Tema: ClubWPT - Never lose a dime...

ClubWPT
Muči me me ClubWPT, stoga molim za pomoć.

Ono što znam je da za 20 dolara, tj oko 100 kuna mjesečno možeš biti VIP, no zanima me sljedeće :

1.Možemo li mi iz hrvatske biti VIP
2.Imaju li oni svoj poker softwarea
3.Mogu li se osvajati novčane nagrade, ne samo sateliti
4.Dođu li što novčani turniri pošto se plaća članarina?
5.Može li se bilo kad prestati s VIP članarinom
6.Može li se igrati ako nisi VIP

Ima li tko od vas iskustva, ako da, dajte mi savjete o dobrim i lošim stranama učlanjenja. Čini mi se dobro. Vraćam se pokeru, prošle sam godine imala oko 21 tisuću kunu profita. Krenula sam s freerollovima, a uplaćivala sam jako rijetko, tek nekoliko puta minimum na poker770, i to zbog cash machinea. Sve sam to zaradila na sićama od turnira, maksimum 10 dolara.

Katastrofalni nizovi koji su započeli krajem prošle i početko nove godine razljutili su me do te mjere sam sam počela sumnjat u regularnost svega ovoga, a nakon dosta velikog odmora koji sam uzela nakon što sam došla na nulu na poker računu, i tek pokoje malog povremenog turnirčića gušta radi u međuvremenu, želim krenuti s nećim svježim i novim za mene.

Imače nikada nisam imala više od 30-40 funti na računu jer sam sve iznad redovito skidala. Trebala mi je uvijek lova pa nisam radila ono što sam trebala kada se radi o bankroll managmentu.

thnx

Molim da me upoznate s ovim.

00

2

Re: ClubWPT - Never lose a dime...

treba igrat zima ce, drva poskupila

40

Re: ClubWPT - Never lose a dime...

bravo

00

Re: ClubWPT - Never lose a dime...

mene zanimaju stranice s mjesečnom članarinom, ako ima koja dobra. vidjeh sad da clubWPT ime restrikcije prema HR i prema hrpi ostalih zemalja... dajte neko drugo ime s tim sistemom ako znate

00

Re: ClubWPT - Never lose a dime...

Katastrofalni nizovi koji su započeli krajem prošle i početko nove godine razljutili su me do te mjere sam sam počela sumnjat u regularnost svega ovoga

znam kako ti je, antikristi i masoni, komunisti ovi oni, često šire sotonske fraze, da te poraze! i da ne možeš vadit za drva

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
11