Re: PURPLE LOUNGE propao!

Ovo je malo drugacija situacija.

5050Poker je prosjedovao na Microgamingu zato sto su njihovim igračima ograničili da igraju više od dva stola istovremeno i zbog toga im je revenue drasticno pao.

Ne zna se točno je li Microgaming njima raskinuo ili su to napravili sporazumno. Postoji šansa da je 5050 iscenirao nemogućnost plačanja kako bi ucjenio Microgaming da ih ne ograničavaju u broju stolova i da zapravo imaju dovoljno novaca. Niti jednoj mreži ne ide na ruku takav skandal, ali očito MG nije popušio taj bluff.

Ako će se ikada ta ekipa htjeti baviti istim poslom morat će to sve isplatiti i naći novu mrežu.

Situacija sa Purple Lounge-om je bila drugačija, jer su oni riknuli samo nekoliko mjeseci nakon što su prešli na IGT i očito je da su već prije bili u problemima i vjerojatno bez love.

To što LGA traži da se dostave podaci je u svakom slučaju dobar znak, jer moguće je da je to čak i normalna procedura da LGA tuži 5050 za vaše novce.

00

Re: PURPLE LOUNGE propao!

bilo je par situacija takvih na microgamingu od kad postoji online pkr i nikad ljudi nisu dobili svoje novce...

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: PURPLE LOUNGE propao!

Bad news za igrace na 5050

http://pokerfuse.com/news/poker-room-news/5050-poker-players-lose-85-of-their-money/

00

Re: PURPLE LOUNGE propao!

Ne mogu vjerovati za purple lounge. Godinama su bili firma koja je stvarno dobro radila. znao sam i par managera sa PL, bilo mi je cudno sto su otisli prije par godina. sad mi je jasnije.

00

Re: PURPLE LOUNGE propao!

Zapravo se taj rizik od propasti poker rooma  moze svesti na minimum tako da se citav roll ne drzi na ni jednom sajtu vec na MB-u ili svom deviznom računu. Tako i tako svi manje više imaju quick depozit opcije i praktički no limit na MB transakcije.

Jer, ako ispada da ti sajtovi koriste novce igrača koji su na računu kako bi pokrivali vlastite troškove, to znači da igrači zapravo cijelo vrijeme kreditiraju sajt na kojem igraju.

Zadnji popravljao megalodonk (05-07-2012 17:06:06)

30

Re: PURPLE LOUNGE propao!

Likvidacijom je utvrdjeno da player funds na 5050 iznose 810K dolara.
Za 5050 Holding kazu da je veoma popularna evropska kompanija, na stolovima MG-a i kladionicama njihovih uglednih klijenata poput Ladbrokesa i Unibeta se okrecu milioni dnevno, LGA je najuglednija gambling kompanija ili kako se to vec zove koja izdaje licence koje nesto znace u svijetu pokera...
I da se svi skupa toliko brukaju i scamaju 800K dolara kao da je to neka cifra..
Malteski zakoni o kockanju koji striktno nalazu da players funds moraju biti odvojeni od zarade koju poker soba ostvaruje, kako se onda moglo desiti i sa PL i sa 5050 ovo sta se desilo?
Kakva je onda njihova uloga i odgovornost u svemu tome?
Megalodonk, kako sad ide procedura, koliko treba cekati tih 15 posto?

00

Re: PURPLE LOUNGE propao!

Na 2+2 je covjek lijepo napisao kakva je njihova uloga i tko su oni:
http://forumserver.twoplustwo.com/showp … count=1196

Lopovi djubradski...dao bog da s ukradenim parama morali platit sebi za lijekove.

00

Re: PURPLE LOUNGE propao!

Ne znam koliko ce trajati likvidacija firme na Malti. Mislim da prodaja nece biti moguca sa ovom situacijom.

To sto su napravili Purple Lounge i 5050 je tolika sramota da sam bez rijeci.

Nazalost sve sto se dogadja je zapravo proces konsolidacije europskog i svjetskog trzista i zao mi je sto je islo preko vasih ledja.

Ako je netko imao vece iznose na tim sajtovima mozda se isplati angazirati i odvjetnika na malti da poprati situaciju.

00

Re: PURPLE LOUNGE propao!

megalodonk napisao:

Ne znam koliko ce trajati likvidacija firme na Malti. Mislim da prodaja nece biti moguca sa ovom situacijom.

To sto su napravili Purple Lounge i 5050 je tolika sramota da sam bez rijeci.

Nazalost sve sto se dogadja je zapravo proces konsolidacije europskog i svjetskog trzista i zao mi je sto je islo preko vasih ledja.

Ako je netko imao vece iznose na tim sajtovima mozda se isplati angazirati i odvjetnika na malti da poprati situaciju.

Ili prodat dug kamataru smile

00