Tema: haugh

Je li izvodljivo napraviti dogovor ovog tipa.
Meni treba nesto iz PS vip shopa a nemam dovoljno fpp, i zamolim nekog da mi kupi na sebe u zamjenu za novac.
Ono sto me zapravo zanima, postoji li neka tarifa po kojoj se moze izracuhnat koliko bi ja kao krajnji kupac morao dati posredniku $ za recimo 2000FPP

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
00

Re: haugh

Denis Lovrić napisao:

Je li izvodljivo napraviti dogovor ovog tipa.
Meni treba nesto iz PS vip shopa a nemam dovoljno fpp, i zamolim nekog da mi kupi na sebe u zamjenu za novac.
Ono sto me zapravo zanima, postoji li neka tarifa po kojoj se moze izracuhnat koliko bi ja kao krajnji kupac morao dati posredniku $ za recimo 2000FPP


min 20$ pa na više, kak se dogovoriš

00

Re: haugh

Rekao bih da je 700FPP = $11

00

4

Re: haugh

1fpp=0.016$ +  troskovi postarine kad ti narucitelj salje.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: haugh

Bile napisao:

1fpp=0.016$ +  troskovi postarine kad ti narucitelj salje.

0.016 ako mjenjas za 4k $ inace je vise...

00

Re: haugh

Npr. Bile ti meni posredujes. Koliko sam informiran ti neces platit postarinu na relaciji PS-tvoja adresa, nego bi samo ja tebi platio od tebe do mene poštarinu?

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
00

7

Re: haugh

Denis Lovrić napisao:

Npr. Bile ti meni posredujes. Koliko sam informiran ti neces platit postarinu na relaciji PS-tvoja adresa, nego bi samo ja tebi platio od tebe do mene poštarinu?

Da

mr. Air Jordan napisao:
Bile napisao:

1fpp=0.016$ +  troskovi postarine kad ti narucitelj salje.

0.016 ako mjenjas za 4k $ inace je vise...

Pa to sam i mislio da uzmemo od nekoga ko napravi bar 1k fppa na dan...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
10