Tema: problem sa starsima

otvorio sam 18 stolova (2.50 180 man turbo) i kad sam otvorio
19. ako se ne varam moguče da je bio i 20. iskočio mi je prozor u kojem je pisalo ''Low System Resources''
na računu sam imao $$ tako da to nije
turnir se napunio i kad se trebao otvorit stol izbacilo je poruku koju sam gore napisao
tako sam probao 6 puta,mislio sam da je restart,al kad je restart onda skroz maknu sng
tak da mi nije bilo jasno kaj se događa
kad sam završio sve stolove koje sam imao otvorene zatvorio sam starse i ponovo ih otvorio
i gle čuda pojavili se stolovi,svih 6
al sam bio tolko short da nisam mogo nastavit igrat jer sam cijelo vrijeme bio sitout
a nisam znao da sam registriran jer mi je izbacivalo svaki puta onu poruku
jel bi mi starsi trebalo vratit $$ i jel uopče njihova greška ili moja?
zašto nisam vidio turnire i zašto mi je izbacivalo svaki puta ''Low System Resources'' ???

01

Re: problem sa starsima

Najbolje je da se obratiš supportu PS , mi možemo samo nagađati.

00

Re: problem sa starsima

znalo se tak nešt dogodit, starsu se zmeša malo, reinstaliraj ga i bude ok valjda a mozda i bude ok da nist neradis

00

Re: problem sa starsima

Rodman napisao:

znalo se tak nešt dogodit, starsu se zmeša malo, reinstaliraj ga i bude ok valjda a mozda i bude ok da nist neradis

Zar to nije do kompa?

Poker is life!
00

Re: problem sa starsima

sve radi normalno,al zašto nisam vidio tih 6 stolova kad sam se regao na njih?
ak ti tak nekaj izbaci onda nekak razumno je da nisi registriran a registriralo me i blindovi su me uredno jeli...
možda je do kompa al neznam kak to mogu znat
dok imam više od 15 stolova počne mi malo štekat al nikad ništa nije bilo samo tu i tamo malo zašteka
poslao sam mail suportu odma čim se to dogodilo,vidjet čemo kaj oni kažu na to
nije mi jasno kak sam na tih 6 stolova bio sitout i nisam ih vidio a ostale stolove sam normalno igrao
i kaj je najbolje nemogu bit sitout jer mi je table ninja tak namještena

00

Re: problem sa starsima

jeli taj prozor koji se otvorio bio od starsa ili ne. ako nije, do kompa je onda vjerojatno

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: problem sa starsima

Može ti biti ninja namještena, a opet uključen sitout(barem je meni bilo par puta)

ps: mogo bi smanjit broj stolova

http://www.mmstaking.com/
10

Re: problem sa starsima

chillin napisao:

jeli taj prozor koji se otvorio bio od starsa ili ne. ako nije, do kompa je onda vjerojatno

u tom je stvar kaj mislim da je od starsa jer se otvarao svaki put na sredini lobija

00

Re: problem sa starsima

malimisko napisao:

Može ti biti ninja namještena, a opet uključen sitout(barem je meni bilo par puta)

ps: mogo bi smanjit broj stolova

nije sitout uključen tj. uključeno je da nikad ne sitoutam
al opet zakaj ja nisam vidio te stolove ako su več otvoreni i nekak sam regan na njih a izbacivalo mi je da nemogu bit regan...
nije mi jasno to kak sam mogo bit sitout a imam uključeno da nikad ne sitoutam i zakaj nisam vidio te stolove
a bio sam na njima??? nikak nemogu shvatit zakaj ih nisam vidio, kao da ih nisam imao otvorene
u prosjeku sam na oko 15-16 stolova al tu i tamo otvorim još 2-3 stola kad vidim da sam short ili pred kraj na nekima

00

Re: problem sa starsima

jaoooo ne ponovo
samo sad piše registratio is closed
moguče da je sad restart
ako nije onda sam stvarno pehist

00

Re: problem sa starsima

mislim da je ipak sad restart jer su maknuli sve sng

00

12

Re: problem sa starsima

maxmax0 napisao:

mislim da je ipak sad restart jer su maknuli sve sng

meni nisu maknuli nista, sve je u lobby

00

13

Re: problem sa starsima

ali bude restart u 13:00 ali maknu oni tek oko 11

00

Re: problem sa starsima

daj nemoj me cimat nema ni jedan sng 180man

00

Re: problem sa starsima

restart je,180-tke maknu prije

http://www.mmstaking.com/
00

Re: problem sa starsima

Koliko dugo traje to restartanje servera?

00

Re: problem sa starsima

maxmax0 napisao:

otvorio sam 18 stolova (2.50 180 man turbo) i kad sam otvorio
19. ako se ne varam moguče da je bio i 20. iskočio mi je prozor u kojem je pisalo ''Low System Resources''
na računu sam imao $$ tako da to nije
turnir se napunio i kad se trebao otvorit stol izbacilo je poruku koju sam gore napisao
tako sam probao 6 puta,mislio sam da je restart,al kad je restart onda skroz maknu sng
tak da mi nije bilo jasno kaj se događa
kad sam završio sve stolove koje sam imao otvorene zatvorio sam starse i ponovo ih otvorio
i gle čuda pojavili se stolovi,svih 6
al sam bio tolko short da nisam mogo nastavit igrat jer sam cijelo vrijeme bio sitout
a nisam znao da sam registriran jer mi je izbacivalo svaki puta onu poruku
jel bi mi starsi trebalo vratit $$ i jel uopče njihova greška ili moja?
zašto nisam vidio turnire i zašto mi je izbacivalo svaki puta ''Low System Resources'' ???

evo riješena stvar,tek sad mi je njihov support odgovorio i dali su mi $10 ili 4 BI-a, a ova 2?
ma nema veze ok je i ovako,ugl napisali su mi cijelu litaniju...  big_smile

10