Tema: Moj najveći rezultat dosada

Eto kroz seriju satelita sam uspio upecati live event u Barci. Paket vrijedan 2200 eura

Imam pitanje za igrače koji su nešto slično napravili. Htio bih unovčiti taj paket na neki način. Zna li itko jel se može sa stranicom dogovorit nekakav 80% cashout ili prodati paket nekome?
Hvala unaprijed na odgovorima.

10

Re: Moj najveći rezultat dosada

na starsu nemores unovcit(osin ako ne osvojis isti vise puta u tom slucaju dobijes t$)
pitanje
zasto igras satelit od 80e za live event ako ne mislis ic na isti????
gratz na rezultatu.. smile

Zadnji popravljao zarinjo (20-04-2012 09:19:20)

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: Moj najveći rezultat dosada

zarinjo napisao:

zasto igras satelit od 80e za live event ako ne mislis ic na isti????

00

Re: Moj najveći rezultat dosada

zarinjo napisao:

zasto igras satelit za live event ako ne mislis ic na isti????
gratz na rezultatu.. smile

+1

Dobit češ (ili si već dobio) na account 400€ za putne troškove. Jasno ti piše da se paketi ne isplačuju i da se ne mogu prenositi na drugu osobu. Njima je u cilju da napune live-event da bude što veći.
Ne znam što se uopće žališ. Ideš na nekoliko dana u Barcelonu, prekrasan grad, i bit češ u jednom od najboljih hotela tamo (pet zvjezdica) i imaš priliku igrati na zanimljivom live-eventu pun španjolskih riba. 
http://www.hotelartsbarcelona.com/en/Photo-tour
Avio-karta je 2150kn, tako da imaš pokrivene putne troškove.
Zato prestani whinati i kreni na put.  tongue

10

Re: Moj najveći rezultat dosada

go for it

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Moj najveći rezultat dosada

Just do it!

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: Moj najveći rezultat dosada

Pa covik vam je napisa "Eto kroz seriju satelita i nidi se nije zalija" nije on dosa i stavija 80e, probaj nac jeftiniju kartu iz Zadra, Pule s ryanair-om ali ces morat presjedat...

9150
00

Re: Moj najveći rezultat dosada

jel ti imas kakvu proviziju od tog ryanair-a:)

When you got nothing, you got nothing to lose
20

9

Re: Moj najveći rezultat dosada

Bok ljudi. Eto me na forumu nakon uspjeha.
Razmislio sam o svemu kad sam prespavo i sigurno ću iči igrat, ne samo zato jer moram nego i želim.
Live sam nešto sitno igro u cezaru al bez ikakvih uspjeha. Ostalo ovak s frendovima tako da ću morat na koji turnir svratit.
Molio bih vas da mi predložite knjige, videa itd... Sve što bi mi moglo u kratkom roku eliminirat potencijalne početnićke greške u live igri.

00

Re: Moj najveći rezultat dosada

zarinjo napisao:

na starsu nemores unovcit(osin ako ne osvojis isti vise puta u tom slucaju dobijes t$)
pitanje
zasto igras satelit od 80e za live event ako ne mislis ic na isti????
gratz na rezultatu.. smile


daj zare nemoj zezat covika...

00

Re: Moj najveći rezultat dosada

gg, congrats

Zadnji popravljao Chidambar (21-04-2012 06:10:05)

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Moj najveći rezultat dosada

svaka cast GL u barceloni!

00

Re: Moj najveći rezultat dosada

sekvr napisao:

Bok ljudi. Eto me na forumu nakon uspjeha.
Razmislio sam o svemu kad sam prespavo i sigurno ću iči igrat, ne samo zato jer moram nego i želim.
Live sam nešto sitno igro u cezaru al bez ikakvih uspjeha. Ostalo ovak s frendovima tako da ću morat na koji turnir svratit.
Molio bih vas da mi predložite knjige, videa itd... Sve što bi mi moglo u kratkom roku eliminirat potencijalne početnićke greške u live igri.

ma koje početničke greške u liveu tongue ne brini, samo si nakelji hoodie i riješio si sve probleme kod livea wink javi se ako dolaziš u cezar pa se možemo dogovorit da zajedno odemo na turnir / cash wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

14

Re: Moj najveći rezultat dosada

iAcesHigh napisao:
sekvr napisao:

Bok ljudi. Eto me na forumu nakon uspjeha.
Razmislio sam o svemu kad sam prespavo i sigurno ću iči igrat, ne samo zato jer moram nego i želim.
Live sam nešto sitno igro u cezaru al bez ikakvih uspjeha. Ostalo ovak s frendovima tako da ću morat na koji turnir svratit.
Molio bih vas da mi predložite knjige, videa itd... Sve što bi mi moglo u kratkom roku eliminirat potencijalne početnićke greške u live igri.

ma koje početničke greške u liveu tongue ne brini, samo si nakelji hoodie i riješio si sve probleme kod livea wink javi se ako dolaziš u cezar pa se možemo dogovorit da zajedno odemo na turnir / cash wink

Hehe, fala bum se javio za neki freez kad će bit (četvrtak vjerojatno).

00

Re: Moj najveći rezultat dosada

lijep rezultat puno srece zelim smile

I na kraju bude " HARAŠO"

http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E&feature=related
00

Re: Moj najveći rezultat dosada

sekvr napisao:

Hehe, fala bum se javio za neki freez kad će bit (četvrtak vjerojatno).

obzirom na kakv turnir ideš, najbolje ti je doć subotom na 550 kn depstack freez, jer igranje turbo freezova ti neće značit apsolutno ništa osim da se osjećaš malo bolje za live stolom.

00

17

Re: Moj najveći rezultat dosada

Bora tajter napisao:
sekvr napisao:

Hehe, fala bum se javio za neki freez kad će bit (četvrtak vjerojatno).

obzirom na kakv turnir ideš, najbolje ti je doć subotom na 550 kn depstack freez, jer igranje turbo freezova ti neće značit apsolutno ništa osim da se osjećaš malo bolje za live stolom.

Van mog bankrolla. Pa došo bih čisto radi atmosfere jer nebudem u 2-3 turnira od 550kn napravio neki nevjerojatan skok u igri. Smatram da bi na njima bio opterečeniji nego što ću biti na ovom turniru u Barci čisto radi samog buy ina koji je za barcu rješen, a za ovaj freez u subotu bi trebo 10% mjesećnih prihoda odvojit.

Hvala na savjetu svejedno. Inaće ako bu netko iz Hrvatske išo na taj turnir nek se slobodno javi.

00

Re: Moj najveći rezultat dosada

Ma trebaš otići tamo i uživati, u pokeru, u gradu, u svemu. Nemoj se opterećivati rezultatom, nemoj razmišljati o tome da li ćeš se osramotiti ili sl. Jednostavno, sjedni i uživaj u igri...

00

19

Re: Moj najveći rezultat dosada

Cobra023 napisao:

Ma trebaš otići tamo i uživati, u pokeru, u gradu, u svemu. Nemoj se opterećivati rezultatom, nemoj razmišljati o tome da li ćeš se osramotiti ili sl. Jednostavno, sjedni i uživaj u igri...

Jep tak i gledam na sveukupnu situaciju smile smile  što vrijeme više odmiće

00

Re: Moj najveći rezultat dosada

sekvr napisao:
Cobra023 napisao:

Ma trebaš otići tamo i uživati, u pokeru, u gradu, u svemu. Nemoj se opterećivati rezultatom, nemoj razmišljati o tome da li ćeš se osramotiti ili sl. Jednostavno, sjedni i uživaj u igri...

Jep tak i gledam na sveukupnu situaciju smile smile  što vrijeme više odmiće

Nisam baš shvatio, jesi ti ovaj buyin platio u kešu ili su uspio uc preko nekog jos manjeg satelita, sve u svemu svaka cast. Hrabrost ili ludost...hahha ma nije vazno...kako kaze "elemental" <<tu si di jesi, ma dobro je-ma boli te:>>

VAMOS SEKVR VAMOS

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
00

Re: Moj najveći rezultat dosada

ušao je preko freerollova vjerojatno, svi živi rollovi na ipokeru su zatrpani sa step ticketima za španjolske liveove smile
gg, sretno u barci, super je to grad.

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

22

Re: Moj najveći rezultat dosada

Igro sam ti satelit od 0,80 + 0,08 i probio se do 80+8.

10

23

Re: Moj najveći rezultat dosada

sekvr napisao:

Igro sam ti satelit od 0,80 + 0,08 i probio se do 80+8.

 

yikes
čestitam

00

24

Re: Moj najveći rezultat dosada

sad još ako su tamo uvučes ITM to bi bila rađa, sa 1$ do nekoliko tisuća    big_smile

00

25

Re: Moj najveći rezultat dosada

Tutty napisao:

sad još ako su tamo uvučes ITM to bi bila rađa, sa 1$ do nekoliko tisuća    big_smile

Hehe, već je sada 2,2k ak ćemo strogo gledat tak da sam zadovoljan... hotel s ***** i Barca... nagrada je velika, a ako nekaj uzmem bit će super.

00