Tema: Staking

Ovako igrao bi to pa ak netko želi
The Hott $ 16,50
The Bigg $ 11
to je 27,50 $  može u 5 Dijelova po 5,5 $
Dijeli se 75/25 FT 60/ 40  za stejkere
Eto ak netko želi smile
http://www.officialpokerrankings.com/pokerstars/DEJO1986+CR/poker/ratings/AD2EC780ABE04B56ACA89B322BFD2EBA.html?t=3

Zadnji popravljao BackDoor (27-03-2012 15:50:45)

01

Re: Staking

popravi %. pa bi uzeo 3shara

20

Re: Staking

ivica5261 napisao:

popravi %. pa bi uzeo 3shara

Sveukupno gledajuci % je u plusu jest da je ROI u minusu jer nisam puno igrao zadnje vrijeme  al sve skupa ROI je u + smile al dobro tvoja odluka smile

01

Re: Staking

mislio sam na postotke za podjelu novaca 70/30 da staviš u svakom slučaju i gg

00

Re: Staking

Ostatak

00

Re: Staking

Posla sam ti 3 shara - 16,5 $ glgl

možeš postat zadnji hand na mtt , ili neki koji te muči

sretno

Zadnji popravljao ivica5261 (27-03-2012 17:17:23)

00

Re: Staking

Poslano 11$. GL!

00

Re: Staking

ivica5261 napisao:

mislio sam na postotke za podjelu novaca 70/30 da staviš u svakom slučaju i gg

Ok ak se Calicojack slaže može 70/30 smile a za hendove aj poslat cu ti PM pa ces možda unat pomoc smile

00

Re: Staking

Hmm, kako sad? 75/25 za stakere ili 70/30? Mislim, nama je svakako isplativija prva opcija. osim ako ivica nije mislio na FT %

00

Re: Staking

pa stejkam ga da dođe na FT a ne da min casha  big_smile  ,  svejedno kako god hoćete . gl . može onako kako si prvo postao .

00

Re: Staking

ivica5261 napisao:

pa stejkam ga da dođe na FT a ne da min casha  big_smile  ,  svejedno kako god hoćete . gl . može onako kako si prvo postao .

  Ma da da Kužim okej bit ce FT 70/30 i nadajmo se uspjehu smile

00

Re: Staking

Ok, GL

00

Re: Staking

Poslao mi je Backdoor hand , malo ga je teže konvertat (hrv PS) , uglavnom flip AJ vs 22 , A i 2 na flopu . gg jbg

00

Re: Staking

ivica5261 napisao:

Poslao mi je Backdoor hand , malo ga je teže konvertat (hrv PS) , uglavnom flip AJ vs 22 , A i 2 na flopu . gg jbg

A jbg da  bit ce bolje smile

00

Re: Staking

Eto Dečki završio sam 256 ja mislim za 39 dolara smile Vidio je Ivica kak sam ispo jbg nije bilo srece pa eto treba sad to izracunat i dog se dal da šaljem lovu nazad il da odigram još neke turnire možete pisat ovdje ili na PM smile

00

Re: Staking

Ako sam dobro izracunao jacku ide 14,2 , meni 21,3  a tebi 3,5 . Ja sam za to da igras dalje , nek Jack odluci . Ako odlučite da igras dalje , samo napisi koji su turniru u pitanju.

gg jučer , sve std falilo je malo sreće

Kako god odlučite ,postajte ovdje

00

Re: Staking

ivica5261 napisao:

Ako sam dobro izracunao jacku ide 14,2 , meni 21,3  a tebi 3,5 . Ja sam za to da igras dalje , nek Jack odluci . Ako odlučite da igras dalje , samo napisi koji su turniru u pitanju.

gg jučer , sve std falilo je malo sreće

Kako god odlučite ,postajte ovdje

Ok ja vjerujem da si dobro zracuno smile Pa ak želite mogu odigrat opet
The Bigg 11 $
The Hott 11 $ i
$1 +R 60 000 $ GTD  znaci tu možda 10 R dođe na 11 dolara
pa sve skupa ispadne 33 dolara eto ak Jack želi ili ak imate vi kakav prijedlog za turnir recite al da počne poslije 18 sati smile

00

Re: Staking

Pratio sam te i ja jucer malo, vidio sam i KK<AQ i AJ?<77 i jos neke flipove, steta. Igraj dalje, idemo po FT big_smile

00

Re: Staking

Okey onda cu odigrat one turnire kao šta sam napisao i nadam se da ce mi flipovi bolje prolazit neg jucer ajmo FT smile)

00

Re: Staking

Calicojack napisao:

Pratio sam te i ja jucer malo, vidio sam i KK<AQ i AJ?<77 i jos neke flipove, steta. Igraj dalje, idemo po FT big_smile

da Onaj KK vs AQ je sje taman bi se ljepo poduplo i sigurno ušo med 100 al jbg sreca je jebena stvar smile bit ce bolje nadajmo se smile

00

Re: Staking

Out na Hott Nece me ti Hott turniri necu ih vise igrat ostaju još 2 turnirica još ima nade smile
Out na The Bigg sad Jbt ispo s setom Q protiv poker 6 sad   ima Ivica ruku
Out i rebuy hmm jbg iskoristio 8 rebuyeva tak da ostalo je još oko 4 dolara Danas nije išlo jbg

Zadnji popravljao BackDoor (28-03-2012 22:12:21)

00