Tema: 200$ Stars dajem tekuci!

kao sto naslov pise!PROVJERENIM clanovima saljem prvi!pm ako ima netko!

00

2

Re: 200$ Stars dajem tekuci!

pm

00

Re: 200$ Stars dajem tekuci!

Jos uvijek trebam 200$ na pokerstars!HITNOOOOO

00

Re: 200$ Stars dajem tekuci!

Bit će kad uplatiš... Nitko ti neće uplatiti unaprijed.

20

5

Re: 200$ Stars dajem tekuci!

nemam, i tiltaju me PM-ovi, vidim svaku temu na forumu, i ako mi treba javit cu se...

10

6

Re: 200$ Stars dajem tekuci!

lol pa nitko ti nece po tvojim uvjetima krampus

10

Re: 200$ Stars dajem tekuci!

roba59 napisao:

Bit će kad uplatiš... Nitko ti neće uplatiti unaprijed.

Nisam ni trazio unaprijed!

profy napisao:

lol pa nitko ti nece po tvojim uvjetima krampus

Neznam koji su to uvjeti lijepo sam ti rekao da nemogu uplatit prije subote novce na tekuci i da kad ti uplatim mi posljes novce na pokerstars a ja tebi prije toga posaljem uplatnicu s vidljivim svim informacijama jer nemogu cekat do ponedjeljka da tebi novci sjednu na racun!Nakon cega si ti poceo pricat da su te vec par puta sjebali a ja neznam kako te netko moze sjebat ako vidis jasno broj racuna na koji je uplaceno,vrijeme uplate i moje padatke!Mislim da je u tebi problem ne u meni!

00

Re: 200$ Stars dajem tekuci!

Grijesis!
Vise puta su ljudi scamani na taj nacin jer se lako napravi fake uplatnica u photoshopu.
Zato oprezno!

00

Re: 200$ Stars dajem tekuci!

masterboy napisao:

Grijesis!
Vise puta su ljudi scamani na taj nacin jer se lako napravi fake uplatnica u photoshopu.
Zato oprezno!

Ok imas pravo! big_smile  big_smile  big_smile

00

Re: 200$ Stars dajem tekuci!

krampus napisao:

Ok imas pravo! big_smile  big_smile  big_smile

Nemoj misliti da sam rekao da se paze tebe vec opcenito. Jer imam svakavih iskustva sta se toga tice i vjeruj mi ne mozes ni misliti koje sheme postoje da sjebes ljude sa moneybookersom i tekucim  big_smile
Desilo se frendu pa zato i znam...

Aj uzivaj.

00

Re: 200$ Stars dajem tekuci!

masterboy napisao:
krampus napisao:

Ok imas pravo! big_smile  big_smile  big_smile

Nemoj misliti da sam rekao da se paze tebe vec opcenito. Jer imam svakavih iskustva sta se toga tice i vjeruj mi ne mozes ni misliti koje sheme postoje da sjebes ljude sa moneybookersom i tekucim  big_smile
Desilo se frendu pa zato i znam...

Aj uzivaj.

Necu se ja zajebavat s photoshopom za jebenih 200$!!

01

12

Re: 200$ Stars dajem tekuci!

krampus napisao:

Necu se ja zajebavat s photoshopom za jebenih 200$!!

Moš mislit!! hahahaha
Zajebavali su se i za puno manje svote.

20

13

Re: 200$ Stars dajem tekuci!

nemoraš se ni zajebavat s photoshopom, dovoljan ti je paint za takve stvari smile

00

Re: 200$ Stars dajem tekuci!

Dajem 1200 kn na tekuci za 200$ na pokerstars!Uplacujem sutra do podneva!Moze Pzb,Medimurska ili koja god banka!
Zahtijevam najvise da 1 sat nakon sto novci sjednu na neciju racun da mi prebaci na pokerstars!

00

15

Re: 200$ Stars dajem tekuci!

hahaha pa ja ti cim mi sjednu prebacim ako hoces ...lol

00

16

Re: 200$ Stars dajem tekuci!

samo sto nece sjesti ako uplacujes u medimurskoj na pbz do ponedjeljka!

00

17

Re: 200$ Stars dajem tekuci!

Dogovor je bio da mi uplati danas ujutro u RBA i kad vidim na računu da pošaljem na Starse. Ujutro javlja da RBA ne radi (mada po mojim informacijama navodno radi), da će mi uplatit iz druge banke i posllat uplatnicu. Kažem da ne može tako, pa kaže da će se javit u ponedjeljak ako ne nadje nekog drugog. Nakon toga dajem mu na znanje da i u drugoj banci imam račun na što prestaje odgovarati na poruke (mob). Čudno za nekog kome hitno danas trebaju pare. Uglavnom, pola sata izgubljenog vremena i smrdi na scam. Vidjet ćemo u ponedjeljak dal će se javiti pa apdejtam onaj drugi topic.

Edit: banka zaista nije radila, ostalo stoji

Zadnji popravljao gmiko (28-04-2012 12:04:00)

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: 200$ Stars dajem tekuci!

gmiko napisao:

Dogovor je bio da mi uplati danas ujutro u RBA i kad vidim na računu da pošaljem na Starse. Ujutro javlja da RBA ne radi (mada po mojim informacijama navodno radi), da će mi uplatit iz druge banke i posllat uplatnicu. Kažem da ne može tako, pa kaže da će se javit u ponedjeljak ako ne nadje nekog drugog. Nakon toga dajem mu na znanje da i u drugoj banci imam račun na što prestaje odgovarati na poruke (mob). Čudno za nekog kome hitno danas trebaju pare. Uglavnom, pola sata izgubljenog vremena i smrdi na scam. Vidjet ćemo u ponedjeljak dal će se javiti pa apdejtam onaj drugi topic.

Hahahahaha!Lik iz bajke!Isao sam u Prelog(nekih 18 km) u raifaisen i NE RADI!Nemogu ti uplatit u zagrebackoj jer mi je 40 km od gdje zivim i nemam vremena!Uostalom rijesio roba kojemu sam isto tako uplatio u medimurskoj i poslao uplatnice na sto ti nisi pristao!
Moze lock;hvala roba!!!

01

19

Re: 200$ Stars dajem tekuci!

Nadam se da ce mu pare stici. Nemam ni ja vremena cekat oce li mi se netko javit na mobitel. Ako je ovo istina što si napisao, kad ti netko radi uslugu, pristojno je javiti nekome da je dogovor otpao a ne da te ceka ko budala. Al sto ocekivati od random osobe big_smile ma moze lock, sve pise. pozz

Prijavi se na PokerPro Coaching
20