Tema: 100$

Ovako uplatio bi si 100$ kao sta kaže naslov  na PS kad dobijem placu vjerojatno POnedeljak smile al eto htio bi ak bi netko od vas mogao rec koju pametnu rijec sta bi bilo najbolje i najisplativije igrati i di bi se dalo najbolje move up-ati smile igrao bi turnire a ne cash eto pa možda netko ima kakvu ljepu recenicu za mene lol  ill da mozda bolje zapijem s ekipom tih 100$ za vikend smile)

00

Re: 100$

zapij smile

10

Re: 100$

Hannibal napisao:

zapij smile

  Ma necu heheh zapijem ja svejedno stojku vanih haha ma uplatit cu ja 100$ na starse sam se još nisam odlucio sta bi bilo najisplativije igrat a posto tu ima matematicara koji su dobri u racunici mozda imaju koji dobar savjet

00

Re: 100$

Najisplativije?
Prvo moraš izdefinirati kaj očekuješ od tih 100$? I koliko si strpljiv i koliko resistentan na tilt?   smile

10

Re: 100$

Strpljiv sam dosta nebi cashout radio išao bi malo po malo ma tilt nije tak izrazen kod mene hehe Moja ideja je bila jer do sad sam igrao 6 max 3,5$   i to bi mozda igrao al nisam se jos odlucio jel to preveliki buy in za 100$  mozda

00

Re: 100$

Igraj 1.5$ buyin 45 Man Turbo SNG-ove. Izuzetno profitabilni za gradjenje banrolla, a i imas solidan bankroll za njiha.

10

Re: 100$

Sholja napisao:

Igraj 1.5$ buyin 45 Man Turbo SNG-ove. Izuzetno profitabilni za gradjenje banrolla, a i imas solidan bankroll za njiha.

razmisljao sam i o tome da al nekak 6 Max igram mi najvise odgovara al  da ove 1,5 $ su dobre poberem 5   1 mjesta od 66 turnira za kolko imam bankrol i vratim ulozeno sta nije baš tak tesko napraviti bar po meni :9

00

Re: 100$

Pa ak ti odgovara 6max, onda igraj to.
Sa 100$ mozes poceti na tima od 3$bi ak mislis da ih beatas, ak nisi siguran, igraj slabije dok se uhodas.

10

Re: 100$

rounder1984 napisao:

Pa ak ti odgovara 6max, onda igraj to.
Sa 100$ mozes poceti na tima od 3$bi ak mislis da ih beatas, ak nisi siguran, igraj slabije dok se uhodas.

Da pocet cu s tim 3,5$ 6 max imam Br 120$ pa ak padne prebacit cu se na 1,5 pa cemo vidit smile  baš cudno kak se nitko od ovih Pro igraca nije oglasio s kakvim savjetom heheh al kad treba negdi nesto nekome spustit onda znaju potpalit vatru malo heheh btw Hvala vama koji ste se oglasili smile)

01

10

Re: 100$

evo ti moj savjet dalje od Zoom nl50 s tim bankrollom tongue

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: 100$

deco99 napisao:

evo ti moj savjet dalje od Zoom nl50 s tim bankrollom tongue

heheh ma ne nije to bilo to imao sam 10 $  i popeo se i dogurao  do 160$ u 2 sata al necu igrat cash kada pocnem igrat to sta mislim sng

00

12

Re: 100$

složi si hud za zoom i igraj nl5-10, losi su igraci

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: 100$

deco99 napisao:

složi si hud za zoom i igraj nl5-10, losi su igraci

znas da bi i mogao da heheh eto upravo sam sad jednog slovenca na HU obrao za stojku

00

Re: 100$

lol nl 50 hu ...najbolje

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: 100$

NisiPazio napisao:

lol nl 50 hu ...najbolje

ma ne nl 20 smile udes s 20 u stol i jbg ak se dopeljas do 100 super ak bustas prekinem i tako ja to heheh al eto prestao sad s kešem dosta za danas zaradio dobru dnevnicu smile

00

Re: 100$

nemoj to radit

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: 100$

NisiPazio napisao:

nemoj to radit

ma znam da al eto jbg nije loše s 10 doc do 250 u par sati igre lol al znam da nije pametno al jbg ovaj put mi se isplatilo al vise puta mi se nije lol ma sutra cu pocet s sng kak sam i napisao s 100$ i sam to cu igrat i polako gredit bankroll ja se nadam

00

Re: 100$

sretno s povećanjem BR-a, iako sumnjam da će se to dogoditi ako nastaviš ovako.

Pitaš ekipu za savjete što igrati, a nakon toga odeš na HU sa 10% BI? Ok - u + si i sad ces reci da te boli briga. zaradio si ok lovu, ali moj komentar ide u smjeru da bi ti bilo pametnije da si u glavi postaviš stvari što želiš igrati i kako i onda da se drzis toga. Inače nema smisla uopće tražiti ovdje savjete ako se i dalje drzis neceg svojeg - totalno suprotnog od onog sto su ti savjetovali

10

Re: 100$

iamlegend napisao:

sretno s povećanjem BR-a, iako sumnjam da će se to dogoditi ako nastaviš ovako.

Pitaš ekipu za savjete što igrati, a nakon toga odeš na HU sa 10% BI? Ok - u + si i sad ces reci da te boli briga. zaradio si ok lovu, ali moj komentar ide u smjeru da bi ti bilo pametnije da si u glavi postaviš stvari što želiš igrati i kako i onda da se drzis toga. Inače nema smisla uopće tražiti ovdje savjete ako se i dalje drzis neceg svojeg - totalno suprotnog od onog sto su ti savjetovali

vidi ja sam pitao sta bi bilo najbolje igrati sa 100$ i toga se drzim al to jos nisam poceo a to sta sam igrao keš to je bilo sa 10 $ i dobro mi je išlo a sad kad pocnem igrat sng necu vise igrat keš neg samo sng nisam ispitivao bezveze jbg kad osjetis da si na heateru zasto ne probat povuc neku lovu eto u 2 dana s 10$ na 260$ znam to je loše iako izgleda dobro jer nije ni prema BRM igrano ni nista al sad kad pocnem sng igrat pridrzavat cu se BRM

00

Re: 100$

Eto znaci nakon Pocetnog BR od 100$ nakon prvog dana igranja vecinom 6 max 3.5$ i  par 2.5 $ 180 man  BR iznosi ugodnih  156$  nije nešto al za prvi dan igranja je okey smile

00

Re: 100$

i vise nego ok..  wink

10

Re: 100$

BuffaloBill44 napisao:

i vise nego ok..  wink

Ma ok je da samo dosta me muci HU protiv ovih ribica na 6 maxu a 1 i 2 mjesto je dupla razlika u nagradama tak da kad još to popravim bit ce puno bolje smile

00