Tema: Meet me [chaos]

Pozdrav svima, bio bi red da se i ja predstavim. Dakle, ime mi je Mihael, dolazim iz Siska. Bavim se biciklizmom i paintballom (oboje rekreativno), a u zadnje vrijeme sve češće i pokerom, koji je nekad bio puka zabava gdje zapravo nisam davao značaj igri već ekipi i druženju, dok u posljednje vrijeme to sve više postaje opsesija i igra se iz čistog zadovoljstva tj. želje za samim pokerom. Forum sam našao sasvim slučajno, tražeći pokoju knjigu o pokeru. Nadam se super druženju i ugodnom vremenu provedenom na forumu  big_smile

Edit: zaboravih, bavim se i informatikom, pa ako imate kakvih problema, slobodno se javite.  big_smile  Pozdrav

Zadnji popravljao chaos (04-07-2012 23:31:56)

40

2

Re: Meet me [chaos]

Dobrodosao!

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
10

Re: Meet me [chaos]

dobrodosao smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
10

4

Re: Meet me [chaos]

pozdrav!

20

Re: Meet me [chaos]

pozdrav, drago mi je da nas ima jos iz siska.

sretno ;-)

20

Re: Meet me [chaos]

Ima nas  cool  Evo i ja sam iz Sk, LP

10

7

Re: Meet me [chaos]

Hvala svima na dobrodošlici! Dečki iz kojeg djela Siska ste?? Ja sam sa Zelenjaka!

00

Re: Meet me [chaos]

chaos napisao:

Hvala svima na dobrodošlici! Dečki iz kojeg djela Siska ste?? Ja sam sa Zelenjaka!

Jel to u slengu za Zeleni Brijeg?

20

Re: Meet me [chaos]

Tomićev put :-)

10

10

Re: Meet me [chaos]

chvarkesh napisao:
chaos napisao:

Hvala svima na dobrodošlici! Dečki iz kojeg djela Siska ste?? Ja sam sa Zelenjaka!

Jel to u slengu za Zeleni Brijeg?

Je! Zapravo, samo ime kvarta dolazi od nekadašnjeg vlasnika cijelog tog prostora koji se prezivao Zelenbreg (bar sam tako čuo big_smile )

00