Tema: još jedno Bwin pitanje

Samo da objasnim situaciju. P5s je imao promociju ako se prijavim na Bwin preko njihovog linka i depositam dobijem 1 mj. free traning i kod za SNG Wizard. E sad ako u mjesec dana napravim 200 bodova dobijem još 6 mj. free traninga. Pa me zanima kako je najbolje to postić. Depositao sam oko 45$ što mi je za NL4 cash stolove samo 10BI. Jel mi to dosta da solidnom igrom napravim nešto pošto ima dosta loših igrača.

00

Re: još jedno Bwin pitanje

Pa me zanima kako je najbolje to postić.

Tako da igraš dovoljno da skupiš tih 200 bodova. Drugačije sigurno ne.

Depositao sam oko 45$ što mi je za NL4 cash stolove samo 10BI.

To je preko 11 BI, ako ti to nije dovoljno trebao si više depositat.

Jel mi to dosta da solidnom igrom napravim nešto pošto ima dosta loših igrača.

Sam ćeš vidit jel ti to dosta da napraviš nešto, a i zašto ne bi napravio nešto kad si i sâm rekao da ima dosta loših igrača.

02

Re: još jedno Bwin pitanje

delta26 napisao:

Samo da objasnim situaciju. P5s je imao promociju ako se prijavim na Bwin preko njihovog linka i depositam dobijem 1 mj. free traning i kod za SNG Wizard. E sad ako u mjesec dana napravim 200 bodova dobijem još 6 mj. free traninga. Pa me zanima kako je najbolje to postić. Depositao sam oko 45$ što mi je za NL4 cash stolove samo 10BI. Jel mi to dosta da solidnom igrom napravim nešto pošto ima dosta loših igrača.

Najlakse ces bodove skupite preko HU SNG turnira.

Sta se 4NL stolova tice, mozes skupit tih 200 bodova u mjesec dana, al morat ces solidan volume napravit.

posto ti je cilj pretplata za sng wiz, zasto bi uopce igra cash?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: još jedno Bwin pitanje

Ma dobio sam reg. key za sng wiz tako da je to riješeno već na početku, a ovih 200 bodova je da se dobije besplatan traning od njih na 6 mj. Sad me zanima pošto nemam vremena da mogu raditi solidan volume, šta da igram. Znači HU SNG su najbolji za skupit bodove.

00

Re: još jedno Bwin pitanje

sumnjan bas da ces dobit besplatan trening za 200 bodova na bwinu

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
10