je bilo vrijeme spustio se na level nize...
Za razliku od prije pomak u kvaliteti igranja za cash stolovima je ocit, ali jos ima stvari na kojima sam primjetio da moram poraditi te ako odlucim pokusati nesto slicno vjerujem da ce biti bolje!

U biti, nikada nista slicno nisam pokusao tako da mi barem jedno zanimljivo iskustvo ostaje, nauceno je mnogo (kao i da je bad beat besmrtan i kad mu se svidis da se tesko odvaja smile ).

Sto dalje...ne znam ni ja jos, situacija je jos uvijek ista, projekt nije uspio...idem malo razmisliti, sagledati mogucnosti i opcije pa cu vidjeti...

I eto da se zahvalim svima na podrsci tijekom ovog nazalost neuspijelog izazova!

Jos samo info o asevima (vjerujem da na vecim limitima nije bas tako drasticno), u 45k handova, 35 puta sam dobio call na preflop all in, 28 puta pali....tragikomično!

Graf i statistike dok mi HM nije otkazao, nedostaje otprilike 10k handova na kojima je zelena linija pala ka pokosena (tu me bad beat stvarno zavolio)!

http://img29.imageshack.us/img29/6599/statsiza35knanl2inl5.jpg
http://img535.imageshack.us/img535/2480/graf35knl2inl5.png

00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

katastrofa.. kroz jako slicnu situaciju sam ja prolazio.. jednostavno nebres vjerovat kaj se dogada na tim limitima i covjek bi trebao igrati sit and go dok ne digne bankroll na nekih 300$ i onda polako nl10 jer ovo ispod je stvarno katstrofa

00

95

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

eh jbg .... ja baš mislio da češ uspijeti ono penjalo ti se lijepo.

Da malo su čudne biljke na starsima .. ja sam ono odigrao 9k handova na starsima NL2 i nekad ono u potu bude 0.40 $ i na riveru betam samo 0,02 $ i ljudi foldaju ... ne znam - čekam da riješim bonus malo i onda se selim na rush poker (Tilt)

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

Slazem se...cak bi i nl5 mogao podnjeti, ipak ima manje ribica, a samim time i manje bad beatova...Taj nl2 je mjesto gdje se jedan jako veliki broj ljudi dolazi kockati ili ubiti vrijeme i dosadu!

00

97

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

Šteta Renato. Nego, zašto nisi nastavio sa SNG-ovima? Mogao si na njima izbildati bankroll...

00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

VPIP, PFR i 3bet su ti uzasno niski.

I prema gapu izmedju VPIP-a i PFR-a rekao bih da previse callas i/ili limpas behind. Vise raiseaj i reraisaj na poziciji, nemoj callati wide OOP i izoliraj cesce sa hendovima s kojima limpas behind (vjerojatno mali PP i suited connectori?).

3bet od 1.8% znaci da prakticki ne 3betas nista sta nije AA,KK,AK.

sad

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

99

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

boboman napisao:

VPIP, PFR i 3bet su ti uzasno niski.

I prema gapu izmedju VPIP-a i PFR-a rekao bih da previse callas i/ili limpas behind. Vise raiseaj i reraisaj na poziciji, nemoj callati wide OOP i izoliraj cesce sa hendovima s kojima limpas behind (vjerojatno mali PP i suited connectori?).

3bet od 1.8% znaci da prakticki ne 3betas nista sta nije AA,KK,AK.

sad

Da, i W$SD bi trebao biti veći od 50%. Vjerojatno na riveru puno callaš kad si već beatan.

00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

boboman i roba, hvala na savjetima! Poradit cu na tome!

00