Tema: Sharkscope

Nije bas alat,ali nisam znao gdje staviti,pa ako ne spada ovdje neka netko prebaci...

Uglavnom,trazim nekoga tko ima racun na sharkscopeu tko bi mi dao da povremeno koristim njegov racun,uz nekakvu naknadu,naravno...ponude na pm.

Druga opcija je ako ima zainteresiranih da se nadje nas 2-3 da otvorimo jedan zajednicki racun,pa da se dogovorimo oko koristenja. Ako je netko zainteresiran nek napise tu u temi.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

2

Re: Sharkscope

Uzeo sam SS na mjesec dana,ali od 30ak pretraga samo 2 igraca su mi vidljiva,a kod ostalih mi stoji onaj opt-in.

Zar ne bi trebali biti svi igraci vidljivi buduci da sam uzeo pretplatu? Ili sam ja nesto krivo zabrijao?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

3

Re: Sharkscope

zajebo si se, to je tako bilo prije da mozes sve gledat. Prije jedno dva-tri mjeseca promijenili su to za starse i ne mozes scopat nikog tko nije opt-ino

00

4

Re: Sharkscope

Znaci uzeo sam zak***c? Jedino sto sam dobio je vise pretraga od onih 5/dan? Sranje...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Sharkscope

po meni bolji ti je pokeroptimizer od sharka, manje je popularan od njega, al se moze vidit sta igra, roi , a imas i graf u zadnjih 6mj. Ak si regan imas 5 free pretraga dnevno, za 10$ mjesecno ih dobis 200 dnevno

01

Re: Sharkscope

Pozdrav ljudi! Zanima me u vezi sharkscope nesto.Kako namjestit da imam neogranicnu mogucnost pretrage? Jel se to placa i koliko?

00

7

Re: Sharkscope

Opet...trazim nekoga tko ima acc na sharkscopeu,a da bi htio par searcheva dnevno podijeliti sa mnom...uz nekakvu naknadu,naravno...:D

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00