Tema: Micro stake

Haugh

1.10$ 5 card draw
1.10 NL 30min (nakon 6.raz blinda svi igraci koji su zivi u turniru su ITM
0.55$ THE HOT 2.5k GTD
total:2.75
Cut: 80:20

Idu me ovi mali turniri smile

Ship: denis lovric; POKERSTARS

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
02

Re: Micro stake

koji je smisao ovog stejka???? ne kuzim jel trollas il ozbiljno mislis da te netko stejka i najboljem slucaju ces osvojit maximalno recimo 10$, stejker dobiva 8$, vau jebene zarade

ako volis turnire onda bolje trazi stejk na par mjeseci di ces odigrat tisuce turnira, move upat i mozda stejker nesto zaradi i mozda te coacha usout i ti naucis i dobijes kasnije stejk za vece turnire.

ovo nema smisla i na kraju krajeva valjda si mozes sam priustiti upad na turnire od 1$

10

Re: Micro stake

ee Andre ovako. Smisao, mal rizik mala profit, zasada se ne bi opterecivao time. Uglavnom ovaj stejk ide ka tome da uzimam na par mjeseci ali neda mi se sa svakim ulazit u deal. Ne zelim da me netko opterecuje sa svim i svacim... Jedino na sto bi pristao je povijest igranja . da budem neciji Horse o tom nema govora--

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
01

Re: Micro stake

Denis Lovrić napisao:

ee Andre ovako. Smisao, mal rizik mala profit, zasada se ne bi opterecivao time. Uglavnom ovaj stejk ide ka tome da uzimam na par mjeseci ali neda mi se sa svakim ulazit u deal. Ne zelim da me netko opterecuje sa svim i svacim... Jedino na sto bi pristao je povijest igranja . da budem neciji Horse o tom nema govora--

BTW, ako bi bio duzi period, onda bi ulozio svoj dio i promijenio omjer 80:20 bi bilo preglupo

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
01

Re: Micro stake

a da izdvojis svojih 20-30$ i igras sa svojim bankrollom?

00

Re: Micro stake

taj film neces gledat smile

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
03

Re: Micro stake

Denis Lovrić napisao:

ee Andre ovako. Smisao, mal rizik mala profit, zasada se ne bi opterecivao time. Uglavnom ovaj stejk ide ka tome da uzimam na par mjeseci ali neda mi se sa svakim ulazit u deal. Ne zelim da me netko opterecuje sa svim i svacim... Jedino na sto bi pristao je povijest igranja . da budem neciji Horse o tom nema govora--

Teško da ces ti ikad dobit stake. Ne vidim ko normalan ce tebe stejkat.

50

Re: Micro stake

Ko nam uvede demokraciju i dade za pravo da svatko ima svoje misljenje...

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
00

Re: Micro stake

http://w0.dk/~chlor/clinteastwood/opinions-assholes.jpg

tako i ti sa svojim stejkovima. slazem se sa cropoker500.
zasto opce trazis stejkove? zabavno ti je igrat ali ne zelis igrat sa svojim parama. zasto bi te itko opce trebao stejkat?
bil ti nekog stejkao da mozes za turnire od 1$?

10

Re: Micro stake

Andre_787 napisao:

http://w0.dk/~chlor/clinteastwood/opinions-assholes.jpg

tako i ti sa svojim stejkovima. slazem se sa cropoker500.
zasto opce trazis stejkove? zabavno ti je igrat ali ne zelis igrat sa svojim parama. zasto bi te itko opce trebao stejkat?
bil ti nekog stejkao da mozes za turnire od 1$?

Probao bi sa jednim stejkom ako bi islo nastavio bi i kraj price

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
02

Re: Micro stake

eto. probao si s glupom temom. nije islo. kraj price.

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
50

Re: Micro stake

sad bi ti nesto reko, al sam se u nedjelju ispovidio

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
02

13

Re: Micro stake

Denis Lovrić napisao:

ee Andre ovako. Smisao, mal rizik mala profit, zasada se ne bi opterecivao time. Uglavnom ovaj stejk ide ka tome da uzimam na par mjeseci ali neda mi se sa svakim ulazit u deal. Ne zelim da me netko opterecuje sa svim i svacim... Jedino na sto bi pristao je povijest igranja . da budem neciji Horse o tom nema govora--

KRALJU!!!!! Već se dugo nisam tako dobro nasmijao!!!!

20

Re: Micro stake

izgleda da su se ljud pošli šprda samnom po forumu...aaa...na pta si spao moj Denise da te svaka stoka zeza....ima da bacim depozit da mi ni Isildur nemoze bonus ocistit....eto toliko......
TILT lock.... ljudi su pokvarena rasa smile

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
00

Re: Micro stake

Denis Lovrić napisao:

izgleda da su se ljud pošli šprda samnom po forumu...aaa...na pta si spao moj Denise da te svaka stoka zeza....ima da bacim depozit da mi ni Isildur nemoze bonus ocistit....eto toliko......
TILT lock.... ljudi su pokvarena rasa smile

ma samo donkaj bonove dalje i sve 5  wink

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: Micro stake

ovo je vec cisto zicanje para a ne stejk...

10