Tema: Online real-money poker na Android uređajima

Bok.

Ima poker aplikacija za android, i to, koliko znam, na 888 (samo cash), na pokerstars (puna verzija ak se ne varam no samo za 800x480 uređaje), što nisu mobiteli već tableti, i nije mi jasno zašto reklamiraju aplikaciju kao da je za mobitele. Ima i bwin, no, koliko kužim, samo za cash.

Dajte molim vas podijelite sve što znate na ovoj "fronti". Kupujem androidov mobitel lg l3 vesela bila kad saznala za ovo, a ono ništ neću moć s tim. Osima ako znate nešto što ja ne znam. Thnx

00

2

Re: Online real-money poker na Android uređajima

ja mogu normalno pokrenuti pokerstars na svojem galaxyu (mobitelu, ne tabletu) tak da to radi

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Online real-money poker na Android uređajima

kupit ću si defy mini od motorole, koji ima 480x320 rezoluciju, što je premalo za pokestars, no budem si aplikacijom koja zahtjeva root povećala rezoluciju, i nadam se da će to upalit. sad sam to saznala švrljajući po guglu, i držim fige.

razmišljala sam o kupnji 7b 2g arnovin tablet koji je jeftin, valjd oko 900 kn dođe, i ima dovoljnu rezoluciju,  no radije bi androidov mobitel. da tablet može primit sim karticu, onda druga stvar

00

Re: Online real-money poker na Android uređajima

Radi na većini mobitela koji i maju ekran od 4" ..... I iskreno i tamo je na knap što se tiče ugodnosti igre..v

club  heart  diamond  spade
00

Re: Online real-money poker na Android uređajima

Radi i na Iphone4  3 tabling cash. Jos da podrzava HEM smile

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Online real-money poker na Android uređajima

ma trebaju se pokrenut te pokerstranice, ne znam koji vrag čekaju s tim android aplikacijama. nadam se da ce ostali vidjet u ovima konkurenciju, i da će biti toga sve više, no da budu bez bugova, sa što više mogućnosti. pa makar 20 mb teška bila aplikacija

00