Tema: problemi sa starson

jutros san oko 8:10 igra hu sa nekin ruson i najedan put se smrzne ekran.mogli smo chatat ali se nista nije dogadalo i ja se odlogiran.provan se logirat 10min posli i pise mi da se nemohu logirat jer da je netko vec logiran sa moga acc-a..niko mi nezna sifru jer san je jucer prominia..nakon jos nekih 10min se uspijen logirat ali nemogu uci na niti jedan turnir ni nikakav cash game.posla san mail suportu i nista mi ne odgovaraju..najvise me brine sta ne mogu cashier otvorit..jeli iko od vas prije ima ovakve ili slicne probleme sa starson..jer oni opcenito ako nesto rade na serveru to najave danima unaprid..sta mi je cinit..koji pametni prijedlog..

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

2

Re: problemi sa starson

Ne znam sta je to,ali evo  meni nema nikakvih SNG-ova ispod 30$.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

3

Re: problemi sa starson

Meni sve proradilo.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

4

Re: problemi sa starson

meni rade sng i mtt, ali ne zeli otvoriti zoom

00

Re: problemi sa starson

pozz svima pošto sam novi..:D imam i ja ovaj problem, niko ne zna moju šifru a piše da sam prijavljen sa drugog računala i ne mogu ući već sat vremena. jel se riješilo to tebi zarinjo?

00

Re: problemi sa starson

Ja jucer bio kod cure i s njezinog laptopa igrao. Danas dodem doma i na svom se pokusam logirati i isto mi basa error da sam s drugog racunala logiran. A njezin je bio ugasen laptop. Vec 2 sata se nemogu spojit. A ona se na njezinom bez problema spaja na moj acc. Valda je neka greska kod ps-a

00

7

Re: problemi sa starson

..ja sam imao taj problem jednom..stvar je u tome da ako PS ne gasis uvijek na logout vec samo stisnes x gore on nekad to krivo prepozna i nemozes vise ni s jednog kompa pristupit PSu osim s tog gdje si se krivo odllogirao..posaljes mail supportu i rijese oni to odmah

00

Re: problemi sa starson

Poslao mail suportu. Vele da je neka greska u sustavu al da je sad slozeno tak da nebi trebalo biti problema vise.

00

9

Re: problemi sa starson

meni je jutros sve normalno radilo, sad se nemogu regat na nijedan turnir

00

Re: problemi sa starson

na kraju je sve u redu
ja san malo pila suport sa mailovima onda su mi poslai mail tipa da su ujutro imali frku sa serveron,i da se ispricavaju zbog neugodnosti..a u vezi logiranja da su imali problem..bit ce lakse copy pastat mail big_smile
Hello Zarko,

Thank you for contacting PokerStars.

You were experiencing what is called a "hanging login", caused by some recent server issues we experienced. We have now ended the login session, and you should now be able to log in and play.

We apologize for the inconvenience. If you require any further assistance, please do not hesitate to contact us.

Regards,

Laura
PokerStars Support Team
---
We are poker!

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

11

Re: problemi sa starson

Pokerstars na Tiltu! big_smile

00