Tema: NL30 2 mala para, monotone board

http://weaktight.com/4670823

protivnik je 21/18, cbet flop 49%, AF 1.9.

opcije na flopu su mi call ili raise/fold jer ako mi zguran a flopu imam jako mali eq s ovim hendom.
ja sam se odlucio callat i vidit sta ce bit na turnu. turn nije najsretniji ali mislim da imam puno veci eq nego na flopu.

sada jeli rejzat ovaj turn ili samo callat. s rejzom cak pretvaram lagano ruku u blef, ali opet na riveru moze doci dosta karata sto ce ubit akciju.. s druge strane ako rejzam na turnu on ima duplo manje equitya s nekim overpar + FD hendovima nego na flopu.

sto biste najbolje izabrali kako odigrat hand? i zasto?
ovo sto sam ja ponudio ne moraju bit jedine opcije.

00

Re: NL30 2 mala para, monotone board

1. opcija - fold pf

2. opcija - raise flop. jako puno turnova koji dolaze te ubijaju, a on bi se cak moga i stackat tu s tobom na flopu (ako si ti spreman na to) sa nekim overparom ili sa As.

zasto mislis da rejzom na turnu pretvaras ruku u blef?  na koji ti range uopce njega stavljas tu? s cim on beta flop, beta turn? na osnovu toga tribas donit odluku sta ces radit

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

3

Re: NL30 2 mala para, monotone board

Kad vilan s tim cbetom 2barrela ovakav board, mislim da mu je range jebeno uzak.
I čak mislim da ćeš u toj situaciji najviše valuea dobit sa lineom call-call-revealuate...

jer on se tu (na flopu) neće stackat bez overpara s pikom (protiv kojeg si praktički u flipu) ili seta... AF 1.9 ti je jasan pokazatelj za to

inače:


1.opcija - fold pf

Ovo zvuči malo bogohulno kad imaš poziciju nad vilanom koji tako malo cbeta i ima tako slab AF
smile

Zadnji popravljao TVex (13-05-2012 21:26:04)

00

4

Re: NL30 2 mala para, monotone board

kanper napisao:

opcije na flopu su mi call ili raise/fold

raise/fold ti nije opcija.. nece tu villan skoro nikad callat raise, tu ugl ili folda ili 3beta imo.

Meni se najvise sviđa raise na flopu, a kad bi se odlucio za call na flopu u planu bi mi bilo callat (non spade) turn i river, mislim da nema previse mjesta za raise na turnu ili riveru.

when you feel like quitting think about why you started..
00