Tema: PirateBay

Uglavnom pokusavam vec par dana otic na pirate bay i ne mogu. Nesto sam procito da bi trebali umjesto .org imat .se pa se pitam jel moguce da zbog toga ne radi. Ako netko ima kakvu informaciju bio bi zahvalan smile Usput ako vec ne skidate preko piratebay-a sta koristite jer sam trazio preko nekih drugih stranica i naravno samo mozes viruse skinut.

Pozz

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

Re: PirateBay

isohunt

10

Re: PirateBay

Papakoder napisao:

Uglavnom pokusavam vec par dana otic na pirate bay i ne mogu. Nesto sam procito da bi trebali umjesto .org imat .se pa se pitam jel moguce da zbog toga ne radi. Ako netko ima kakvu informaciju bio bi zahvalan smile Usput ako vec ne skidate preko piratebay-a sta koristite jer sam trazio preko nekih drugih stranica i naravno samo mozes viruse skinut.

Pozz

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pira … 15430.aspx

00

Re: PirateBay

rarbg

00

Re: PirateBay

Papakoder napisao:

Uglavnom pokusavam vec par dana otic na pirate bay i ne mogu. Nesto sam procito da bi trebali umjesto .org imat .se pa se pitam jel moguce da zbog toga ne radi. Ako netko ima kakvu informaciju bio bi zahvalan smile Usput ako vec ne skidate preko piratebay-a sta koristite jer sam trazio preko nekih drugih stranica i naravno samo mozes viruse skinut.

Pozz

radi normalno

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: PirateBay

pirati rade, a  torrentz je jos bolji od pirata   to je uglavnom to

Još jedna takva pobjeda i propali smo.
00