Tema: VIDEO: vjekan - zoom plo2

nakon dva dana zezanja s uplodanjem videa na jutub konacno uspio. moj prvi video. svi komentari i sugestije su dobrodosli.

50

Re: VIDEO: vjekan - zoom plo2

nice video , napokon malo plo

Ja sam noob za plo i tek sam od nedavno počeo malo s tim tako da teško mogu neki suvisli komentar reć .

Puno je zanimljivija igra od nlhe i dinamičnija , barem sam stekao takav dojam . A kao što je 100puta već postano na forumu , puno ljudi još uvijek neznaju pravila pa zna bit presmiješnih situacija da se pokidaš ( recimo 4 od boje i lik gura sa Ahigh i umišlja da ima nut flush i onda wtf wtf  big_smile )

Nemogu uopće reći koliko dobro ili loše igraš , niti koliko sam ja dobro ili loše igrao . volumen mi je premali tipa 2k handova ali sam imao veliki bb/100 na plo2 zoom u tom malom samplu. Izbjegavao sam puno handova koji su vjerojatno vrlo isplativi za igrat jer naravno neznam niti rangove itd. uglavnom sam trpao na kordinirane karte po mogućnosti DS i tako.

Što se tiče vidao pogledao sam malo više od pola i jedina stvar koju sam primjetio je da si jako malo 3beta ili se varam ?

sve u svemu wp

p.s. ako bi netko tko igra veće limite plo mogao snimiti nešto bilo bi super

Zadnji popravljao ivica5261 (09-07-2012 13:05:42)

00

Re: VIDEO: vjekan - zoom plo2

@ivica5261 hvala ti za komentar smile
neznam zakaj niko drugi ne komentira nis big_smile:D
bar da sam za kurac ak nist drugo big_smile:D

kaj se tice 3beta premiume 3betam s pozicije i jake ds rundowne.loose 3betat mi se bas ne isplati jer ribe placaju sve i svasta i samo se stiltam kad mi pogodi neki miracle backdoor il tak nekaj.

prvenstveno mi je cilj napumpat roll cim vise da mogu shotat plo10 a kasnije tko zna big_smile
.bilo bi puno lakse to ostvarit da ubace taj jebeni plo5 jer su svi ostali limiti dostupni.ukljucujuci holdem i omahu.samo taj fali.
a na plo2 cu morat dosta peglat za plo10.

30

Re: VIDEO: vjekan - zoom plo2

Da si temu nazvao PLO IS RIGGED sad bi vec imao 3 stranice komentara, kritika i pohvala..

Iskreno video nisam niti pogledao jer me plo jos uvijek ne zanima previse ali svaka cast za trud..

I'm so broke, I can't even pay attention.
40

Re: VIDEO: vjekan - zoom plo2

Tijekom videa sam primijetio da si potkovan sa izrazima iz plo .

Ja sam malo čitao Jeff Hwang - Plo poker , odakle si ti krenuo?

S koliko BI misliš igrat plo10 , misliš li shoot napraviti s nekakvim stop-loss , mislim da ti je najbolje što prije na plo2 gibat (nekakav shoot sa 20bi npr)

00

Re: VIDEO: vjekan - zoom plo2

@ivica5261 ja sam procitao plo poker od Jeffa Hwanga al od knjiga nista vise.nekak su mi videi bolji. tak da sam si skinul cijeli dueces cracked sve o PLO kaj sam mogel naci u tom trenu.to je bilo prije nekih godinu dana.
tak da to gledam i proucavam.

kaj se tice samo igre sessione analiziram tak da si sliknem zanimljivije ruke u kojima nisam bas znal equity i kasnije izracunam na propokertools.com
jer me recimo to muci malo kod igre kad zadam nekom range a neznam bas tocno dal sam ahead ili behind.

posto nemam HEM jer imam Mac malo mi je teze igrat jer nemam nikakvu statistiku.iz rolla mi je malo previse izdvojit da kupim licencu a kaj se tice crackanog pokertrackera nemogu ga bas nac.

kaj se tice plo10 danas sam ujutro bas odradil session od nekih 2k ruku i spusil nekih 3-3,5 BI al sam evo upravo odradil jos jedan od 2k handova plo2 + plo10 i vratil sve.
shotove budem radil dok budem imal nekih 20 BI s stop-lossom od 2-3 BI.
jer mi je i to vec ak spusim dosta grinda da vratim na PLO2

a najugodnije budem se osjecal s nekih 60-80 BI. najrade 100 smile
jer mi swingovi znaju biti dosta opaki.
al kaj ces. that's PLO.  cool

20