326

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

ne trebas

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

327

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

koliko treba vremena da sidne lova sa mb na devizni?

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Meni u prosjeku traje 3 dana! A i pise ti kod njih prilikom isplate da traje 2-5 radnih dana!

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Renatto888 napisao:

Meni u prosjeku traje 3 dana! A i pise ti kod njih prilikom isplate da traje 2-5 radnih dana!

To kada povlacis na VIZU ili bas preko bank withdrawal?

Imam pitanje. Povukao sam u petak novce bas preko bank transfera i jucer navecer sam dobio mail od mb da je withdrawal processed.
Koliko treba da sjedne? Ce sjest do cetvrtka?

Nisam dugo vukao bas preko bank transfera pa nisam siguran koliko traje a malo mi hica pa ono da si znam planirat.

Hvala

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

stigla lova smile

00

331

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Blokiran mi je MB, za deblokadu trebam uplatiti preko banke, jel netko uplacivao na taj nacin, kolike su provizije?

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

preko pbz ebankinga sam to radio vise puta i 30kn ti je provizija a u banci ovisi od 60-110kn

00

333

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Meni su u banci uzeli oko 100kn

00

334

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Da li banke ili država provjeravaju isplate (većih iznosa od 1k€)sa moneybookersa na devizni, u smislu da bi oporezivali ili nešto slično?

00

335

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

When attempted to verify this credit/debit card, you inserted the incorrect verification amount on 3 occasions. In order to make another attempt to verify this credit/debit card you must make an upload via bank transfer. This is your ONLY option to make another verification attempt.

kako da riješim ovo? i što uopće znači taj " verification amount "? gdje to piše?

00

336

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Jel to ono kad ti skinu neki random iznos izmedju 0.01-2.99 pa ti moras upisati koji je?

Ako je to,onda moras pricekati koji dan od kad ti skinu jer prvih 2-3 dana ce ti na netbankingu ili u banci pisati da ti je skinuto npr. 1.01,a ti ces upisivati i nece biti tocno i nakon tih par dana ce ti doci neki drugi iznos i taj ce biti pravi.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

337

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

da,to je to...sad mi je na računu na MB  -2.47 E.
Problem je u tome što kada uplaćujem sa tekućeg na MB,traži me da upišem taj iznos,ako ga ne upišem ,ne mogu uplatit novce onda.
Iša san tri puta napamet upisivat i poslali su mi ovo onda.

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Gotovo onda tri puta si isao i sada jbga. Javi se supportu i objasni im situaciju. Vjerojatno da ce te pitat neki dokument da posaljes ili nesto pa ce ti verificirati karticu ili kao sta pise bank transfer ti je opcija...
Ako imas pbz kosta te oko 4,5eur ako radis preko ebaninga doznaku...

Zadnji popravljao masterboy (05-05-2013 19:55:16)

00

339

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

probat ću tako onda,javit se suportu,pa tako riješit...u erste sam...
zahvaljujem

00

340

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Koliko moneybookersu obično treba da odgovore na uploadane dokumente. Poslao sam im u petak preko opcije na njihovoj web stranici, nakon što su tražili, i još uvijek nije stigao nikakav odgovor

00

341

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

AKs napisao:

Koliko moneybookersu obično treba da odgovore na uploadane dokumente. Poslao sam im u petak preko opcije na njihovoj web stranici, nakon što su tražili, i još uvijek nije stigao nikakav odgovor

recimo 3-4 radna dana ali vikend je bio pa se to produzi...mislim da ce ti sutra javiti

00

342

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Hvala na odgovoru.
Ok onda, malo sam bio zabrinut jer piše da ukoliko mi u 21 dan odkad su poslali mail ne potvrde račun, onda mi zatvaraju račun itd. Još uvijek nisu odgovorili ništa, valjda sam navikao na profisionalnost i ažurnost pokerstarsovog supporta pa mi ovo sve izgleda jako sporo. Probao sam čak i nazvati onaj broj koji im je na stranici ali mi javlja nepostojeći broj, ne znam jel stvar u tome da možda mobitelom ne mogu zvati u inozemstvo ili stvarno ne radi taj broj za customer service. A ništa pričekati ću još par dana, valjda će stići odgovor

00

343

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Jel se smije imati 2 MB accounta na 2 razlicite osobe ako se koristi s istog IP-a?
(pod pitanje - jel se smije raditi transakcija da se ulogiras s jednog, prebacis novce na drugi i onda ulogiras na drugi i radis dalje normalno..?)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

mozes ako je sve cisto i ako stvarno
imas samo 2acc a ne 40 smile) . najbitnije je da odmah verificiras i jedan i drugi pa tako smanjis rizik lockanja acc.

sta je problem promijenit ip adresu na ruteru? za to ti treba mozda 2min....
i mislim da nije problem izbrisati cache i cookieve te lso koji flash pusta....
izgubis 2min

poz

00

345

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Brat i ja imamo moneybookers account i nikad nam nisu pravili probleme. U jednom momentu su nam trazili da verifikujemo accounte i to je sve. Stalno smo prebacivali pare sa jednog na drugi i nikad nam nisu zadavali probleme.

00

346

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Kako dobiti MB u više valuta?
Tu sam jos citao o threadovima i kako sam shvatio, sa Moneybookers VIP mozes imati vise valuta (a za to moras napraviti 2000€ transakcije u mjesec dana).
Eh, ali ovdje sada čitam i vidim: https://www.skrill.com/vip/benefits/ da ovaj osnovni MB VIP status nema ništa pod ''Multi-currency account'' nego tek pod Silver statusom piše: +1
Jel ima netko iskustva s multi-currency MB-om i o tome kako ga dobiti?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Pa po tome se ravnaj. Sad ne znam što će biti s starim članovima koji ne ostvare te zahtjeve, da li će im se jedan account ukinuti i prebacit lova na drugi ili što...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

348

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Rexonja napisao:

Kako dobiti MB u više valuta?
Tu sam jos citao o threadovima i kako sam shvatio, sa Moneybookers VIP mozes imati vise valuta (a za to moras napraviti 2000€ transakcije u mjesec dana).
Eh, ali ovdje sada čitam i vidim: https://www.skrill.com/vip/benefits/ da ovaj osnovni MB VIP status nema ništa pod ''Multi-currency account'' nego tek pod Silver statusom piše: +1
Jel ima netko iskustva s multi-currency MB-om i o tome kako ga dobiti?

Ovo je tocno, moras imat Silver da dobijes jos jedan account sa drugom valutom...

00

349

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Koliko obično treba da lova povučena sa Moneybookersa (preko kartice,VISA electron u USD, Splitska banka) sjedne na račun ? Jel' inače ide brže ako se ide na bank transfer? Inače, povukao novce 20.12. i sad više nisam siguran gdje ću i kako za Novu godinu  big_smile

Please note: Upon receiving your credit card withdrawal request, it is immediately processed by Skrill (Moneybookers). Depending on your credit card company it may take up to 1 month to show on your statement. We are therefore unable to investigate or put a trace on the payment until 7 days after your request.

I koliko je ovo ozbiljno? Jel' to stvarno zna potrajat mjesec dana?

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Po meni tebi lova uopce ne kasni! Koliko znam, treba 2-5 radnih dana, a uhvatio te vikend i ovi Bozicni blagdani! Mozda ti vec sutra stigne!

00