Tema: low entry SNG i koncentracija

Zanima me da li jos netko osim mene ima problema sa koncentracijom i igranjem na low entry SNG turnirima ?

Recimo ako igram na SnG-u koji je novčano niži od onih koje inače igram, ne shvacam dovoljno ozbiljno igru na tom stolu, igram na karte koje inace ne bi nikada igrao i donosim odluke koje inace ne bi donosio. To mi je slicno kao da igram u "play for fun" dijelu poker sobe.
Prelazak na nizi nivo SNG-a moze usljediti usred smanjenja bankrolla , za slucaj da netko kaze "onda ne igraj na low entry SNG-ima).

Ima li netko savjet kako da se natjeram da igram jednako bilo da se radi 5$ ili 50$ SNG turnirima ?

00

2

Re: low entry SNG i koncentracija

Jednostavno, kad god, gdje i što igraš, bez obzira na buy-in i vrstu igre, koncentriraj se da u svakoj ruci izolirano doneseš najbolju moguću odluku u toj specifičnoj situaciji protiv tog igrača. Ako na svaku ruku gledaš na taj način, nije bitno što igraš, a i tilt je nemoguć.

Ako to nije dovoljno, to je već pitanje za psihologa wink

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: low entry SNG i koncentracija

O ovome sam i ja razmišljao i mislim da ima nešto u tome, iako to je sve u tvojoj glavi. Prvo sam i ja mislio da je tako, jer zbog veće love u igri razmišljaš puno više o svakom handu, ali tad vjerojatno ne igraš pravilno po BRM (bar sam ja tako), jer ako imaš 50 buyinova za 50$ onda ti taj 1 buyin sigurno ne bi bio velika lova.

Jednom kad shvatiš da je BRM najvažniji i da level nije važan, već tvoja kvaliteta igre dugoročno, onda ćeš igrati pravilno.
Dakle, koncentriraj se na kvalitetu igru, ne na novce tj. točno ovo što je @roba napisao.

Jer znaj da što kvalitetnije igraš, tako će i novci dolaziti. Možda ne odmah, ali razmišljaj dugoročno, drži se BRM i bit ćeš uspješan wink

Zadnji popravljao niveaformen (18-09-2009 00:19:17)

00

Re: low entry SNG i koncentracija

istina taj 1 buyin nije velika lova naspram bankrolla, ako nista drugo treba teziti igrati kvalitetno i na niskim levelima u svrhu što skorijeg povecanja bankrolla kako bi se moglo krenuti opet "ozbiljno" .

00