Tema: NoiQ rakeback

Jel se nesto mjenjalo ovaj tjedan sto se tice 30% rakeback-a? Imao sam 183.5€ rake-a zadnjih tjedan dana, a 30% od toga je 55.05€! Meni je doslo 43.62€! S obzirom da igram microse izgleda kao da su izostavljena citava dva dana! Do sada je uvijek bilo tocno skoro u cent....

00

Re: NoiQ rakeback

Meni sjelo 6€ manje

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

Re: NoiQ rakeback

Pošaljite mi nickove na PM pa ćemo pitati managera..

00

Re: NoiQ rakeback

Jel ima kakav odgovor?

Renato jesi ti dobio nagradu od Low Limits Race III? Piše da bi trebali isplatit u roku od 3 dana, ali meni ništa nije sjelo...

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

Re: NoiQ rakeback

Nisu nam još odgovorili... Bio je vikend pa im malo duže treba.

00

Re: NoiQ rakeback

7-karti pastuh napisao:

Jel ima kakav odgovor?

Renato jesi ti dobio nagradu od Low Limits Race III? Piše da bi trebali isplatit u roku od 3 dana, ali meni ništa nije sjelo...

Od 23.5. nista nije refreshano...vikend kod njih sve totalno uspori...nadam se da ce brzo doci na radnu temperaturu i primiti se posla!

00

Re: NoiQ rakeback

Odgovor iz NoiQ Pokra:

Not sure if this was answered already but checked them all and they all received their RB correctly. They are cashing them out as VIP Loyalty from their Bonuses tab in their Back office, maybe they don’t know it’s called VIP Loyalty.

00

8

Re: NoiQ rakeback

smijesno

http://i.imgur.com/eRKM3.png

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: NoiQ rakeback

Iskreno, malo mi je smijesan ovaj njihov odgovor. Stvar je vrlo jednostavna, svaki dan si vodim evidenciju koliko rake napravim, ne preko HM-a nego pomocu bodova koji mi pisu u lobby-u sto znaci da je stanje rake-a koje biljezim tocno...
U tom periodu, za isplatu rake-a u petak 25.5. skupio sam tocno 367 VIP sto je 183.5€ rake-a (u HM-u pise 184.21€, znaci obje evidencije se poprilicno poklapaju), a 30% od toga je 55,05€, a ja sam dobio 43.62€ sto je razlika od 11.43€!

Nije uopce lova zbog koje treba dizati paniku, ali me zivcira ta njihova recenica: "they all received their RB correctly" kada znam da nisu u pravu! Ovo je 1. put da se moja racunica ne poklapa sa njihovom, a uz sve imam i dokaze koliki rake sam napravio u tom tjednu!

Nadam se da u iduci petak nece opet ovako zabrljati!

00

Re: NoiQ rakeback

Meni se skoro nikad ne poklapa uvijek mi se cini da me sjebu za par €, al eto nije neka lova pa nisam iso racunat i provjeravat sve. Mislio sam da HEM tracka krivo, mada bi po tome trebalo ici u moju korist ak mi izostavlja neke ruke...

Jednput su me sjebali tak da su me izbacili iz enduranca zadnji dan u mjesecu, mada sam po HEM-u zadovoljio sve uvijete, a odgovor na mail u vezi toga nisam dobio.

Renatto888 napisao:

Nadam se da u iduci petak nece opet ovako zabrljati!

+1

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

11

Re: NoiQ rakeback

Probajte svaki posebno kontaktirati njihov support, možda će onda detaljnije ići provjeravati.

00

Re: NoiQ rakeback

Ja im upravo pisem mail da jos jednom provjere svoju racunicu! Preporucujem i svima ostalima koji su imali problema sa RB-om da to ucine....pretpostavljam da ce vise prituzbi imati bolje djelovanje!

00

Re: NoiQ rakeback

Danas sam dobio 11.8€ RB-a vise nego sam trebao pa zakljucujem da su ispravili pogresku od proslog tjedna!

Jesu li i vama ostalima poslali zaostatke?

00

Re: NoiQ rakeback

Jesam dobio 3€ vise nego bi trebao, tak da su polovično ispravili  lol . Valjda se neće sad ponavljat...

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

15

Re: NoiQ rakeback

dobio takoder

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00