Tema: 100$ hitno pokerstars

Trebam danas hitno 100$ na pokerstars!
Problem je sto sam u inozemstvu i nemogu nikome uplatit na tekuci!
U hrvatsku se vracam sljedeci tjedan u petak ili subotu(Zadnje subotu 12.05) osobi koja ce mi ucinit uslogu saljem na tekuci ili vracam na pokerstars 750 kn ili 135$!Onome tko zeli poslat saljem kopiju dokunemta,dajem skyp,facebok,broj telefona(kucni i mob)!!

02

Re: 100$ hitno pokerstars

u kojem gradu se nalazis? pa mozda mogu pomoci

00

Re: 100$ hitno pokerstars

Ajde brzo kazi mi zemlju i grad.

00

Re: 100$ hitno pokerstars

Medimurje!Trenutno sam u Milanu inace zivim u medimurju!

00

Re: 100$ hitno pokerstars

Eto odlicno!
http://www.paysafecard.com/index.php?id=87&L=22&no_cache=1&LNG=IT&ISO3-2=ita&CTRISO=ITA&REGION=&ZIP=&REGION-HIDDEN=&CITY=Milano&STR=&HNR=

Kupi mi dva paysafe card: jedan od 25eur i drugi od 50eur i prebacim ti u protuvrijednosti u $ na starse.

Odi na stranicu i nadji gdje ih prodaju. Uglavnom moras naci kafice koji imaju lotto, bonove za mobitel i sl. i koji imaju
sistem za te uplate SISAL, znaci zove se SISAL oni imaju paysafecard.

Btw. Imas dva sistema jedan je SISAL a drugi sam zaboravio ime. Uglavnom kasa je zelene boje.

Kada to obavis javi pa ti posaljem.

Poz

Zadnji popravljao masterboy (06-05-2012 12:33:23)

00

Re: 100$ hitno pokerstars

Odustajem pa ako mu netko hoce uletiti neka napravi.

00

Re: 100$ hitno pokerstars

masterboy napisao:

Odustajem pa ako mu netko hoce uletiti neka napravi.

Jbg nemogu nabavit za nekoliko minuta PSC!

00

Re: 100$ hitno pokerstars

Gle nemoj sada pricat price. Da hoces i da ti je hitno to nabavis kroz 1h. Rekao sam ti vec.
Meni kada je hitno idem u najblizi grad ( 40km ) na uplatni bankomat i uplatim si sam lovu na pbz

Zato ono ne pricaj pizdarije. Ocito da ti nije hitno.

Pozdrav

Zadnji popravljao masterboy (06-05-2012 13:09:24)

00

Re: 100$ hitno pokerstars

Jako si pametan reko sam ti da cu ti javit u roku pola sata a ti si odmah poceo pricat gluposti kupi ovdje kupi tamo!Valjda ja bolje znam od tebe gdje mogu kupit a gdje nemogu!

00

Re: 100$ hitno pokerstars

krampus napisao:

Trebam danas hitno 100$ na pokerstars!
Problem je sto sam u inozemstvu i nemogu nikome uplatit na tekuci!
U hrvatsku se vracam sljedeci tjedan u petak ili subotu(Zadnje subotu 12.05) osobi koja ce mi ucinit uslogu saljem na tekuci ili vracam na pokerstars 750 kn ili 135$!Onome tko zeli poslat saljem kopiju dokunemta,dajem skyp,facebok,broj telefona(kucni i mob)!!

Vracam 150$/800kn zadnje u subotu 12.05!Na pokerstars trebam DANAS!!

00

Re: 100$ hitno pokerstars

B U M P
80$ za 150$ to je skoro 100% kamata za 5 dana!Novce trebam do 16 i 30 ZADNJE!

00

Re: 100$ hitno pokerstars

Zalosno!!!
Neka meni netko tako ponudi za tjedan dana kad uplatim novce!
Ovo vise nije nikakav forum!!!

00

13

Re: 100$ hitno pokerstars

krampus napisao:

Zalosno!!!
Neka meni netko tako ponudi za tjedan dana kad uplatim novce!
Ovo vise nije nikakav forum!!!

ne znam što onda radiš tu...

00

Re: 100$ hitno pokerstars

To je se i ja pitam!Zalim kad sam prvi put dosao ovamo jer kad treba platit vise ili kad ima netko korist od tebe onda si dobar a kad treba pomoc onda nema nikoga!

00

Re: 100$ hitno pokerstars

shvati da si imalo pouzdan da bi te novce dobio vec prije nekoliko sati ovako kako ti zelis da se izvrsi transakcija je suludo posto je toliko ljudi "klepilo" lovu drugima na istu foru da morao bit netko lud da ti ide prebacivati $$$...
A izmedu ostalog ljudi su ti vec prebacivali novce posto su ti sve teme vezane samo za transfer stoga ne kuzim kako mozes pricati da ti nitko nece pomoci i jos pored toga vrijedati sam forum i ljude na njemu!
i za sam kraj s cime cu zavrsiti s ovom temom je osvrt na tvoj "levatski" kladionicarski pokusaj uzimanja love ljudima na forumu s sigurnim/namjestenim parovima sto je ofc. palo u vodu jer da nije bis bio pun ko brod,a ne tu kemijao za 100$..

Zadnji popravljao mr. Air Jordan (06-05-2012 17:24:09)

30

Re: 100$ hitno pokerstars

1.Napravio sam preko 2.5k$ transakcije preko ovog foruma!
2.Tvrdis da netko mora bit lud da mi prebaci $$$ na stars ocito sam ja bio jako glup kad sam placao puno vise nego je trebalo za neke transakcije koje sam obavljao s ljudima na ovom forumu samo nekolicina njih mi nije uzela vise nego su mi poslali na stars!
3.Necu te vrijedat jer nisi vrijedan toga big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

01

Re: 100$ hitno pokerstars

1. NAPRAVILI SU TI LJUDI 2500$ TRANSAKCIJA!
2. OPET isto shvati da si ti taj koji je pisao temu i za npr. 100$ nudio 105$ I DA SU OPET TI LJUDI TEBI napravili uslugu poslavsi ti novce!!
A  ako ti mislis da nije suludo nekom nepoznatom tipu prebaciti 100$ i da on "to kao vrati" za 7dana onda ne znam sta ti reci!!
3. Ne moras dosta je bio pokusaj da mi "klepis" 700$ za dojavu wink

00

Re: 100$ hitno pokerstars

hahahahaha!!Zbog takvih kao ti je ovaj forum otisao u kurac!Samo naprijed!

02

19

Re: 100$ hitno pokerstars

a ti imas cudo postova na forumu,rega si se prije 5 miseci,sigurno znaš kakav je forum bio prije...

00

20

Re: 100$ hitno pokerstars

Korisnik je banan, zatvaram temu.

40