Tema: Sng 9man Turbo 30$,15$ pitanja

Kao sta naslov govori, imam neke situacije u kojima bas i nisam 100% siguran sta bi trebao napraviti, po meni su dosta zanimljive i htjeo bi cuti par komentara o hendovima koji su me zadesili tokom igre, čisto da vidim koliko sam dobro odigrao i jesam li ili nisam trebao odigrati tako kako jesam smile

Usput, ispričavam se što ovako pišem hendove, neznam u kojemu konverteru bude ono HERO??

Imam dva henda za početak:

1. Bubble je, nemam puno handova o njima, igrac koji je sad pushao par puta je vec to radio tokom bubblea te ga nitko nije callao

Table Information
Seat7:       dye464       ($4,238)    Small Blind                            sb   =100
Seat1:       sandmanness       ($4,939)    Big Blind               bb  = 200
Seat2:       makisje       ($1,975)                                               allin=1975
Seat5:       Hero       ($2,348)    Dealer                               HERO= AKo ???

2. Igrac Octavian_C igrao je poprilicno dobro i agresivno, kad su ovi veci stackovi radili bet pf on je obicno radio reraise allin te oni zbog bublea nisu callali, jedino kad je foldao je bio eventualni allin nekoga od igraca, a na svaki njihov bet je vecinom radio allin.
Tako da sam u ovome hendu razmisljao da igrac Jinsheng, nebi pušao npr nešto jace od QQ+ AQs+ nego da bi s tim hendom radio neki min bet te očekivao push od Octaviana. Tako da sam u tom trenutku kada je pushao mislio da je nije pretjerano jak, ali kad je skyblueah foldao i octavian_c radio re raise u moj allin onda sam bio u pomalo teškoj poziciji.
Mislio sam da ni on nema neki pretjerano jaki hend te sam bio u dilemi, dal da foldam ili ipak callam sa QQ
Ovo su inormacije o čipovima:

Table Information:
Seat9:       octavian_c       ($5,565)    Small Blind          :100
Seat1:       Hero       ($2,375)    Big Blind                    :200
Seat4:       jinsheng       ($1,860)                              : Ide allin 1860
Seat7:       skyblueah       ($3,700)    Dealer               :folda

i nakon toga

Octavian_C radi push na $5,565
Ja na BB sa : QQ

Zadnji popravljao Skrbo (03-02-2012 15:31:53)

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: Sng 9man Turbo 30$,15$ pitanja

Neznam kako ti ide na ovim levelima ali ja bi jedva docekao da to callam...

00

Re: Sng 9man Turbo 30$,15$ pitanja

1. on bi morao pushati bar 13-14 posto da bi bio +ev call - uglavnom ja bi callao...

2. moraš callat, prema nekim standardnim open rangeovima SNG wizz kaže TT+, makar bih ja razm. i za JJ, no QQ bi trebao biti call...

Zadnji popravljao iAcesHigh (03-02-2012 15:47:02)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

4

Re: Sng 9man Turbo 30$,15$ pitanja

Chainvkci napisao:

Neznam kako ti ide na ovim levelima ali ja bi jedva docekao da to callam...

Ide mi jako dobro za sad, postat cu graf kasnije, u svakom slucaju cini mi se da su igraci čak dosta lošiji na ovim $30 nego na $7 smile

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

5

Re: Sng 9man Turbo 30$,15$ pitanja

iAcesHigh napisao:

1. on bi morao pushati bar 13-14 posto da bi bio +ev call - uglavnom ja bi callao...

2. moraš callat, prema nekim standardnim open rangeovima SNG wizz kaže TT+, makar bih ja razm. i za JJ, no QQ bi trebao biti call...

Tako sam i postupio, u oba sam slucaja išao allin, no mislim da bi isto tako netko i foldao možda, pa sam htjeo cuti više mišljenja. A budem rezultate malo kasnije postao smile

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

6

Re: Sng 9man Turbo 30$,15$ pitanja

2. hand ti je easy call jel pokrivas shortera. Tak da ako big stack odnese pot ti si 3. a shorter je 4. Da imas manje od njega onda moras bit jako tajt, ali QQ je opet call.

1. hand nemas sta cekat, vi ste isti po cipovima.

Mozes handove konvertat na forumu, kad napises post ispod imas opciju "koristi HandhistoryConverter", ukljucis to i pejstas hh

00

7

Re: Sng 9man Turbo 30$,15$ pitanja

@tilt, baš tako sam i razmišljao u oba henda smile

Evo rezultata:

http://weaktight.com/4334287

http://weaktight.com/4334289

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: Sng 9man Turbo 30$,15$ pitanja

sick da si opce razmisljao o mogucnosti da foldas, postoje situacije gdje mozes easy foldat AK ili QQ ali ove nisu niti blizu tome da imas neku nedoumicu, nega dapače sretno calllas all in roll

00

Re: Sng 9man Turbo 30$,15$ pitanja

Rodman napisao:

sick da si opce razmisljao o mogucnosti da foldas, postoje situacije gdje mozes easy foldat AK ili QQ ali ove nisu niti blizu tome da imas neku nedoumicu, nega dapače sretno calllas all in roll

+1 standard

Fire walk with me
00

10

Re: Sng 9man Turbo 30$,15$ pitanja

Rodman napisao:

sick da si opce razmisljao o mogucnosti da foldas, postoje situacije gdje mozes easy foldat AK ili QQ ali ove nisu niti blizu tome da imas neku nedoumicu, nega dapače sretno calllas all in roll

Te situacije su jako rijetke te i ako pogrijesi u tim situacijama nece jako puno osjetiti, vise ce osjetiti ako ce razmisljati o tome da te handove folda, jer onda se postavlja pitanje, sto radi s JJ, TT, 99... AQs?

00