Tema: mwanje

evo opet mene sa nekim "projektićom" tongue ..
Dakle, pošto trenutno nemam mogućnosti izdvojiti neku veću svotu novaca za poker (jer nemam stalnih prihoda),
a kako trenutno imam mnogo slobodnog vremena ( završila škola ) odlučio sam malo ubiti vrijeme i pokušsati skupiti neki ozbiljniji roll..

Cilj mi je postati reg na hu sng hyper turbosima..tamo je veoma velika varijanca i bilo bi dobro igrati sa 100buyinova, ali nebi pocinjao sa onim microsima nego sa min. $7 buyin..jer je rake preevelik..
..znači trebalo bi mi nekih $700  roll

..pa sam si ja mislio ovako nešto

početni roll : $10  big_smile

level 1 : $0.50 sng ( 45+90 man)
level 2 : $1 sng 90man + $1.5sng 45man + $1.5sng 18man ( njih bi poceo igrati sa nekih $70 )
level 3 : $3.5 hu sng hyper turbo ( početak sa 40buyinova = $140 )
level 4 : $7 hu sng hypet turbo ( 40buyinova = $280 )
level 5 : nadati se da ce me opaliti pozitivna varijanca, skupiti fin roll $7 hypere

http://youtu.be/uCg2BoKiuOM

btw..jel zna netko kako gdje mogu skinuti crackanu verziju HM koja ispravno radi..ako tko zna molio bi da mi posalje PM  wink

00

Re: mwanje

Sretno s projektom, mozes si skinut besplatno PT4 ako zelis jer je u beta testiranju smile

Yes, but have much do you lose?!?
00

Re: mwanje

dns sam odigrao nekih 30ak komada....sve u svemu, dosta su lagani i 45 i 90 man..ali treba imati i malo srece jer je ipak to dosta velik field s punooo loših igraca...
http://www.easilysharing.com/images/31365641961412200232.png

00

Re: mwanje

sretno s projektom

00

Re: mwanje

Samo pravi sto veci volume na tim microsima tongue

Poker is life!
00

Re: mwanje

glgl

00

Re: mwanje

Sretno! Lijepo kaj imas takvu volju ali mislim da ti se vise isplati tak nekaj radit honoralno i zaradit za tjedan dana 150$ i onda mozes pun brze nest konkretno napravit!

00

8

Re: mwanje

BuffaloBill44 napisao:

..ali treba imati i malo srece jer je ipak to dosta velik field s punooo loših igraca...

mislim da ti treba puno vise srece protiv boljih igraca nego protiv losijih

Rodman napisao:

Sretno! Lijepo kaj imas takvu volju ali mislim da ti se vise isplati tak nekaj radit honoralno i zaradit za tjedan dana 150$ i onda mozes pun brze nest konkretno napravit!

u potpunosti se slazem

00

Re: mwanje

hvala svima na lijepim zeljama..

trenutni roll je oko $45 ( nesto sitno profita , vecina je od neiskoristenih FPP-a  wink )
to mi je sada 30buyinova za $1.5sng 9+6 man..koje bi sada poceo igrati..cine mi se dosta dobri ( zabavni  tongue )...
sa vremenom kako roll bude rastao, pocet cu ubacivati i 18, 45, i 90 man sngs..

..i prvotno mi je plan bio igrati husng hyper turbose..ali mislim da bi se mogo presaltat na sng 9-90man....
cini mi se da se moze imati puno veci ROI na njima..da je varijanca manja..i da je puno veci RB.. ( npr. na $3.5 9man sng se bez problema moze biti gold star..)

....idem sada sa 9+6 man sng $1.5 pa cemo dalje viditi.. smile

00