Tema: bugsbunny SCAMMER

samo upozoravam,ako trazi stake da nije pouzdan....500 baceno u vjetar

13

Re: bugsbunny SCAMMER

neki detaji? nije se drzal deala,..?
cinil mi se ok tip..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

3

Re: bugsbunny SCAMMER

ma iskreno pun mi kurac svega ne da mi se objasnjavat,vjerujem da ce on tu sve demanitrati,tako da se meni ne da razglabati......lik je bio odlican,ali od tada je pravo govno,kao i svi koji sjebu zabiju se u misju rupu...

00

Re: bugsbunny SCAMMER

pa ne možeš sam tak  stavit da nije pouzdan lik i optužit ga za scam a ne iznjet nikakve činjenice...
Ja ga osobno znam tako da me ovo baš iznenadilo...

00

5

Re: bugsbunny SCAMMER

eto ako ga znas osobno sigurno ce ti on sve lijepo objasniti i sebe opravdati wink

00

6

Re: bugsbunny SCAMMER

ako ti se ne da objašnjavati, onda nisi trebao ni otvarati topic

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
10

Re: bugsbunny SCAMMER

objasni ili obrisi topic.. svatko moze onda otvarati teme takve...

žao je svima ako si scaman ali daj objasni!

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
20

Re: bugsbunny SCAMMER

lolčina, sad si ti ispo truba - pa lijepo napiši šta je napravio i pusti da ljudi sami zaključe dal je dotični scamer i djubre smile

Zadnji popravljao iAcesHigh (20-06-2012 22:25:16)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: bugsbunny SCAMMER

moze neki link ili nesto?

profy napisao:

tako da se meni ne da razglabati.....

izvoli objasni sada kada si covjeka prozvao na javnom forumu/

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: bugsbunny SCAMMER

Trenutno nisam doma i citam ovo sa mobitela, a nisam od onih koji ce se skrivat u misjoj rupi jer nemam razloga od nikoga bjezat.. Izjasnim se cim dodjem doma pozz

Zadnji popravljao BugsBunnyD (20-06-2012 23:26:38)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

11

Re: bugsbunny SCAMMER

... znaci stake je dogovoren u iznosu od 500 $ za igru nl50 HU shorti uz to da mu pomazem naravno..postavilo se pitanje moze li igrati turnire,na sto sam ja rekoa ako se digne da m9ze ubaciti tu i tamo pokoji...
moj jedini zahtjev je bio da ako padne na 200$ da STANE  i javi mi i vise ne igra ,pa cemo proci kroz ruke i onda cu odlictii hocu li ga quitati ili relodati
ispocetka je sve bilo super,da bi onda poceo masovno igrati turnire,cak cijeli dan bi uplacivoa turove mcro a cash donkao pod tiltom( naravno ne sve)..25.5 imao sam 5 godina mature i otisao u brod da bih dobio poruku kako je pao na 130$,na sto sam mu odg dda se smiri i da priceka,pitao me kad dolazim u zg ja sam rekao prekosutra,ali sam dosao sutra(nisam mu rekao) i kad sam ga serchao igrao je turove BI 25 turbo i neki od 30 ako se ne varam a ostalo je zdonkao naravno,na moje pitanje zasto jre to napravio ,rekoa je : citiram: sorry sava sjebao sam!!!
na turove je zdonako 350-400 $,a na 200 se naravno nije zaustsavio,nego je sve skurio...
nakon duge rasprave na skypu rekao je da ce mi vartiti u roku mjesec dana,da bih za tjedan poslao kako se ne osjeca krivim i da je lose runnao??!!!..nakon sto sam ga nzavao rekoa je da ce ipak skupiti novce (posuditi od mandze) ja sammu dao do 20.6 da bi mi vcrs opet javio da se ne osjeca krivim LOL...ja sam mu sad poslao poruku da trazim samo onaj dio 200$ jer to nije smio nikako skucati vec cekati mene (takav je bio dogovor),ali on nista ne odg naravno..iance prije stake imam samo rijeci hvale za njega ,jer je decko bio odlican i druzili smo se dosta vremena,ali nakn toga se dosta promenjio.eto to je od mene,izvinjavam se sto nisam ranije postao..pozz

70

12

Re: bugsbunny SCAMMER

i sad je moje pitanje,jeli to scam ili ne?

42

13

Re: bugsbunny SCAMMER

http://img593.imageshack.us/img593/7378/bugsn.jpg

70

14

Re: bugsbunny SCAMMER

profy napisao:

...ispocetka je sve bilo super,da bi onda poceo masovno igrati turnire,cak cijeli dan bi uplacivoa turove mcro a cash donkao pod tiltom( naravno ne sve)...kad sam ga serchao igrao je turove BI 25 turbo i neki od 30 ako se ne varam...
na turove je zdonako 350-400 $,a na 200 se naravno nije zaustsavio,nego je sve skurio...

duzan ti je minimalno ovaj iznos koji je zdonkao na turnirima(pod uvjetom da je ovo sve sto si napisao istina)

40

Re: bugsbunny SCAMMER

Ima opcija na starsu request playing audit history, uzmi to, saberi sve buy inove koje nije smeo da igra i toliko ti duguje, ostalo po dogovoru sta je smeo sta nije da ne ulazim u to, ali ovo od turnira sto nije smeo mislim da je obavezan da ti vrati, ostatak kako ste se dogovorili

10

Re: bugsbunny SCAMMER

Pozdrav svima !
Dobio sam stake u iznosu od 500$ za HU cash nl50 (short) 16.05.2012 ako se ne varam za datum. Taj isti dan sam pitao profy-a da li mogu igrat MTTove na sto sam dobio odgovor da ih ne igram jos vec kad dignem roll da se ne dira glavni dio banke pa da onda   sl igram mttove.

U roku od dan-dva sam se digao na nekih 700injak $ i dobio zeleno svijetlo za MTTove tad je bio aktivan SCOOP event i igrao sam 27$ BI gdje sam zavrsio 300 i neki te dobio 167$ sve je bilo super nikakvih prigovora (niti zbog BI-a niti iceg drugog) nisam dobio jer sam naravno napravio dobar itm i dobro je islo sto na turovima sto na HU cashu...
Nije proslo 4 dana roll je bio na 1086$, svaki dan sam svog stakera izvjestavao kako ide te nije bilo nikakvih problema...

Ugl na poc. ovog stake sam naletio na igraca pod nickom Pancho88, profy je za vrijeme oba dva matcha bio online na skypeu i gledao me ugl taj lik me tokom prvog matcha istapirao u pocetku nekih 7-8 BIova da bih na kraju prvog matcha preokrenuo i napravio plus od 198$ naravno primjedbi nije bilo nikakvih za taj prvi match jer je logicno zavrsio u plusu pa zasto bi mi se s****...

Drugi match na koji on misli da sam igrao pod "tiltom" je isto poceo kao prosli, no nazalost nisam uspio preokrenut u svoju korist i bio sam istapiran za 9 BIova, tokom tog matcha je isto bio profy online na skypeu i pricali smo on je rekao da ga misli da igram pod tiltom te da ga quitam rekao sam mu ako mi uzme jos dva BIa da cu ga quitat sto sam i napravio... Svaki hand sam odigrao kako sam mislio da je u toj situaciji najbolje, a to sto si mi ti rekao da mi neki playevi ne drze vodu, jedan od razloga zasto sam uzeo stake je bio taj da naucim igrat bolje HU cash.

[22.5.2012. 17:37:15] Daniel: igrat cu dns sve ove manje turnire malo cu odmorit od HUa
[22.5.2012. 17:37:39] niko kranjcar: ok
Naravno nije imao primjedbi jer je stake isao ok.
Vece turnire sam igrao dvaputa jer sam uzeo dva ticketa za Big 55 (FPP) a prije toga sam takodjer pitao da li mogu uzet za fppove te tickete, te sam dobio dopustenje.

"ispocetka je sve bilo super,da bi onda poceo masovno igrati turnire,cak cijeli dan bi uplacivoa turove"

-rekao je da me je svaki dan vidio kako igram mttove, kad sam ga pitao: "dobro ako si me vidio da igram mttove i ako ih nisam smio toliko igrat, dobio sam odg ni vise ni manje: " pa necu ja dezurat nad tobom i gledat sta ti igras " ok profy ako si me vidio zasto mi nisi rekao da prestanem igrat turnire i ja bi te poslusao,te prestao igrat jesi li ti stejker ili ja ?! Ti si stejker i ti odredjujes pravila !!! Bio sam uvijek online na skypeu mogao si mi reci i poslusao bih te....

Sto se tice stopiranja stejka rekao si mi da se javim kada padnem na 200, tu je moja pogreska sto nisam gledao cashier dok sam igrao HU cash i stao na tome  vec sam zavrsio taj session na 130 te ti javio u 17:47 a ne kako si ti rekao meni neki dan u pola 3 ujutro uostalom i slike su tu niti na jednoj slici mi nisi rekao da stopiram svoju igru dok se ne vratis i prodjemo handove ( sad ces reci da se opet pravim mutav )

Kasnije sam igrao nes casha i upalio dva mtta koja nisu kako si ti naveo u iznosu od 25 i 30 $ vec je bio jedan od 21 te jedan od 11$,tu smo se culi preko skypea i naravno da sam ti rekao sry kad normalno da mi nije bilo u interesu da bustam roll ! Rekao sam da cu ti dat novce jer mi je u tom trenutku bilo zao zbog sveukupne nastale situacije, no zasto da ti ja dam novce kad sam bio stejkan sa tvoje strane i busto sam na onome za sta sam bio stejkan,pa nisam od tebe kupio dolare pa ti onda ne dao novac..
Razumijem da ti je potreban novac no ja smatram da te nisam scammao...
Tokom naseg razgovora profy mi je rekao da mu sipam sve sta mi je ostalo u cashieru i ako sta napravim na tom turniru da posaljem... Turnir sam nesto ITMo i sveukupno mu poslao 70$ kako mi je rekao da napravim.

Isto tako profy nisi nista spomenuo handove da sam ti poslao, koju su ti bili poslani kao uvid kako sam zapravo bustao. Kada sam mu to poslao reko je da ga  boli k**** te da sam ja za njega scammer. U tom folderu se nalazi 20ak handova kako sam runnao tih zadnjih par dana.
Ako je potrebno prekopat cu cijeli komp i pronaci ih iako mislim da se sve moze vidjet na weaktight.com
Kazes sve skurio nisi ni spomenuo da sam ti poslao 70$ koji su mi preostali bili u cashieru.

Po njegovom sam ja duzan njemu 430$,a na forumu je napisao 500, rekao sam ti da ne smatram da sam te scammao jer to napravio nisam. Razumijem da su ti novci potrebni iz navedenog.
"to je prava slika nas hrvata uzmi sta god mozes,ali kad treba dati stiane se supak

ali mene jednostavno boli kita ti stvarno nemas pojma koliko sam ja nadrkan,ja sam ti u stanju svaki9 dan dolaziti dok ti ne vidim starce ,a njim cu onda lijepo objasniti situaciju
pa makar ne doobio pare bar ce ti starci znati koje si govno"

Na ovo sam mu odg da ne dolazi u obzir da ide pricat sa mojim starcima jer mislim da smo dovoljno odrasli da odemo na pice i popricamo no on je to odbio dva puta kad sam ga to pitao....

Nakon toga:
"da is rekao da ces vratit samo onih 200 koje nisi ima nikako pravo potrositi ja bi se slozio,ali tebe boli k****, ako hoces ja cu pristati na samo tih 200 jer ocito nikad necu dobiti sve, ali ako ni to neces vraiti nema toga boga koji ce mene zaustaviti do tvojih..."

Nikad nisam nikog scammo jer si to ne bih dopustio jer znam gro ekipe sa live-a, radio sam gro transakcija nikad nije bilo problema i zato,
ne smatram da sam te scammao jer sam roll nazalost izgubio na stakeu za koji sam stakean i necu se opravdavat preko foruma jer mi to nema smisla, nastat ce samo prepucavanje,a od toga nista nece biti...

http://img715.imageshack.us/img715/9457/screenshot2012062102492.png

http://img805.imageshack.us/img805/2005/screenshot2012062102493.png

http://img521.imageshack.us/img521/6303/screenshot2012062102500.png

Toliko od mene...

Zadnji popravljao BugsBunnyD (21-06-2012 04:13:06)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
39

17

Re: bugsbunny SCAMMER

pa ako je dogovor bio da staneš kad dođeš na 200$, a ti nisi stao nego si nastavio igrat, onda je to tvoja greška.. ne možeš kao opravdanje reć "jbg, nisam pratio cashier, nije namjerno". nenamjerno ili namjerno, nisi ispoštovao taj dio.

i kolko sam skužio, nakon toga ti je rekao da se smiriš i pričekaš, a ti si nastavio igrat, što je druga greška... po meni bi mu trebao 200$ vratiti

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
100

18

Re: bugsbunny SCAMMER

stu napisao:

pa ako je dogovor bio da staneš kad dođeš na 200$, a ti nisi stao nego si nastavio igrat, onda je to tvoja greška.. ne možeš kao opravdanje reć "jbg, nisam pratio cashier, nije namjerno". nenamjerno ili namjerno, nisi ispoštovao taj dio.

i kolko sam skužio, nakon toga ti je rekao da se smiriš i pričekaš, a ti si nastavio igrat, što je druga greška... po meni bi mu trebao 200$ vratiti

Kao prvo +1

Kao drugo,mislim da će se tu kao i kod svakog scama biti puno "ti si mi rekao,a ja sam mislio da si ti mislio..." pizdarija. Očito je da si zajebao,ali samo to da nisi stao na 200$ budući da ti je dopustio da igras mtt. Jedino ako ste se dogovorili oko max buyina za mtt,ali sumnjam da jeste,tako da si dužan čovjeku 200$ (odnosno 130$ ako je istina da si mu poslao 70$) i gg.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
30

Re: bugsbunny SCAMMER

neznam kaj nije jasno u ovoj situaciji? vrati covjeku 130$ koje si duzan i gg ... ak sta napravili deal onda se TI trebas tog drzat a ne da te on kontrolira svaki dan kaj ti igras...a ako se ti nemres drzat deal-a opet si TI sjebo..

60

Re: bugsbunny SCAMMER

Meni uopće nije jasno kako netko tko igra 20-50 limite dozvoljava sebi potezanja za 100-200$.
Kokošarluk.
Imate tamo u robinom potpisu,sve vam stoji smile

50

21

Re: bugsbunny SCAMMER

da za onih 70 stoji to je istina,a kad si vec toliko temeljit stavi one prve poruke sa skype di se izvinjavas i govoris da si sjebao i da nisi def smio igrati toliko turnire i ostalo...pola stavri sto si izjavio su smijesne,a najsmijesnija ono da nisi gledao cashier LOL..govoris da se ne oshecas krivim,a ja te pitam koji se to scammer osjeca krivim i duznim vvratiti lovu???!!
kazes imas puno transacija( sto nemora biti nikakvo mjerilo) sa ekipom sa foruma,pa sta bi ja trebao rec.sa robom sam obavio preko 20 k kuna transakcija to on moze potvrditi i jos nesto sitno da drugim ljudima,imao sam dva uspjesna stake-a sa redevilom i ivanom 031 koji su ispali fer i korektni za razliku od tebe..
jedino zasto sam ti dao stake je taj jer sam ti vjerovao i mislio da si covjek,ali nazalost ispalo je drugacije,jer tvoja izjava da nemas love a i da imas ne bi mi nikad vratio je pomalo jadna hmm pogotvo jer si mi srao da imas par k eura na banci big_smile..
o nejavljanu na mobitel da ni ne govorim,vec samo slanje nekih poruka...ugl zalosno sto sve ovako ispada nakon svega i sto sam pomogoa tvom frendu a i tebi bar pokusao...meni nisu toliko vazni ti 130 $ vec je stvar principa i ja dok njih ne dobijem ne odustajem wink

80

22

Re: bugsbunny SCAMMER

ma najbolje je idem ti ko mame i tate,nemoj idemo na piće,samo da starci ne saznaju

30

Re: bugsbunny SCAMMER

vrati tih 130 $ čovjeu ako imaš par k eura na banci, ne kuzim zasto si se doveo u takvu situaciju  yikes

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
20

24

Re: bugsbunny SCAMMER

Dogovorili ste stake 500$ da igraš cash,a mtt-e jedino ako si u plusu tj da se ne dira glavnica od 500$.Ti si prekršio deal jer si igrao mtt-e i kada si pao ispod tih 500$.Bio je dogovor da staneš ako padneš na 200$ ali igrajući cash a ne mtt-e,ni to nisi ispoštovao.Nisi ispoštovao ništa što ste na početku dogovorili.Kakvih 200$,vrati čovjeku 500$.

42

Re: bugsbunny SCAMMER

Necu nista quotat jer ce nastat samo sprdacina,  do kraja dana ce dobit svojih 130 $ na starse

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
09