Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

AKs napisao:

2 pitanja

1. nije mi stiglo verifikacijsko pismo na adresu, iako su mi prije dosta vremena poslali na mail da je pismo poslano, pretpostavljam da se negdje zagubilo, što mogu poduzeti da mi povećaju limit- hoće li mi poslati novo pismo ako im pošaljem na mail da ovo nije stiglo?

2. otkad sam se registrirao na mb, svakodnevno mi na mail stizu spam poruke raznih casina i slično, pretpostavljam da je to povezano s registracijom na mb, mogu li poduzeti nešto vezano za to da spam prestane?

Imas u contact centru bas tu stavku gdje pise da nisi dobio pismo pa napravis upload dokumenata.

Sta se spama tice. Ista stvar i sa jednim acc. koji sam nedavno otvorio. Regao sam MB i jos jedan acc. na jednom live casinu radi bonusa i nakon toga u mailu stalno stize SPAM.
To je za popizdit. Ne kuzim kako i zasto, zasto jedan MB shera te mail adrese ili mozda same klade, casina, poker sheraju  ( prodaju ) mailove korisnika...
Jebo ih privacy onda  mad  mad  mad  mad

Zadnji popravljao masterboy (15-04-2012 19:16:28)

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

verifikacijsko pismo ti nebu stiglo jer u Hrvatsku ne stignu ta pisma..

00

303

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

black bitch napisao:

verifikacijsko pismo ti nebu stiglo jer u Hrvatsku ne stignu ta pisma..

Stignu...

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

gmiko napisao:
black bitch napisao:

verifikacijsko pismo ti nebu stiglo jer u Hrvatsku ne stignu ta pisma..

Stignu...

gmiko napisao:
black bitch napisao:

verifikacijsko pismo ti nebu stiglo jer u Hrvatsku ne stignu ta pisma..

Stignu...

ne uvik. nekad da, nekad ne

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

305

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

bok, se da ovakva kartica od zabe na skrill verificirat?

probali ja i frend i ništa

http://img816.imageshack.us/img816/2834/cartica.png

00

306

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Jel dizao ko pare ovih dana sa moneybookersa? Napravio withdraw 13.4., dobio odmah withdrawal confirmation mail, ali money sent još ništa, a inače je uvijek isti dan. Jel ikad kome tak dugo trajalo? Obično imam lovu idući dan na deviznom, maksimalno za dva, a sad mi je 4 dana već nisu ni poslali, wtf.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

gmiko napisao:

Jel dizao ko pare ovih dana sa moneybookersa? Napravio withdraw 13.4., dobio odmah withdrawal confirmation mail, ali money sent još ništa, a inače je uvijek isti dan. Jel ikad kome tak dugo trajalo? Obično imam lovu idući dan na deviznom, maksimalno za dva, a sad mi je 4 dana već nisu ni poslali, wtf.

Ja sam se cuo sa njima danas vezano za nesto slicno i vele da sve kasni jer je u Bugarskoj ako sam dobro cuo neki praznik  lol
Valjda im je tamo ta neka sluzba koja se time bavi...

MB Bulgaria Ltd

Zadnji popravljao masterboy (17-04-2012 14:01:45)

10

308

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

MB je seezan od strane FBI-a radi ponzo scama.

smile

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

309

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

cure šala naravno

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
01

310

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Jep, poslali su danas, pravoslavni Uskrs bio, tak nešt.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

311

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

http://www.supersport.hr/misc/skrill

jel ko probao ovo radit? zanima me jel mogu uplatit na SS i odmah dic u poslovnici il moram par puta okrenut tu lovu ?
i kakva je konverzija u kn ak je neko probao ?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

puki86 napisao:

http://www.supersport.hr/misc/skrill

jel ko probao ovo radit? zanima me jel mogu uplatit na SS i odmah dic u poslovnici il moram par puta okrenut tu lovu ?
i kakva je konverzija u kn ak je neko probao ?

Prvo moras okrenut jednom. Jucer je konverzija bila sa EUR/HRK mislim oko 7,33 7,36

Zadnji popravljao masterboy (21-04-2012 12:27:23)

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

to sta sam ti rekao je za VIP mislim da normalni user ima ono standard 1,99% + 1eur

Zadnji popravljao masterboy (21-04-2012 12:32:02)

00

314

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

probao sam uplatit 200kn cisto da vidim kolko ce mi uzet, uzelo mi je po kupovnom tecaju za $ , znaci 36$ za 200 kn

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

pozdrav imam problem da kad idem  verificirat karticu deviznog od pbz banke, mb mi je povuka odredjeni iznos sad je to bilo 1.03 eura.taj iznos ukucam na mb kako bi verificirao  ali pokaziva da je iznos kriv... a iman izvod sa banke di stoji da su toliko povukli

što napravit, blokiraju proces na 24 sata pa mogu  ponovo upisat iznos

00

316

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

treba ti proc nekih 24h da se prode tocan iznos, tako sam i ja pa su mi povukli nesjecam se sad npr. 2,05 i reklo mi je da je krivo i onda je sutradan pisalo na izvadku 2,07
uglavnom promjenilo se nakon 24h

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

puki86 napisao:

treba ti proc nekih 24h da se prode tocan iznos, tako sam i ja pa su mi povukli nesjecam se sad npr. 2,05 i reklo mi je da je krivo i onda je sutradan pisalo na izvadku 2,07
uglavnom promjenilo se nakon 24h


e moguce da je to jer sam isti dan povuka i uzeo izvadak ,mislio sam im poslat kopiju izvatka da odma verificiran i adresu smile

suta cu pokusat opet otic na banku  hvala

00

318

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Poslao sam zahtjev da budem VIP član na MB i sad me zanima dali je itko od Vas ovo nosio u Banku na ovjeru?
Tj, zanima me što bih tu trebali ispisat  bankovni službenici da  im znam reći.

For and on behalf of: ?
Signed:  ?
Name:    ?
Position:?

I zanimam me dali to treba popuniti voditelj poslovnice ili može bilio koji službenik?

http://i.imgur.com/0mXMq.jpg

00

319

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

dogx napisao:

Poslao sam zahtjev da budem VIP član na MB i sad me zanima dali je itko od Vas ovo nosio u Banku na ovjeru?
Tj, zanima me što bih tu trebali ispisat  bankovni službenici da  im znam reći.

For and on behalf of: ?
Signed:  ?
Name:    ?
Position:?

I zanimam me dali to treba popuniti voditelj poslovnice ili može bilio koji službenik?

http://i.imgur.com/0mXMq.jpg

To ti nitko u banci nebu htio ovjeriti (pbz). Ja sam nosio nesto slično i nema šanse. Izdaju samo svoja uvjerenja na hrvatskom koja se plaćaju i koja potpisuje i izdaje voditelj poslovnice.

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

tako je, tesko da ce ti htjet ovijerit jer njih odmah hvata panika cim moraju napisat svoje ime na papiru ali mb ce ti prihvatiti i onu obicnu njihovu potvrdu da si klijent banke. poz

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

moja preporuka ti je da se ne zajebavas sa tim,u mojem slucaju su odgovorili da moja banka(konkretno erste) od 2009.g ne posluje sa moneybookersom :S (taj dio nisam razumio al nebitno)..i nisu mi htjeli to ispuniti..postoje drugi nacini da verificiras account,,npr ja sam zatrazio od banke ovjeru da u njihovoj banci imam vazeci racun i na tom papiru mora pisati tvoje ime,prezime,adresa + izvod racuna zadnjih mjesec dana na kojem se vidi kolko ti je moneybookers skinuo sa racuna i nije bilo problema,ovjerili su mi za 24 sata

ili jesi ili nisi
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

dobio san novu deviznu karticu splitske banke ,sad me zanima dali na mb trebam  verificirat novu karticu ili isplate mogu radit na staru koja je vec verificirana a da novac sjeda na isti racun ...

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

vjerojatno netribas,neman  pojma heheh

00

324

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

UrNotWorthPy napisao:

dobio san novu deviznu karticu splitske banke ,sad me zanima dali na mb trebam  verificirat novu karticu ili isplate mogu radit na staru koja je vec verificirana a da novac sjeda na isti racun ...

UrNotWorthPy napisao:

vjerojatno netribas,neman  pojma heheh

http://i50.tinypic.com/2lt3pdk.jpg

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
10

325

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

dali mi treba devizni racun da bi mogao otvorit MB accaunt?

meni za sada treba da mogu lovu sa razlicitih sitova prebacivat

00