Tema: Betfair muckani handovi

Jel postoji neki nacin da se vide muckani handovi?
kada kliknem na hand history izbaci mi web page error,
a hem ih ne prikazuje

00

Re: Betfair muckani handovi

meni ista stvar na goalwinu

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
10

Re: Betfair muckani handovi

ne igram na betfairu, ali svi poker softveri rade na slican princip, pa cu probat odgovorit, pa ako nesto nije tocno nek me netko ispravi.

ivan031 napisao:

Jel postoji neki nacin da se vide muckani handovi?

nazalost ne, ako u dealer chatu softvare ne napise koje su villainove karte.

ivan031 napisao:

izbaci mi web page error

za ovo nemam pojma, mozda da stavis zadnji internet explorer i stavis ga kao defaultni browser...

ivan031 napisao:

a hem ih ne prikazuje

hem ih ne prikazuje jer ne dobiva info. od softvera, tj od dealera iz chata.

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Betfair muckani handovi

Taj error iskace tek od nedavno. Dosad se moglo normalno pogledati u hh sta je protivnik muckao.

00

Re: Betfair muckani handovi

meni je bio popriličan lagg danas na svakom stolu, i za to vrijeme također nisam mogao vidit HH

poslije nekih 15min, lagg je nestao i HH funkcija je opet normalno radila

izgleda da imaju problema sa serverom

za vrijeme tog sranja sam provijerio brzinu neta i sve je bilo ok, a laptop mi se ne optereti briojem više od 10% za vrijeme pokera plus to da i vi imate iste probleme, mora bit da je do njih

i mogu reć da je to sramota za takvu stranicu.....

00

Re: Betfair muckani handovi

ovo sve opet poteze cinjenicu za sobom koliko je posteno gledati protivnikove gubitnicke/dobitnicke karte, jer u liveu ako bacis karte tj. muckas ih, niti protivnik/dealer/djelitelj/staff/flor/kunts/etc... ih ne moze vidjeti.
)te na temelju njih donositi neke zakljucke o stilu i habitima igraca(
totaly unfair, we demand integrity of games.

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Betfair muckani handovi

To sta se sve na liveu pusta je sramota. Ne moze se desiti da mi neko shava, ja platim, okrenem nuts i on mucka.

00

Re: Betfair muckani handovi

Chidambar napisao:

ovo sve opet poteze cinjenicu za sobom koliko je posteno gledati protivnikove gubitnicke/dobitnicke karte, jer u liveu ako bacis karte tj. muckas ih, niti protivnik/dealer/djelitelj/staff/flor/kunts/etc... ih ne moze vidjeti.

Ali ti imaš pravo od dealera tražiti da pokaže muckani hand,mada to rijetko tko radi jer je lame.Tada taj hand ima pravo vidjeti cijeli stol a ne samo ti baš kao i na online hand historyu gdje muckani hand možeš vidjeti samo ako si za tim stolom.Po meni je to fino napravljeno i po pravilima igre jer da nije po pravilima nebi postojala ta opcija.Recimo Pokerstarsova shema sa mogućnosti pokazivanja samo jedne svoje karte je isto usklađivanje sa live pravilima,meni je to baš guba.

00

Re: Betfair muckani handovi

evo meni radi kad stisnem par puta na hand history,iz prve nikad nece

00