Tema: SNGwiz vs. Icmizer

Da li ima netko tko koristi SNG wiz,a da je probao i Icmizer (http://www.pokericmcalculator.com)?

Zanima me slicnost/razlika izmednju ova 2 alata buduci da ja nisam nikad radio na SNG wizardu. Ustvari,zanima me da li je uopce potreban SNGwiz kad postoji Icmizer koji je free...?

Pa ako netko ima volje da iznese svoja iskustva...Hvala!

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

2

Re: SNGwiz vs. Icmizer

Zar nitko?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

3

Re: SNGwiz vs. Icmizer

icmizer se cini bolji jer ima adjusted rangeve, u sngwizardu toga nema

00

Re: SNGwiz vs. Icmizer

Bile napisao:

Ustvari,zanima me da li je uopce potreban SNGwiz kad postoji Icmizer koji je free...?

jesi siguran u ovo?

sa icmizer sajta:

For Guest Users ICMIZER is limited to a single calculation per day. After you complete the registration process and log in, you will be able to perform 3 free calculations per day...

Imaju 3 oblika MJESEČNE pretplate, s ovim najeftinijm, nakon godinu dana košta isto koliko i Wiz, a nakon toga i skuplje...

No, da, to što je Pajk spomenuo, nemogućnost definiranja custom rangeova je problem koji Wiz vuče od početka i nevjerojatno je da još nije riješen...navodno će nova major vezija progama nuditi tu mogućnost...

Zadnji popravljao blixa123 (31-05-2012 14:59:10)

00

5

Re: SNGwiz vs. Icmizer

Vidis,nisam uopce primjetio to...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: SNGwiz vs. Icmizer

Sng solver uvodi ubrzo unrestricted rangeove. Po meni daleko najbolji software jer ti odmah baci equilibrium rangeove pa je lakse podesavati i imas future ev za jednu rundu kaj bude lik isto začas promijenil na više. Ja kombiniram solvera i icmizer, icmizer ima ev za raise call i slicne pizdarije.

00

Re: SNGwiz vs. Icmizer

na 2+2 imas thread u kojem je na 12 stranica sve objašnjeno što se tiče ICMizerja i zašto je bolji od SNGwiz i tako od SNG Power Tools. Thread je počet od autora software-a al dobro, argumenti nisu loši. Ja sam koristio sve 3 i šta se tiče mene, ICMizer ftw. Evo ti link i ak ti ne ide ingleski pitaj, pa da vidimo kolko smo naučili smile http://forumserver.twoplustwo.com/168/f … c-1098999/

10