Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

Tjedan je prošao. Kaj se na kraju dogodilo? yikes

00

Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

Ispravan play je check/fold, to je rjesenje handa wink

00

Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

Hannibal napisao:

Imo mislim da si fulao mjesec u kojem se ruka tjedna dešava lol

Hannibal napisao:

Tjedan je prošao. Kaj se na kraju dogodilo? yikes

znaci jedino kaj si napisao je ovo, sve si nebitno zapazio i cekas jos nebitnije

Zadnji popravljao NisiPazio (28-05-2012 15:06:57)

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

vpremuzic napisao:

Ispravan play je check/fold, to je rjesenje handa wink

Kako si ti dosao do toga da je to ispravan play?

00

30

Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

Dali uopće postoji jedan ispravan play sa ovako malo informacija ?
Sad mislim da je ovo više  od osobe do osobe.

Zadnji popravljao koste (28-05-2012 15:52:46)

10

31

Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

Najispraviniji play je CHECK / FOLD.

Bet ne dolazi u obzir jer nas calla puno više handova od kojih smo slabiji, nego od kojih smo bolji. Zato je najbolji CHECK.
Sad je pitanje da li c/r, c/c ili c/f.

Raise nema smisla jer J i jače teško da će foldati.
Call nije dobar jer beatamo samo blef, a nema dovoljno blefova u njegovom range-u. Blokiramo KQ draw, 98 je došlo kao i backdor FD.  Večina drawova koji su missali, ili imaju par ili mogu čekirati jer imaju showdown value.
Zato je CHECK / FOLD najbolja opcija.

Kad sam vidio hand, prva pomisao mi je bila da je najbolji play check/call. Ali kad sam bolje razmislio i pogledao handove koji betaju za value i missane drawove (za koje sam mislio da ih ima puno više), skužio sam da je ipak c/f najbolja opcija.

00

Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

Nema teorije da je c/f najbolji play ovdje.
Kad bi on znao da ti c/f ovdje QQ unistio bi te.
Kad bi znali da ce svaki put checkb i odustat sa drawowima,da nikad nece pretvarat 10x ili 99 u blef onda bi c/f bio dobar.
Ovako nebi nikad c/f.

21

33

Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

croman19 napisao:

Kad bi on znao da ti c/f ovdje QQ unistio bi te.

Kak će to znat? Kaj vidi mi hand dok foldam?

croman19 napisao:

Kad bi znali da ce svaki put checkb i odustat sa drawowima,da nikad nece pretvarat 10x ili 99 u blef onda bi c/f bio dobar.
Ovako nebi nikad c/f.

Pa nisam ni napisao da će svaki put odustat, ali ima puno više valuehandova u range-u, nego drawova koji će betat. I ne kuzim zašto bi Tx pretvarao u blef. Najčešće je dobar, a calla ga sve što je jače.

00

Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

roba59 napisao:
croman19 napisao:

Kad bi on znao da ti c/f ovdje QQ unistio bi te.

Kak će to znat? Kaj vidi mi hand dok foldam?

croman19 napisao:

Kad bi znali da ce svaki put checkb i odustat sa drawowima,da nikad nece pretvarat 10x ili 99 u blef onda bi c/f bio dobar.
Ovako nebi nikad c/f.

Pa nisam ni napisao da će svaki put odustat, ali ima puno više valuehandova u range-u, nego drawova koji će betat. I ne kuzim zašto bi Tx pretvarao u blef. Najčešće je dobar, a calla ga sve što je jače.

Pa ako to radis stalno moguce da ce skuzit da to radis sa jakim handovima.
Nema bas puno valuehandova po meni.Do rivera rejza sve jake handove osim J.Znaci jedini valuehandovi u rangeu su mu Jx i backdoor flush.
Kako ga calla sve jace na riveru ako mu foldas QQ?

00

35

Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

croman19 napisao:

Kako ga calla sve jace na riveru ako mu foldas QQ?

I sam si rekao da nezna još da mu to folda. Kad me skuži da foldam, mogu se i ja adjustat pa počet callati.

00

36

Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

Kako ga calla sve sto je jace? Ti ocito ovdje nemas c/c range jer c/f QQ-AA, betas Jx.
On ne zna da c/f QQ, ali moze znat da nemas c/c range i tako te unistit. Valjd je to croman mislio

Edit: sporo pisem...

Zadnji popravljao Tilt (28-05-2012 20:01:55)

00

Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

roba59 napisao:
croman19 napisao:

Kako ga calla sve jace na riveru ako mu foldas QQ?

I sam si rekao da nezna još da mu to folda. Kad me skuži da foldam, mogu se i ja adjustat pa počet callati.

I tebi je tesko skuzit kad je on skuzio da ti uvijek foldas kad chekiras ovdje.

00

Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

Tilt napisao:

Kako ga calla sve sto je jace? Ti ocito ovdje nemas c/c range jer c/f QQ-AA, betas Jx.
On ne zna da c/f QQ, ali moze znat da nemas c/c range i tako te unistit. Valjd je to croman mislio

Edit: sporo pisem...

yup

00

39

Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

croman19 napisao:
roba59 napisao:
croman19 napisao:

Kako ga calla sve jace na riveru ako mu foldas QQ?

I sam si rekao da nezna još da mu to folda. Kad me skuži da foldam, mogu se i ja adjustat pa počet callati.

I tebi je tesko skuzit kad je on skuzio da ti uvijek foldas kad chekiras ovdje.

Ne kažem da nije... Ali ti kažeš da je njemu lako skužit da foldam QQ, pa sam napisao kontra argument.

00

40

Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

Tilt napisao:

Kako ga calla sve sto je jace? Ti ocito ovdje nemas c/c range jer c/f QQ-AA, betas Jx.
On ne zna da c/f QQ, ali moze znat da nemas c/c range i tako te unistit. Valjd je to croman mislio

Edit: sporo pisem...

Tjedan dana je stajao hand i nisi ponudio rješenje. Ne kužim kako to da tjedan dana nisi znao kak odigrati, a sad znaš kako NE odigrati.

Kako nemam c/c range. Jx nema potrebe betati, a neću ga foldati.

01

Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

roba59 napisao:
croman19 napisao:
roba59 napisao:

I sam si rekao da nezna još da mu to folda. Kad me skuži da foldam, mogu se i ja adjustat pa počet callati.

I tebi je tesko skuzit kad je on skuzio da ti uvijek foldas kad chekiras ovdje.

Ne kažem da nije... Ali ti kažeš da je njemu lako skužit da foldam QQ, pa sam napisao kontra argument.

Da al nisam napisao da mu je lako samo sam rekao ako zna da ti foldas tu QQ onda ce te moci lako unistit.Ali ako se dogodi 3,4 puta ovakva situacija ti ces uvijek ovdje c/f osim kad imas Jx i jace i onda ce vjerojatno skuzit da cesto(100%) kad chekiras river da foldas.

00

42

Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

ahahah smiri se
nema potrebe pisat kad znam da ce tocan odgovor bit c/f.

EDIT: I uopce nisam komentirao ovaj hand, nego cinjenicu da sam mislio da nemas c/c range.

Zadnji popravljao Tilt (28-05-2012 20:17:57)

00

43

Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

croman19 napisao:

Da al nisam napisao da mu je lako samo sam rekao ako zna da ti foldas tu QQ onda ce te moci lako unistit.Ali ako se dogodi 3,4 puta ovakva situacija ti ces uvijek ovdje c/f osim kad imas Jx i jace i onda ce vjerojatno skuzit da cesto(100%) kad chekiras river da foldas.

Pa o protivniku znamo samo da je regular, što znači da se nije stiglo desiti da folda 3,4 puta na ovakvom boardu QQ. Pitanje je bilo za ovu konkretnu situaciju, a ne za 10 situacija za redom s istim protivnikom. Normalno da je moguće da bude kasnije drukčiji play bolji od ovog, kad dobijemo više info-a o protivniku.

00

44

Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

Tilt napisao:

ahahah smiri se
nema potrebe pisat kad znam da ce tocan odgovor bit c/f.

Očito nisi znao kad nisi napisao...  yikes
Pišeš svugdje sve i svašta, tako da sumnjam da nebi ovdje odgovorio da si znao.

00

Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

roba59 napisao:
croman19 napisao:

Da al nisam napisao da mu je lako samo sam rekao ako zna da ti foldas tu QQ onda ce te moci lako unistit.Ali ako se dogodi 3,4 puta ovakva situacija ti ces uvijek ovdje c/f osim kad imas Jx i jace i onda ce vjerojatno skuzit da cesto(100%) kad chekiras river da foldas.

Pa o protivniku znamo samo da je regular, što znači da se nije stiglo desiti da folda 3,4 puta na ovakvom boardu QQ. Pitanje je bilo za ovu konkretnu situaciju, a ne za 10 situacija za redom s istim protivnikom. Normalno da je moguće da bude kasnije drukčiji play bolji od ovog, kad dobijemo više info-a o protivniku.

Ne znam.Tesko mi je c/f ovo.

00

46

Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

Hand je u 'Malim limitima' pa je vjerojatno bio cilj da ljudi razmisljalju koji je villanov range i njegov line sa tim rangeom (tj. s cim calla/folda/raisa/ch behinda) i ovisno o tome koji je najbolji play sa nasim handom.. tako da nije bitno dali imamo ili nemamo c/c range i dali smo exploitable jer nas nema tko exploitat  big_smile

when you feel like quitting think about why you started..
10

Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

roba59 napisao:

moguće da bude kasnije drukčiji play bolji od ovog, kad dobijemo više info-a o protivniku.

+1,protiv nepoznatog igraca uvijek zelim uzet sto jednostavniji line jer nemam nikakav temelj za slozeniju opciju.

00

Re: Ruka tjedna (21.-27.05)

Ja u takvoj sitauciji kad ne znam dal c/c ili c/f hand znam b/f cca 1/3-1/2 pota protiv unknown rega. Cisto da "kupim" informaciju i ne kazem kasnije: jbmu trebao sam callat/foldat  big_smile

Inace +1 za c/c.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00