51

Re: Robert - fakker11, roba59

croman19 napisao:

1.Koji ti je najvazniji trenutak u poker karijeri?
2.Kad bi se preselio iz Hrvatske u koju drzavu bi otisao?
3.Jel ti ide na zivce stalno odgovarati ljudima na pitanja o pokeru(odgovori iskreno)
4.Jel se isplati drzati site kao sta je ovaj,jel te placaju za rad na ovom site-u.
5.Jel ti poker dosadan(odgovori iskreno)
6.Starije illi mlade zene?
7.Bojana Gregoric ili Vlatka Pokos
8.Thompson ili Hladno Pivo
9.Dinamo ili Hajduk

1. Splitanje 160$ što je Marko osvojio.
2. Nemam pojma... švedsku?? big_smile
3. Kad me uživo pitaju često mi je muka. Na forumu samo kad netko postavi po x-ti put isto pitanje.
4. Naravno da se isplati.
5. Kad moram grindati onda da, kad igram jer mi se da igrati, onda ne.
6. mlade
7. neznam
8. Hladno Pivo
9. Nijedno ni drugo...

00

52

Re: Robert - fakker11, roba59

Ljava napisao:

Još 2: kažeš da živiš sa curom a dugoročan plan ti je kupiti stan. Dakle, živiš u podstanarstvu?
Povezano sa ovim pitanjem slijedi: Ako sam dobro shavtio preko foruma, kupio si audi a5 od more more-a? Ako da, koliko si ga platio?
Ne moraš odgovoriti naravno, ali mislim da shvaćaš poveznicu...?

Da, podstanar.

Da, od njega sam kupio. Nečemo o ciframa, ali imao sam dobru ponudu jer nisam morao sve odjednom platiti. Shvačam poveznicu. Ali kad sam ga kupovao, živio sam kod staraca i nije mi padalo na pamet se odseliti (jer s time dolaze novi problemi). Isto kao što sam rekao, bila je dobra ponuda. Za stan treba dosta love, a kredit nemogu uzet. A i neću jer će mi kamata iznositi koliko i kredit.

00

Re: Robert - fakker11, roba59

roba59 napisao:
croman19 napisao:

1.Koji ti je najvazniji trenutak u poker karijeri?
2.Kad bi se preselio iz Hrvatske u koju drzavu bi otisao?
3.Jel ti ide na zivce stalno odgovarati ljudima na pitanja o pokeru(odgovori iskreno)
4.Jel se isplati drzati site kao sta je ovaj,jel te placaju za rad na ovom site-u.
5.Jel ti poker dosadan(odgovori iskreno)
6.Starije illi mlade zene?
7.Bojana Gregoric ili Vlatka Pokos
8.Thompson ili Hladno Pivo
9.Dinamo ili Hajduk

1. Splitanje 160$ što je Marko osvojio.
2. Nemam pojma... švedsku?? big_smile
3. Kad me uživo pitaju često mi je muka. Na forumu samo kad netko postavi po x-ti put isto pitanje.
4. Naravno da se isplati.
5. Kad moram grindati onda da, kad igram jer mi se da igrati, onda ne.
6. mlade
7. neznam
8. Hladno Pivo
9. Nijedno ni drugo...

Nemoj u Svedsku.Jedina dobra stvar s Svedskom jest da imaju najljepse 30+ zene na svijetu.

00

54

Re: Robert - fakker11, roba59

croman19 napisao:

Nemoj u Svedsku.Jedina dobra stvar s Svedskom jest da imaju najljepse 30+ zene na svijetu.

a on voli mlađe big_smile

Pa kud Švedska - obično kada nekog pitaš mlađeg fdje bi  se preselio u koju zemlju .. svi kažu Amsterdam big_smile (grad)

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

55

Re: Robert - fakker11, roba59

neznam, meni skandinavija, a i opcenito sjever, totalno rula.

00

56

Re: Robert - fakker11, roba59

roba59 napisao:

Da, od njega sam kupio. Nečemo o ciframa, ali imao sam dobru ponudu jer nisam morao sve odjednom platiti. Shvačam poveznicu. Ali kad sam ga kupovao, živio sam kod staraca i nije mi padalo na pamet se odseliti (jer s time dolaze novi problemi). Isto kao što sam rekao, bila je dobra ponuda. Za stan treba dosta love, a kredit nemogu uzet. A i neću jer će mi kamata iznositi koliko i kredit.

Slažem se da ne treba o ciframa, nisu takve stvari za forum.

Razumijem u potpunosti tvoj stav oko kredita jer sam radio u banci pa i znam o čemu pričaš.

Ne slažem se jedino oko toga da si kupio takav auto a nemaš ni riješeno stambeno pitanje. To mi je malo smiješno...
Meni osobno bi bio bed voziti takav auto a da nemam svoj stan. Koliko god povoljno da si dobio taj auto, znamo dobro koliko on košta
pa makar i "povoljan polovni"  smile Mislim da je puno bolje ulagati u nekretnine i zemljišta nego u pokretnine  big_smile Da se razumijemo, i ja bi takav auto jer je odličan, ali uz stan a ne bez njega...

E da, nemoj ovo shvatiti kao neki napad, ali eto, malo mi je to zasmetalo iako ne znam zašto kada me se to ne tiče. Otvorio si ovaj topic pa je logično da bude i malo "negativne" paljbe...

00

57

Re: Robert - fakker11, roba59

Ljava napisao:
roba59 napisao:

Da, od njega sam kupio. Nečemo o ciframa, ali imao sam dobru ponudu jer nisam morao sve odjednom platiti. Shvačam poveznicu. Ali kad sam ga kupovao, živio sam kod staraca i nije mi padalo na pamet se odseliti (jer s time dolaze novi problemi). Isto kao što sam rekao, bila je dobra ponuda. Za stan treba dosta love, a kredit nemogu uzet. A i neću jer će mi kamata iznositi koliko i kredit.

Slažem se da ne treba o ciframa, nisu takve stvari za forum.

Razumijem u potpunosti tvoj stav oko kredita jer sam radio u banci pa i znam o čemu pričaš.

Ne slažem se jedino oko toga da si kupio takav auto a nemaš ni riješeno stambeno pitanje. To mi je malo smiješno...
Meni osobno bi bio bed voziti takav auto a da nemam svoj stan. Koliko god povoljno da si dobio taj auto, znamo dobro koliko on košta
pa makar i "povoljan polovni"  smile Mislim da je puno bolje ulagati u nekretnine i zemljišta nego u pokretnine  big_smile Da se razumijemo, i ja bi takav auto jer je odličan, ali uz stan a ne bez njega...

E da, nemoj ovo shvatiti kao neki napad, ali eto, malo mi je to zasmetalo iako ne znam zašto kada me se to ne tiče. Otvorio si ovaj topic pa je logično da bude i malo "negativne" paljbe...

Slažem se i ja s time... Jebi ga, mladost, ludost.

00

Re: Robert - fakker11, roba59

ma u autu spavas kaj ti brijes big_smile i sam je reko bio kod starci, mladost ludost sta ces tongue ak ce mu trebat bude prodo auto i kupit ce stan...

00

Re: Robert - fakker11, roba59

1. ides u teretanu ili provodis neki drugi oblik fizicke aktivnosti?
2. da li imas zdrastvenih problema uzrokovanih dugim sjedenjem, radom na kompjuteru itd.
3. koristis neku ergonomsku stolicu?
4. sta najcesce pijes kad ides van?
5. sta pijes i jedes/grickas dok igras?
6. jesi zavrsija faks/pohađaš faks/radis negdi?
7. usporedi sebe sa nekom zivotinjom i objasni zasto bas ta zivotinja?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Robert - fakker11, roba59

1.Koliko dnevno vremena provodis baveci se bilo cime vezanim za poker?
2.Koliko bi provodio otprilike da ne odrzavas ovaj sajt i da samo grindas i unapredjujes igru?
3.Imas li neki hobi?
4. Kuda si sve putovao?
5. Kako si poceo da igras poker? Koliko ti je vremena trebalo da postanes pro? Do kog si limita stigao nakon godinu dana igranja pokera?
6. Omiljeni igrac i zasto?
7. Sta mislis o buducnosti online pokera? Da li ce za recimo 3-4 godine biti slicno stanje sto se tice kvaliteta igraca?

00

61

Re: Robert - fakker11, roba59

7. usporedi sebe sa nekom zivotinjom i objasni zasto bas ta zivotinja?


lol  lol
al ste navalili

Zadnji popravljao GmC (03-02-2010 22:17:44)

00

Re: Robert - fakker11, roba59

GmC napisao:

7. usporedi sebe sa nekom zivotinjom i objasni zasto bas ta zivotinja?


lol  lol
al ste navalili

a gledaj, ja san s razlgom postavia pitanje. ako je tebi smisno..jos bolje smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Robert - fakker11, roba59

Zasto kad se napijes me udaras po ramenu?

00

64

Re: Robert - fakker11, roba59

zamorano11 napisao:

1. ides u teretanu ili provodis neki drugi oblik fizicke aktivnosti?
2. da li imas zdrastvenih problema uzrokovanih dugim sjedenjem, radom na kompjuteru itd.
3. koristis neku ergonomsku stolicu?
4. sta najcesce pijes kad ides van?
5. sta pijes i jedes/grickas dok igras?
6. jesi zavrsija faks/pohađaš faks/radis negdi?
7. usporedi sebe sa nekom zivotinjom i objasni zasto bas ta zivotinja?

1. Išao sam prošle godine od 3. - 7. mjeseca i onda me obaveze zaokupile. Rado bi opet išao, ali fakat nemam sad vremena. Trenutno nemam neku fizičku aktivnost, ali kad bude ljepše vrijeme sigurno ću na tenis ići.
2. nemam
3. da
4. Jacky cola
5. kava, sok, možda neki keksiči...
6. ne
7. big_smile

00

65

Re: Robert - fakker11, roba59

1.Kolko si ''studirao'' poker prije nego si poceo igrati?
2.Jesi li na početku odmah poceo ''dobivati'' il si i gubio?

00

66

Re: Robert - fakker11, roba59

stefans napisao:

1.Koliko dnevno vremena provodis baveci se bilo cime vezanim za poker?
2.Koliko bi provodio otprilike da ne odrzavas ovaj sajt i da samo grindas i unapredjujes igru?
3.Imas li neki hobi?
4. Kuda si sve putovao?
5. Kako si poceo da igras poker? Koliko ti je vremena trebalo da postanes pro? Do kog si limita stigao nakon godinu dana igranja pokera?
6. Omiljeni igrac i zasto?
7. Sta mislis o buducnosti online pokera? Da li ce za recimo 3-4 godine biti slicno stanje sto se tice kvaliteta igraca?

1. Skoro cijeli dan. Čak i kad imam pauzu od igranja, sam na sajtu ili na kavi s frendovima i opet pola te kave prođe uz poker.
2. Prosječno 5-6 sati igra i 1h ostalog...
3. hmmm, pa trenutno nemam vremena za hobi...
4. Johannesbourg, San Remo, Monte Carlo, London, Budimpešta..
5. Uplatio sam lovu na sajt i tak iz zajebancije počeo igrati. Pa neznam točno koliko vremena... Neznam točno trenutak kad sam postao pro. Možda godina dana... Sng od 50$, imao sam roll i za više, ali nije bilo prometa na sajtu na kojem sam igrao.
6. Ribetina koja nema blage veze o pokeru. Zato jer mu je najlakše uzeti lovu. tongue
7. Bit će više regulara, to je sigurno. Pitanje je samo kak će se sve razvijati i kolko će riba biti.

00

67

Re: Robert - fakker11, roba59

moremore napisao:

Zasto kad se napijes me udaras po ramenu?

Neznam, to mi je tik...

00

68

Re: Robert - fakker11, roba59

GmC napisao:

1.Kolko si ''studirao'' poker prije nego si poceo igrati?
2.Jesi li na početku odmah poceo ''dobivati'' il si i gubio?

1. Prvo sam igrao, tek onda počeo "studirati.
2. Gubio sam prvo.

00

69

Re: Robert - fakker11, roba59

Kad ces nas opet lupat po ramenima?

00

70

Re: Robert - fakker11, roba59

Ryan Fee tvrdi:
"You will never get any better playing more than 4 tables. Playing 6-8 you'll make good robotic
decisions if you are a winner in the game. Playing more than 8 you will make mediocre or
crappy robotic decisions. If you want to in the long run get better and make the most money,
play 4 tables. (or less)".
Što misliš o takvoj izjavi kao netko tko grinda 20+ stolova? Što misliš da bi se dogodilo kada bi probao igrati manje stolova, ali na višim limitima - na kojim limitima smatraš da igrači postaju previše dobri a da bi mogao profitabilno igrati više od 4 stola?

00

71

Re: Robert - fakker11, roba59

-dali bi jednog dana podrzao svog sina / kcer da krene putem kojim si ti krenuo? ako ne, zasto?
-kako zamisljas svoj zivot za 5 / 10 godina?

00

72

Re: Robert - fakker11, roba59

Mislim da je zastarjela izjava. Možda se prrije nije dalo učiti tjekom igranja puno stolova.
Ako izvan igre posvetiš nešto vremena za unaprijeđivanje igre, možeš ti igrati 4 ili 20 stolova i isto ćeš moći naučiti.

Igram cijelo vrijeme 20+ stolova i poboljšala mi se puno igra od prije 6 mjeseci recimo.

Kad nešto novo učim, tad ostalo igram robotski, a to što je novo pokušavam što više upotrebljavati dok ne postane robotski.

dabac napisao:

na kojim limitima smatraš da igrači postaju previše dobri a da bi mogao profitabilno igrati više od 4 stola?

Igrao sam nl400 i nl600 i mislim da mogu isto ko i nanonoko igrati (možda s malo manjim winrate-om).

00

73

Re: Robert - fakker11, roba59

mile88 napisao:

-dali bi jednog dana podrzao svog sina / kcer da krene putem kojim si ti krenuo? ako ne, zasto?
-kako zamisljas svoj zivot za 5 / 10 godina?

- da, i to čim prije da već s 18 postane netko u svijetu pokera
- Ne zamišljam ga... Imam planove za 2 god unaprijed i ako se to ostvari super...

00

Re: Robert - fakker11, roba59

- kako objasniti obitelji i prijatelji oko sebe da poker uz pravilan BRM i kontrolu moze biti vrlo profatibilan i zabavn.

- jesi li pomalo ljubomaran na uspjehe svojih kolega proova te radite li side betove

- bi li stejkao igraca poput mene koji je online izgubio 10 x bankroll a s druge strane live  je u plusu, koji se cesto  zeli dokazivvati na vecim limitima igra dobro i nakon natkupa poludi i  igra dok ne busta? a zna koje greske radi....

- recimo da igras i zavrsis session u velikom minusu, kako se nakon toga opustaš? nije bitno igralo se live ili online...

- sto te najvise veseli u tvom poslu?

- jesi li sretna i ispunjena osoba?

- koja je tajna tvoga uspjeha?

- da li planiras igrati 10K main event ove godine?

- da li vise volis vratinu s roštilja ili hobotnicu ispod peke?

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

75

Re: Robert - fakker11, roba59

miroror napisao:

- kako objasniti obitelji i prijatelji oko sebe da poker uz pravilan BRM i kontrolu moze biti vrlo profatibilan i zabavn.

- jesi li pomalo ljubomaran na uspjehe svojih kolega proova te radite li side betove

- bi li stejkao igraca poput mene koji je online izgubio 10 x bankroll a s druge strane live  je u plusu, koji se cesto  zeli dokazivvati na vecim limitima igra dobro i nakon natkupa poludi i  igra dok ne busta? a zna koje greske radi....

- recimo da igras i zavrsis session u velikom minusu, kako se nakon toga opustaš? nije bitno igralo se live ili online...

- sto te najvise veseli u tvom poslu?

- jesi li sretna i ispunjena osoba?

- koja je tajna tvoga uspjeha?

- da li planiras igrati 10K main event ove godine?

- da li vise volis vratinu s roštilja ili hobotnicu ispod peke?

- ja sam svojima tek išao objašnjavati kad sam već imao nekakve rezultate, a i tad su bili malo sumnjičavi

- ne, a betove znamo raditi ali večinom ne u vezi pokera

- ne, live je super easy beatati, a onlime treba jako puno znanja i discipline

- radim što bi radio i inače da sam u plusu ili da ne igram...

- novac

- da

- nema tajne, sve se može pročitati iz knjiga, vidjeti iz videa i sl.

- ne, ali slijedeće vjerojatno da (ako budem SNE)

- ni jedno ni drugo još nisam probao

00