Tema: osiguranje u poker klubovima

zanima me kakva ste iskustva imali s osiguranjem u poker klubovima? nekad je zaista dosta neugodno igrat...sad sam došao kući s igre uživo samo zbog toga jer su se dva podosta pijana čovjeka u kasnim 40-ima potukli pred 3 stola turnira i ruletom. zanima me idete li u klubove gdje nema osiguranja i smatrate li da bi ih svaki klub trebao imat?

00

2

Re: osiguranje u poker klubovima

nikad nisam imao slicnih iskustava po casinima tako da ni ne znam koliko su oni zastitari tamo efikasni, ali da je nekad dosta neugodno igrati s ljudima koji ne kuze poker ili koji su jednostavno kreteni, je

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: osiguranje u poker klubovima

butko napisao:

nikad nisam imao slicnih iskustava po casinima tako da ni ne znam koliko su oni zastitari tamo efikasni, ali da je nekad dosta neugodno igrati s ljudima koji ne kuze poker ili koji su jednostavno kreteni, je

+1

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

4

Re: osiguranje u poker klubovima

A tek raditi takvim klosarima? Neprocjenjivo...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
10

Re: osiguranje u poker klubovima

ja sam par puta svjedočio po casinima da osiguranje dolazi smiriti igrače ili ih udaljava iz casina...nitko im se nikada nije suprotstavio...
a što se tiče privatnih klubova, tu ipak više ide na foru da ja znam tebe, ti znaš njego, on je došao s njime i slično...tako da se svaka tenzija brzo rješi...

ali slažem se da osiguranja nikad dosta!!! smile

10

Re: osiguranje u poker klubovima

Meni ne smiju nista jer dolazim i kazno sa privatnim osiguranjem  cool

I na kraju bude " HARAŠO"

http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E&feature=related
30