26

Re: budućnost pokera

Ma gmiko je mislio da mu je lakše sada  gubiti nego  prošlih godina

40

Re: budućnost pokera

profy napisao:

Ma gmiko je mislio da mu je lakše sada  gubiti nego  prošlih godina

nisam nikoga imenovao i neću ali mislim da na forumu na prste jedne ruke stanu igrači koji žive od pokera. Barem koliko sam upratio. wink

00

Re: budućnost pokera

gmiku je sad vrh pošto nema ptr-a

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: budućnost pokera

gmiko napisao:
rounder1984 napisao:

Meni osobno je lakse sad nego prije 1-2 godine.

+1

Cek ti to nas zajebavas? 

p.s. Jedan od must see grafova svaki mjesec. Steta sto su zabranili

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
10

30

Re: budućnost pokera

Ja samo budale zajebavam, pa odluči sam. wink

Rekreativaca ima puno više nego prije, nadje se i 6max stolova sa 4-5 komada bez ikakvog "table selectiona" - random stolovi, a regovima kao da je kolektivno pala inteligencija, očito trend u svijetu.

Prijavi se na PokerPro Coaching
05

31

Re: budućnost pokera

FYP

roba59 napisao:

@oni koji misle da će biti puno lakše kad (ako) se vrate talijani, francuzi, ameri...
mislim da neće biti puno lakše... Možda će se osjetiti na početku, ali kasnije će opet sve biti slično.Mindset ce se spustiti na razinu kojom vlada vecina, skillovi takodjer i opet ce bit sve izbalansirano kao i sada.



ja sam mislio kako je meni postalo nemoguce beatat microse razuvjerio sam se kad sam poceo malo mirnije igrat, skinuo statse sa 21/18 na 18/14, poceo igrat manje stolova, pratit igrace, proucavat igru, malo raspravljati o igri, promjenio prioritete sa sto veca zarada na sto veci ali opet kvalitetno odradjen volume. kad sam poceo igrat ovako tight ja sam prvo mislio kako nemam sanse s takvim statsima pobjedit jer svi igraju nazovimo to "reg stajlom" i bit cu totalno procitan, na kraju se pokazalo jako dobro. kad sam na ptr-u pretrazio ove "regove" koji igraju 22/18, 23/20 i sl vidio sam da je vecina u minusu, pogledao ove koji igraj nitty oni u plusu, nije bajan plus od 10+bb/100 ali plus je, graf se penje prema gore (ne moze se ptr uzet zdravo za gotovo ali generalno gledano)

u buducnosti ce najveci edge biti "tilt control" jer koliko god dobar reg bio ako zatiltas ides kuci praznih ruku, a ti regovi oni nece otici sa poker scene dokle god je dobrog rakebacka, bonusa i ostalih mazanja ociju gdje se trazi sto veci volume. takvi ce igrat 8+ gdje je odrzati super kvalitetu u igri jako jako tesko i evo racunice. gotovo uvijek ce biti  dovoljno fisheva gdje ce se oni nafarmat, i onda jos kad se zbroje fishevi + BE regovi evo posla i buducnosti.

30

32

Re: budućnost pokera

inspirirajući post za mene kao relativno početnika koji se želi počet ozbiljnije posvetiti učenju pokera i napredovanju u igri  big_smile

Zadnji popravljao joxong (04-05-2012 22:06:27)

00