Tema: Ribanje na Dollaru

Evo da otvorim jos jedan projekt smile

Dakle igrat cu 6max na Dollaru uz po koji MTT.Igrao sam ranije,ali je moj agent prestao sa radom,pa tako i ja sa igrom.Nadam se da ce ovga puta biti sve u redu smile
Pocinjem od pocetka,dakle od NL2.Cilj je do kraja godine postat reg na NL50.

Planovi i ciljevi:

*Igrati minimalno 28 sati sedmicno
*Pogledati minimalno 1 video  sedmicno.
*Moveupati kad skupim dovoljan BR
*Na kraju svakog mjeseca vracati 10% od zarade momcima kojima sam duzan (stu 50$ i deco 50e)
*Updeatat projekat svake nedelje i svakog zadnjeg dana u mjesecu
BRM:

NL2(10bi) NL5(20bi) NL10(20bi) NL20(30bi) NL50(60bi)

Pocetni roll     20e
Trenutni roll    60.26e          MTT -7.04       Cash +47.30   Rb /
Isplaceno         0e

Dana igrano : 6
Sati igrano   : 28

Zadnji popravljao slavocar (30-04-2012 03:55:54)

Poker is life!
20

Re: Ribanje na Dollaru

nice glgl

00

3

Re: Ribanje na Dollaru

vamos slavo

00

4

Re: Ribanje na Dollaru

slavocar napisao:

*Pogledati minimalno 1 video ili procitati 1 knjigu sedmicno.

lol, ista stvar: 1 video il jedna knjiga...

00

Re: Ribanje na Dollaru

slavocar napisao:

Evo da otvorim jos jedan projekt smile

Dakle igrat cu 6max na Dollaru uz po koji MTT.Igrao sam ranije,ali je moj agent prestao sa radom,pa tako i ja sa igrom.Nadam se da ce ovga puta biti sve u redu smile
Pocinjem od pocetka,dakle od NL2.Cilj je do kraja godine postat reg na NL50.

Planovi i ciljevi:

*Igrati minimalno 28 sati sedmicno
*Pogledati minimalno 1 video  sedmicno.
*Moveupati kad skupim dovoljan BR
*Na kraju svakog mjeseca vracati 10% od zarade momcima kojima sam duzan (stu 50$ i deco 50e)
*Updeatat projekat svake nedelje i svakog zadnjeg dana u mjesecu
BRM:

NL2(10bi) NL5(20bi) NL10(20bi) NL20(30bi) NL50(60bi)

Pocetni roll     20e
Trenutni roll    20e
Isplaceno         0e

Pretplaćujem se na ovu temu smile

00

Re: Ribanje na Dollaru

gl smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

7

Re: Ribanje na Dollaru

kaj je opet omoguceno hrvatskoj igranje na dollaru ? i na kojem skinu igras

00

Re: Ribanje na Dollaru

trc napisao:

kaj je opet omoguceno hrvatskoj igranje na dollaru ? i na kojem skinu igras

Ne znam sta je tacno za vas hrvate,ja sam iz CG...Samo trebas nac dobrog agenta. smile Igram na DBG.

Poker is life!
00

Re: Ribanje na Dollaru

http://i49.tinypic.com/o7onpc.jpg

Gl,gl

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
00

Re: Ribanje na Dollaru

Evo i prvog update-a
U ovih 6 dana planirao sam 24 sata igre,ali sam uspjeo dogurati do 28. smile Grindao sam 12 stolova Nl2 i za sada ide dobro,pa se nadam da cu brzo pocet dodavat NL5 smile Rb bih trebao  da dobijem sutra.
MTT su mi se zgadili i ne znam ocu li ih igrat vise..
Toliko o ovoj sedmici.
MTT(0.44R) -7.04   lol
Cash NL2    +47.30
Roll 60.26

Zadnji popravljao slavocar (30-04-2012 03:52:10)

Poker is life!
00

Re: Ribanje na Dollaru

nice gl gl!!

00

Re: Ribanje na Dollaru

Sick
Ne igram od cetvrtka.Taman moveupam na NL5 i krene ok(125e) i krenem igrat u petak,kad nece da se uloguje.Pitam agenticu i ona kaze da je njena sefica  nesto dirala i da ona nema veze sa time lol.(isto to je uradila 2 puta i sve je sredila,al ovog puta izgleda nema spasa)
Ako ne bude nista od ovoga,trebam dobit za par dana dobru ponudu na DBG od agenta koji je siguran,pa bih nastavio projekat,a do tada cemo da vidimo.. sad

Zadnji popravljao slavocar (06-05-2012 19:14:34)

Poker is life!
00

Re: Ribanje na Dollaru

lol
Javio mi se agent preko kojeg sam prije igrao.Kaze posto vidim da su te scammali,dajem ti 100e da pocnes.Objerucke sam prihvatio,jer je to jedan od rijetkih pouzdanih agenata.Tako da sam sutra opet na NL5. big_smile
Samo sto ne znam kako sada da vodim ovaj projekat?
Da li je bolje da napravim novu temu,a ovu obrisem ili?

Poker is life!
00

Re: Ribanje na Dollaru

slavocar napisao:

lol
Javio mi se agent preko kojeg sam prije igrao.Kaze posto vidim da su te scammali,dajem ti 100e da pocnes.Objerucke sam prihvatio,jer je to jedan od rijetkih pouzdanih agenata.Tako da sam sutra opet na NL5. big_smile
Samo sto ne znam kako sada da vodim ovaj projekat?
Da li je bolje da napravim novu temu,a ovu obrisem ili?

a kako se moze doc do tg agenda i koliko daje rackeback-a ???

00

Re: Ribanje na Dollaru

Evo updatea:
Nakon sto su me izjebali oni agenti i na kraju nisam uspjeo ni 20e izvuc,potrazio sam nove agente i nasao ih.
Uplatio sam 16/07 57.38 na Betuniq(Dollaro) i plan je do prvog uzimat prosjecno 10BI dnevno na NL2,a kasnije moveupat.Igram onoliko koliko mi je potrebno da uzmem 10BI.
16/07 + 21.66
17/07 +20.19
18/07 +20.73
19/07 +23.77
20/07 +20.67
http://easycaptures.com/fs/uploaded/602/1245434403.jpg smile

Zadnji popravljao slavocar (21-07-2012 03:26:42)

Poker is life!
00

Re: Ribanje na Dollaru

A ti meni predlagao agente kao sigurne. smile

Kolko tebe puta netko treba zajebat da bi se ti ostavio ćorava posla? Jel ti mogu ja biti agent?? wink

20

17

Re: Ribanje na Dollaru

radiš sve suprotno od onog kako ja shvaćam da bi trebao biti odnos prema pokeru big_smile pod broj jedan, talijani ('nuff said). pod broj dva, "Igram onoliko koliko mi je potrebno da uzmem 10BI", što se kosi sa svime.. trebaš igrati onda kad si spreman i odmoran i u tom periodu dat svoj maksimum, a ne igrat dok ne zaradiš xy love. sad te ide fino, al šta kad stane?

gl, ali ko što kaže chvarkesh, nastoj se okanit ćorava posla..

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Ribanje na Dollaru

@chvarkesh Uvjek sam imao sigurne agente ali je rb bio nikakav,pa sam pokusavao doci do velikog rb-a sto je rezultiralo nesigurnim agentima.
@stu Znam dobro sta radim,mogu uzimat i kao nekad 30bi dnevno,al ne zelim da sjedim 20 sati za kompom,pogotovo ne ljeti.Uvjek sam spreman da igram nl2 lol.

Zadnji popravljao slavocar (21-07-2012 15:00:57)

Poker is life!
00

Re: Ribanje na Dollaru

Onda da ti samo poželim sreću. Koliko sada dobivaš RB-a?

Jel misliš ići gore, ili grindat nl2 do daljnjega?

00

Re: Ribanje na Dollaru

slavocar napisao:

Sick
Ne igram od cetvrtka.Taman moveupam na NL5 i krene ok(125e) i krenem igrat u petak,kad nece da se uloguje.Pitam agenticu i ona kaze da je njena sefica  nesto dirala i da ona nema veze sa time lol.(isto to je uradila 2 puta i sve je sredila,al ovog puta izgleda nema spasa)
Ako ne bude nista od ovoga,trebam dobit za par dana dobru ponudu na DBG od agenta koji je siguran,pa bih nastavio projekat,a do tada cemo da vidimo.. sad

malo ti šefica i agentica vade tvoju lovu za cigarete i lakiranje.
al nema veze SEEMS LEGIT! pazi da kad dodjes na 200 eura ne posudi netko iz dollara za pelene

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: Ribanje na Dollaru

kad god se dollaro spomene,sjetim se ovoga http://forumserver.twoplustwo.com/showp … stcount=14

big_smile  big_smile

Zadnji popravljao pepy667 (21-07-2012 20:10:31)

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
10

Re: Ribanje na Dollaru

chvarkesh napisao:

Onda da ti samo poželim sreću. Koliko sada dobivaš RB-a?

Jel misliš ići gore, ili grindat nl2 do daljnjega?

Hvala! Rb zavisi od toga koliko rejkam taj mjesec.
1-og cu isplatit vecinu i onda moveupat lagano..

BoyFromBalkans napisao:
slavocar napisao:

Sick
Ne igram od cetvrtka.Taman moveupam na NL5 i krene ok(125e) i krenem igrat u petak,kad nece da se uloguje.Pitam agenticu i ona kaze da je njena sefica  nesto dirala i da ona nema veze sa time lol.(isto to je uradila 2 puta i sve je sredila,al ovog puta izgleda nema spasa)
Ako ne bude nista od ovoga,trebam dobit za par dana dobru ponudu na DBG od agenta koji je siguran,pa bih nastavio projekat,a do tada cemo da vidimo.. sad

malo ti šefica i agentica vade tvoju lovu za cigarete i lakiranje.
al nema veze SEEMS LEGIT! pazi da kad dodjes na 200 eura ne posudi netko iz dollara za pelene

lol

Zadnji popravljao slavocar (21-07-2012 20:35:30)

Poker is life!
00

Re: Ribanje na Dollaru

Update:
U ovih 11 dana stvari su se odvijale ocekivanim smjerom.
Kad sam vidjeo da cu da ostvarim zacrtano  nije mi se vise igralo big_smile
Zarada po danima  izgleda ovako:
21/07  +13.38
22/07  +31.80
23/07  +41.99
24/07  +31.24
25/07  +21.53
26/07  +24.54
27/07  +19.05
28/07  +18.80
29/07  +16.54
30/07  +4.18  lol
31/07  +14.61

Sve u svemu zadovoljan sam.
Pocetni roll 57.38
Zavrsini roll http://easycaptures.com/fs/uploaded/613/5107160860.jpg +sam igrao na jednom accu na dbg-u gdje sam ostvario +35.69 http://easycaptures.com/fs/uploaded/613/4925492310.png
Tako da sveukupni zavrsni roll iznosi: 402.06e bez rb-a, sto je za 24.68 vise od planiranog.
Zarada po danu je 21.54, sto je za 1.54 vise od planirane.
Par sati sam proveo grindajuci na 2 kompa po 12 stolova(dbg ima samo 13 NL2 stolova,pa sam se ulogovao na 2 accounta sa 2 kompa,sa 2 razlicite ip adrese) bilo je sick big_smile
Od sutra sporovodim sledece:
Pocetni roll 50
Cim predjem 100 dodavat cu NL5 stolove..za dalje cemo da vidimo smile
BTW sendao sam stu 50$ sto sam mu dugovao,sto i on sam moze potvrdit. smile

Zadnji popravljao slavocar (31-07-2012 22:14:47)

Poker is life!
00

Re: Ribanje na Dollaru

Bravo, lijepa zarada obzirom na limite koje igraš. Još samo trebaš osigurati isplatu smile

10

25

Re: Ribanje na Dollaru

jest, momak mi je vratio pare! smile čak štoviše, sad sam ja njemu dužan 50$ big_smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
10