Tema: Kad otići sa stola?

Pozdrav, nadam se da je ovo pravi podforum za ovo pitanje...

Ovo se odnosi samo na cash game No Limit Holdem.
Dakle zanima me kada odlazite sa stola?

Recimo ja imam neka svoja pravila kojih se pokušavam držati:

1. Ako izgubim cijeli buy-in, odlazim. Možda ću napraviti pauzu, ili početi s novim buyinom na novom stolu. Smatram da ako rebuyam i ostanem na istom stolu ne mogu izbjeći igranje pod titlom. Pogotovo protiv igrača koji mi je uzeo zadnje pare.

2. Ako udvostručim svoj buy-in, odlazim. Ovo je dijelom radi mene (bojim se da ću napraviti nekakvu glupost i izgubiti svu zaradu) i dijelom radi drugih. Mislim da me veliki stack čini metom i da će drugi igrači igrati agresivnije prema meni.

eto toliko od mene molim vas komentirajte moje navike/pravila i napišite svoje

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

2

Re: Kad otići sa stola?

Ja obicno ostajem dok na stolu ima dosta fisheva, ako ostanu samo regulari, odlazim...  Nikad se ne obazirem na stanje stacka, ako vidim da su za stolom losiji igraci, rebuyam i kad izgubim stack.. A sto sam vise deep to mi je draze igrat, ne znam zasto..

00

Re: Kad otići sa stola?

Odlazim kad se stol počne raspadati ili kad ima 2+ shortstacka. Ili kad završavam session.

00

Re: Kad otići sa stola?

roba59 napisao:

Odlazim kad se stol počne raspadati ili kad ima 2+ shortstacka. Ili kad završavam session.

+1

00

Re: Kad otići sa stola?

Ja kad imam veliki stack primječujem da više poštuju moje betove i mogu više cont. betat i više handova preflop betat zbog toga.

Odlazim sa stola kad mislim da je predobar ili kad je previše shortstackera.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

6

Re: Kad otići sa stola?

Kada gubim koncetrciju ... i normalno kada pocnem tilati ili kada mi zabolokura računalo big_smile

Pokušavam ono malo vise mijenjati sobe za ove gore  slučajeve - kada padne igra i nema riba za stolom - mda mi tesko tražiti novi stol a ostaih 7 me ometaju.

Ovo ako se uduplaš ili izbubiš buyin i odes sa stola tak sam i ja u pocetku razmisaljao ali s vremenom vidiš da ne trebaš tako ako imaš A game i ima riba za stolom ostaneš.

Radiš full (max) buyin ?... ne znam probaj staviti malo više od pola pa probaj tako ne znam eksperimetiraj ako si na nižim limitima - ja volim ono naučiti na teži način smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Kad otići sa stola?

stavljam max buy-in

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00