Tema: flash player crko

Imam problem koji je počeo jučer. Na jednoj stranici mi nije radio (mislio sam da je do njih), a danas crko skroz. Otvori mi poker klijenta skroz praznog. Imam samo okvir.

Ispraznio sam cashe od playera, maknuo stari i stavio novi i opet ne radi. Ima tko ideju što bi to moglo biti?? Jel uopće stvar u flash playeru?

Imam win7 i koristim firefox.

00

Re: flash player crko

chvarkesh napisao:

Imam problem koji je počeo jučer. Na jednoj stranici mi nije radio (mislio sam da je do njih), a danas crko skroz. Otvori mi poker klijenta skroz praznog. Imam samo okvir.

Ispraznio sam cashe od playera, maknuo stari i stavio novi i opet ne radi. Ima tko ideju što bi to moglo biti?? Jel uopće stvar u flash playeru?

Imam win7 i koristim firefox.

to ti se pocelo pojavljivat nakon updatea firefoxa?

ima san isti problem.

Meni je ovo pomoglo (na dnu stranice):

http://forums.adobe.com/thread/1018071?tstart=0

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: flash player crko

zamorano11 napisao:
chvarkesh napisao:

Imam problem koji je počeo jučer. Na jednoj stranici mi nije radio (mislio sam da je do njih), a danas crko skroz. Otvori mi poker klijenta skroz praznog. Imam samo okvir.

Ispraznio sam cashe od playera, maknuo stari i stavio novi i opet ne radi. Ima tko ideju što bi to moglo biti?? Jel uopće stvar u flash playeru?

Imam win7 i koristim firefox.

to ti se pocelo pojavljivat nakon updatea firefoxa?

ima san isti problem.

Meni je ovo pomoglo (na dnu stranice):

http://forums.adobe.com/thread/1018071?tstart=0

Hvala dečki na savjetima, ali nisu pomogli. Brisanje cookiesa mi je bio jedan od prvih pokušaja rješavanja problema.

Nemam problema sa youtubeom, ali sve ostalo ne radi. Sad sam probao i flash10 i pojavljuje mi se isti problem. Nema te verzije koja bi mi sad radila. Smrdi mi da je nešto u konfiguraciji kompa. Sve je počelo od kad se FP updateao na ovu novu 11.xy verziju...

Istina, sada kada sam stavio stariju verziju flasha, radi mi u IE, ali firefox je banana i dalje, da ne govorim da mi poker client također ne radi, a to mi je najbitnije.

00

Re: flash player crko

Rješeno. Našao neku podverziju koja mi sad radi.

00