Re: rounder's going pro

updejt:

Runnam ko kurac.
Riknio sam oko 20BI.
Ne mogu odnjet pot. Sa kecevima uredno kupim samo blindove il u najboljem slucaju nosim 3bet pfr.

Ugl, to je to zasad.

00

Re: rounder's going pro

rounder1984 napisao:

updejt:

Runnam ko kurac.
Riknio sam oko 20BI.
Ne mogu odnjet pot. Sa kecevima uredno kupim samo blindove il u najboljem slucaju nosim 3bet pfr.

Ugl, to je to zasad.

uf 20 BI je velik swing,sretno!

00

53

Re: rounder's going pro

To je zato jer nisi skoncentriran na poker,nego na EP... smile

Sala mala...bit ce bolje...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: rounder's going pro

Nist novo u medjuvremenu.
Vrtim se u nekih 10BI ko prdac po gacama.
Volume jos nije bas na vrhuncu, al se polako navikavam da igram vise.
Bar sam srejko 1,6k$

10

Re: rounder's going pro

sad ce ti essence magijom dat rb od 55 dolara big_smile

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: rounder's going pro

Volume sam failao za lipanj.
Riknio sam 2.4k$ na winningsima, rb je pokrio pola.
Uzeo sam malu pauzu od pokera (nekih tjedan dana) jer me bad run vuce na neke ne bas profitabilne poteze, pa reko bolje da ohladim malo dok se saberem.

Uglavnom, definitivno cu nastaviti igrati, al mislim da quitam projekt jer mi se jednostavno neda pisati. Vruce je u picku materinu i previse mi je i sta moram sjedit za kompom dok igram i odradjujem stvari koje stvarno moram.
Moguce da cu nastaviti s ovim u nekoj buducnosti.


Jedino sta moram reci da sam tek sad shvatio koji je posao to sta su roba i Pajk napravili time sta su postali SNE. To je krvav posao.
Sve je lako kad te ide i kad ti se da igrati, al kad te uhvati bad run, pa kad ti se neda igrati a ti moras da napravis odredjeni volume, to je tesko.
Znam da je vec stara stvar, al ovom prilikom vam jos jednom cestitam na vasem uspjehu...

23

Re: rounder's going pro

rounder1984 napisao:

Volume sam failao za lipanj.
Riknio sam 2.4k$ na winningsima, rb je pokrio pola.
Uzeo sam malu pauzu od pokera (nekih tjedan dana) jer me bad run vuce na neke ne bas profitabilne poteze, pa reko bolje da ohladim malo dok se saberem.

Uglavnom, definitivno cu nastaviti igrati, al mislim da quitam projekt jer mi se jednostavno neda pisati. Vruce je u picku materinu i previse mi je i sta moram sjedit za kompom dok igram i odradjujem stvari koje stvarno moram.
Moguce da cu nastaviti s ovim u nekoj buducnosti.


Jedino sta moram reci da sam tek sad shvatio koji je posao to sta su roba i Pajk napravili time sta su postali SNE. To je krvav posao.
Sve je lako kad te ide i kad ti se da igrati, al kad te uhvati bad run, pa kad ti se neda igrati a ti moras da napravis odredjeni volume, to je tesko.
Znam da je vec stara stvar, al ovom prilikom vam jos jednom cestitam na vasem uspjehu...

Što točno gubiš ako smanjiš volume kad loše runnaš? Loviš SNE ili nešto slično?

Nisam pratio od početka a nije mi se dalo čitat. Trebao bi netko napisati rad s naslovom "Utjecaj meteoroloških i biometeorolških uvjeta na uspjeh u pokeru" wink

Znam da sam ja osobno podložniji greškama u ovo doba godine. Srećom ja si mogu priuštiti minijaturan volume lol

22