Tema: NL25 analiza hand-a

http://www.pokerhand.org/?6372466

dali je ovo dobro odigrano? je trebao biti fold nakon njegovog reraisa? dali sam uopce trebo 3 bet to napocetku? nakon flopa i njegovog raisa dali sam ja trebao gurnut all in ili makar reraise napravit?

anyway sux set preko seta!!!

Zadnji popravljao g0suboy (21-04-2012 11:11:30)

00

Re: NL25 analiza hand-a

Nije. Prvo, ako nemas roll, nemoj igrati 25nl. Glupo je sjediti sa 60bb za stolom.

Sta se tice handa, to ti je fold pfr na njegov 3bet

00

Re: NL25 analiza hand-a

rounder1984 napisao:

Nije. Prvo, ako nemas roll, nemoj igrati 25nl. Glupo je sjediti sa 60bb za stolom.

Sta se tice handa, to ti je fold pfr na njegov 3bet

Zasto je glupo sjediti sa 60bb za stolom?
Fold na njegov 3bet sam i mislio, ali sam si isto mislio da on misli da ocu ukrast blindove pa da je zato reraiso... naravno uslijedio je flop i ubiti dosta dobar za mene... dali je post flop igra bila dobra?

ty na info i savjetima

Zadnji popravljao g0suboy (21-04-2012 11:31:10)

00

Re: NL25 analiza hand-a

Sa 60bb stackom nemos previse manevrirati. Ubiti, cak smatram da regovi zive od igraca sta sjede sa 50-70bb.

Sta se tice tvog razmisljanja da si mislio da ti on pokusava restealat, sve je to super, al kakav ti je tocno plan kad ne hitas set?

00

Re: NL25 analiza hand-a

rounder1984 napisao:

Sa 60bb stackom nemos previse manevrirati. Ubiti, cak smatram da regovi zive od igraca sta sjede sa 50-70bb.

Sta se tice tvog razmisljanja da si mislio da ti on pokusava restealat, sve je to super, al kakav ti je tocno plan kad ne hitas set?

Kako mislis da nemogu previse  manevrirat? Igra mi je relativno tight tako da se trudim neulazit previse sa slabim kartama, tu i tamo pokusam ukrast koji blind sa buttona posto kako sam naveo neulazim previse u potove pa me blindovi i pojedu malo , kad me netko reraisa sa SB ili BB kad sam ja button shvacam to kao da me pokusa otjerat i ukrast posto sam tight pa ujedno i ocjene moj hand.. Nakon sto bi pao flop vidio bi sta bi on napravio, koja bi bila njegova akcija , dali check i C bet. Da je chekiro ja bi ofc raiso 2/3 pota , da je on napravio bet sad ovisi koliki bi ga ilik 3 beto ili fold...  Ovako kad sam pogodio set sam htjeo slowplayat tj ne radi reraise...

Neznam ovo da regovi zive od takvih igraca , nisam reg pa neznam ali znam da nikad do sada nisam izgubio roll na cash igrama a uvijek sjedam za stol sa cca 70% od max buyina... zasto? zato jer ako sjednem sa full onda mi je igra sux jer mislim da kao imam dosta pa zasto da ne callam 3 bet sa neznam suited konektorima ili KJo OOP i takve pizdarije....

02

Re: NL25 analiza hand-a

g0suboy napisao:
rounder1984 napisao:

Nije. Prvo, ako nemas roll, nemoj igrati 25nl. Glupo je sjediti sa 60bb za stolom.

Sta se tice handa, to ti je fold pfr na njegov 3bet

ali sam si isto mislio da on misli da ocu ukrast blindove pa da je zato reraiso...

ty na info i savjetima

na temelju cega mislis da je u stanju restealat? kolki mu je 3bet iz blindova vs steal?
gubit ces jako puno novaca ako ces slijepo callat 3betove bez nekog plana preflop samo zato jer mislis da te on zeli otjerat jer si rejzao button. u ovom konkretnom handu fold preflop, probaj napravit range sa kojim 3beta prvo pa vidi kakvi ti boardovi pasu odnosno kako ti vecina ne pase

00

Re: NL25 analiza hand-a

g0suboy napisao:

znam da nikad do sada nisam izgubio roll na cash igrama a uvijek sjedam za stol sa cca 70% od max buyina... zasto?

Ovisi koliki ti je roll i koliko si dosad handova odigrao. Po tvojim postovima bi zakljucio da nemas bas previse iskustva iliti nemas previse handova iza sebe, tako da je samo pitanje vremena kad ce te leakovi poceti kostati, ako ih i dalje budes imao.

00

Re: NL25 analiza hand-a

postflop je ok, ali preflop ili shove ili fold - ovisno o tome koliko 3beta i kako reagira na 4bet.

Bolje biti malo glup, nego malo pametan
00

9

Re: NL25 analiza hand-a

Nekako mi se cini da momak ne koristi HEM ili PT3...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: NL25 analiza hand-a

rounder1984 napisao:

Sa 60bb stackom nemos previse manevrirati. Ubiti, cak smatram da regovi zive od igraca sta sjede sa 50-70bb.

Sta se tice tvog razmisljanja da si mislio da ti on pokusava restealat, sve je to super, al kakav ti je tocno plan kad ne hitas set?

+1

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: NL25 analiza hand-a

g0suboy napisao:

http://www.pokerhand.org/?6372466

dali je ovo dobro odigrano? je trebao biti fold nakon njegovog reraisa? dali sam uopce trebo 3 bet to napocetku? nakon flopa i njegovog raisa dali sam ja trebao gurnut all in ili makar reraise napravit?

anyway sux set preko seta!!!


ma odigra si vrhunski oni tebe malo zeazju sta ti je ....

00

Re: NL25 analiza hand-a

Nemoj se ljutiti al ovako igraju/razmišljaju big fishevi ! Sjediti sa 60bb za stolom je neozbiljno (osim ako igras shortstack strategy), vjerujem da ne znaš šta to znači ! Callati 3bet pf (3bet nije kada  3X(puta) rejzaš BB(big blind) nego to je treći bet (1.blindovi 2.prvi open raise 3.re-raise).
Što se samog handa tice, ne mozes callat 3bet sa 44 <100bb (manje od 100bb pf), bez obzira što imaš poziciju!
Objašnjenje u vezi "krađe" je smiješno. Evo jedno moje pitanje za tebe rekao si da ...

g0suboy napisao:

Da je chekiro ja bi ofc raiso 2/3 pota

 

Da je došao board K 9 5o , ti bi betao  2/3 pota   za value (želiš call) ili za bluf (ne želiš call) ??

Eto morao sam napisati osvrt jer vidim da kada ti je Rounder koji btw. poker igra puno duže od nas ovdje pokušao objasniti neke stvari nakon ovog smiješnog handa ti si se stao braniti i objašnjavati umjesto da pokušaš nešto naučiti!
Ne trollam te(zajebavam) zbilja sam ti htio pomoči !

Zadnji popravljao hendrixjimmi (22-04-2012 13:48:51)

20

13

Re: NL25 analiza hand-a

baš tak...

moraš shvatit da si velka riba, regovi jedva čekaju vidit takve koji callaju 3betove sa short stackom sa 44 i sl.
big_smile

00

14

Re: NL25 analiza hand-a

lolohebic123 napisao:
g0suboy napisao:

http://www.pokerhand.org/?6372466

dali je ovo dobro odigrano? je trebao biti fold nakon njegovog reraisa? dali sam uopce trebo 3 bet to napocetku? nakon flopa i njegovog raisa dali sam ja trebao gurnut all in ili makar reraise napravit?

anyway sux set preko seta!!!


ma odigra si vrhunski oni tebe malo zeazju sta ti je ....

Kako si pametan! Ugledaj se na hendrixjimmia i ako nemas nesto pametno za reci onda bolje suti...

Sorry,ali pun mi je kurac ovih pametnih koji nisu jedan koristan post napisali!

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
20

Re: NL25 analiza hand-a

Hvala svima! Znaci zakljucak je nesjediti za stol sa manje od 100BB.

00

Re: NL25 analiza hand-a

to je vjerovatno najmanje bitan zakljucak u ovoj temi

30

Re: NL25 analiza hand-a

Andre_787 napisao:

to je vjerovatno najmanje bitan zakljucak u ovoj temi

A sto je najbitniji? Foldat 44? ili napravit raise i fold na 3bet? ili kupit HEM?

00

Re: NL25 analiza hand-a

shvatit zasto foldat pre, shvatit sta su ljui napisali u ovoj temi imo

20

Re: NL25 analiza hand-a

g0suboy napisao:

A sto je najbitniji? Foldat 44? ili napravit raise i fold na 3bet? ili kupit HEM?

1. naučit pojmove koji se koriste prilikom slanja i komentiranja handova: kako se zove koja pozicija, razlika između 3x i 3bet, c-bet... itd.

2. probaj si negdje naći i pogledati serijal mathematics of NL holdem (ili tako nekako) od WiltOnTilt (deucescracked?) - ne sjećam se više, ali mislim da bi tamo čak mogao naći odgovore na ovo što sam napisao pod 1. -  i barem prvu polovicu serijala shvatiti.

3. HEM (PT) statsi pomažu prilikom diskusije i obrazloženja tako si nabavi nešto od to dvoje (PT3 ti ima trial verziju od 60 dana)

Anyway, ako imaš još neki nejasni hand - postaj.

GL

Bolje biti malo glup, nego malo pametan
00

Re: NL25 analiza hand-a

pogledaj brdu videa i pročitaj par boljih poker knjiga pa kreni od tud.

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00