Tema: chvarkesh is in the house

Alo ekipa!

Igram poker 4 godine a pokerpro posjetim tu i tamo da vidim novosti. Mislim da je krajnje vrijeme da se uključim malo aktivnije.

Neda mi se puno pisati o sebi pa ću u kratkim crtama opisati svoj poker put. Rođen i živim u ZG-u.

- Prvi put igrao home game sa ekipom. Nisam znao baš ništa o pokeru i kako to biva riba koja ne zna da može foldati pokupio svu lovu. Inače home game se igrao kod mog prijatelja koji i dan-danas mlati dobru lovu na pokeru. Nema kontinenta na kojem nije igrao osim Afrike

- Prijatelj me nagovorio da idem sa njim igrati neku ligu u All in. U tri mjeseca sam pokupio dve nagrade za najboljeg igrača i jedno treće mjesto. Ekipno smo također završili treći. Zaradio nekih 3K eura. Odlična lova za jednog (tada) studenta. Od onda nisam igrao live osim par promocijskih turnira.

- Počeo igrati online na Titanu. Klasični upswing pa downswing na SNG-u

- Prebacio se na dollaro poker na cash igru. Tu sam proveo jedno dvije godine i zaradio neku siću s obzirom na uloženo vrijeme. Ne znam ni sam koliko (5-6 K eura možda)

- 5-6 mjeseci odlučio igrati preko pokersavvy-a. U tom periodu sam igrao na 4-5 različitih soba. U svakoj sam izašao sa plusom osim na Hollywood pokeru, tamo me zbilja nije išlo. Sve skupa zaradio parsto dolara smile

- Opet igram na talijanskom sajtu. Riba u izobilju, mislim da će bit para. Ovaj put sam na PokerXE mreži.

10