Tema: Live turniri

Vidio sam da nekolicina igrača s foruma ide na live turnire, pa me zanima kakvi su igrači na tim turnirima?
Znači sa 500-1000 eura buyinovima tipa eureke, france poker toura, spain poker toura, itd...???
S kojim online turnirima bi mogli usporediti po kvaliteti igrača?
hvala

http://www.mmstaking.com/
00

Re: Live turniri

Eureka,Poker770 deep itd su turniri koje se isplate igrat, igračima na njima su isti ko na online nekom od 50$, od užasnih prosječnih do dobrih i jako dobrih, baš je dobro raspoređen field, mislim da je tu najbitnije koliko srece imaš koji te stol zapadne. PS ima dobre tourove ove koje si nabrojil, jedino mislim da ti je bolje da za početak izbjegnes engleske tourove, tamo ima previse tih semi pro plus svi s online tamo idu. Imaš puno manjih poker rooma koji imaju ok tourove i bolje fieldove, mi sad idemo u srijedu u Grčku na €500 od ParadisePokera.

00

3

Re: Live turniri

unibet openi su jedno vrijeme imali fantastican field koji se sastojao od 90% retarda i 10% dobrih igraca
mislim da je to bilo tako jer je 99% ljudi upadalo preko satelita, inace nemam pojma jel situacija jos uvijek ista

Zadnji popravljao butko (28-05-2012 09:33:06)

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Live turniri

i mene to zanima jer planiram lagano počet ubacivat live turnire al neznam još koje
nebi one donkamente po 50kn i te spike
nešto malo ozbiljnije sam boljim igračima,ovi na donkamentima igraju facebook poker  big_smile

00

Re: Live turniri

Definitivno si pogledaj Perla poker room u Novoj Gorici, ja sad u petak idem tamo na deep stack pro 550eur bi 50k chipova 60min leveli, u Perli su takvi turniri cijelo vrijeme, odmah nakon tog turnira je Shark Bay cup 400eur bi re-entry....
Ako te zanima live turniri to obavezno stavi u kalendar wink
Da i field je dosta soft posto je jako puno talijana...

00

Re: Live turniri

Ako ides igrat neki 500e turnir racunaj da ces potrosit 1.5-2ke na kraju.

00

Re: Live turniri

trenutno mi je to malo previše €
al imat ću to u  vidu za skoru budučnost

00

Re: Live turniri

croman19 napisao:

Ako ides igrat neki 500e turnir racunaj da ces potrosit 1.5-2ke na kraju.

Kak tak puno?Ja ne računam izad 1k eura sa buyinom od 550 eura...Ili ti računaš i izlaske,itd?

http://www.mmstaking.com/
00

Re: Live turniri

malimisko napisao:
croman19 napisao:

Ako ides igrat neki 500e turnir racunaj da ces potrosit 1.5-2ke na kraju.

Kak tak puno?Ja ne računam izad 1k eura sa buyinom od 550 eura...Ili ti računaš i izlaske,itd?

Sve da.Put,smjestaj,cash igre,ono sto potrosis na zajebanciju i gluposti.

00

10

Re: Live turniri

Ako hoces ic iz zajebancije ok, ali mislim da je totalno neisplativo.
Put/smjestaj ce te izac vise nego sto imas ROI na tim "manjim" buy inovima ako ides negdje dalje ifgrat turnire od 500€.

00

11

Re: Live turniri

Tilt napisao:

Ako hoces ic iz zajebancije ok, ali mislim da je totalno neisplativo.
Put/smjestaj ce te izac vise nego sto imas ROI na tim "manjim" buy inovima ako ides negdje dalje ifgrat turnire od 500€.

da istina je to kaj ti govoriš i croman ali to ideš ne samo da igraš mtt nego i na odmor, da vidis nekaj , na zabavu, tak mi sad idemo u Grčku idemo na 7 dana a turnir traje 1-4 dana( nadam se da meni 4 dana hehehe) i na kraju potrošiš kako croman kaže oko 2k€  roll

00

Re: Live turniri

malo koraba, i ode i više od 2k eura... wink)

gl

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

13

Re: Live turniri

Rodman napisao:
Tilt napisao:

Ako hoces ic iz zajebancije ok, ali mislim da je totalno neisplativo.
Put/smjestaj ce te izac vise nego sto imas ROI na tim "manjim" buy inovima ako ides negdje dalje ifgrat turnire od 500€.

da istina je to kaj ti govoriš i croman ali to ideš ne samo da igraš mtt nego i na odmor, da vidis nekaj , na zabavu, tak mi sad idemo u Grčku idemo na 7 dana a turnir traje 1-4 dana( nadam se da meni 4 dana hehehe) i na kraju potrošiš kako croman kaže oko 2k€  roll

je pa kad nam treba samo za kurve €1k big_smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Live turniri

Ok,hvala svima. Pokušat ću ući preko online satelita tako da usput dobijem i pokrivene troškove. 
Znači onda najbolje preko nekih manjih stranica?
Posto nikad nisam igrao live veći od 100kn rebuy,imate li koji savjet?Osim onog da se klonim live-a?haha

http://www.mmstaking.com/
00

15

Re: Live turniri

Ne dobijes pokrivene troskove, nego ih platis. Sad jel preko satelita ili privatno nema razlike, cak ti je vjerojatno bolje privatno jer mozes nac povoljnije nego sto ti oni daju u paketu.

00

16

Re: Live turniri

deco99 napisao:

je pa kad nam treba samo za kurve €1k big_smile

ono bas moras na sva zvona objavit  roll  + ono nemaju svi tak jeftini smještaj ko ti hehe tongue
p.s. da sateliti su super samo treba biti oprezan da neodigras previse a da neupadnes jer onda to nema smisla, najbolje odigrat 1-2 sat i onda uplatit ak nedobijes   wink

00

17

Re: Live turniri

Rodman napisao:

ono bas moras na sva zvona objavit  roll  + ono nemaju svi tak jeftini smještaj ko ti hehe tongue

pa kad sam vip tongue

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00